Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzeć to w NBA jest 30 parkietów.

 

Jeszcze co do transmisji. Widzieliście tę reklamę LP w przerwie? (chciałem to tu wrzucić ale nie mogę znaleźć w sieci)

Ło matko jakie to jest beznadziejne! Kto to tłumaczył i dlaczego wzięli lektora z Disney Channel?! Jakbym miał subskrypcję to bym po tej reklamie ją odwołał.

 

28 + Staples Center to 29 więc się nie pierdolnęli w transmisji na moje oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale używanie słowa epickie w tym konteście którego używa większość tego forum jest takie hmmm michałowiczowskie - taka kalka językowa jak transmisyjna obrona

 

Więc tak czasem mega zabawnie brzmi jak ktoś nabija się z Michałowicza używając przy tym słowa epickie

Ely nigdy nie będę cisnął na Wojtka i wcale tego nie zrobiłem, przeczytaj raz jeszcze. WM to całe moje koszykarskie życie, od pierwszego numeru MB jesteśmy razem. Chodziło mi o Kasie Dydek i o to, że przez te ostatnie nowe duety komentatorskie, ich żałosny poziom - nie mogłem się znów przestawić na Michałowicza. Zaczynają cię drażnić niuanse, które wcześniej puszczałeś mimo uszu.

 

Z tym epickim to się tak już nie czepiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodownicy szlaku są jak najbardziej ok i jeśli chodzi o to, to szacunek dla Wojtka, że nie lansuje tych świetlistych smug, które nie wiem kto i kiedy u nas wymyślił. Bardziej chodzi mi o to "Portlandu", bo jak to brzmi:

"gracze z Portlandu mają kłopot; taaak akcja transmisyjna koszykarzy z Portlandu" ?!

Edytowane przez kleczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozły z Milwauku


Ogólnie wam powiem że nie mogę znieść tego Michała z Łowicza.

 

jak nigdy za nim nie przepadałem to teraz uważam że robi dramatycznie słaby komentarz, który jest mocno irytujacy.

te jego niby charakterystyczne transmisje i inne głupawe językowe rozwidlenia niemal doprowadzają mnie do omdlenia.

 

Partaczy swą robotę i wcale nie ewoluuje w swoim fachu co powinno być cechą każdego cenionego człowieka /z fachem/ na naszej planecie o nazwie Ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym meczu padło tez stwierdzenie, że Jamal Crawford jest najlepszym ofensywny guardem w lidze, a na pewno jest w pierwszej trójce.

 

Czy to aż taka herezja? Znakomity handle, crossovery też elitarne, bardzo szybki na parkiecie, dobry rzut.. To jeździec bez głowy i dziura w obronie, ale w grze w ataku? Daj mu piłkę to sam sobie coś wykreuje. Naprawdę wielu PG w lidze może mu zazdrościć jego ofensywnych umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.