Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanie, ciagle mnei to denerwuje, dlaczego trzeba czekac caly dzien po dodaniu nowego gracza? Gdyby wskakiwal od razu w tym samym momencie, liga zrobilaby sie ciekawsza, wiekszy ruch i aktywnosc. W zeszlym roku o ile sie nie myle wlasnie tak gralismy.

edit#

chyba ze boicie sie tego ze ktos moglby dodawac i wywalac po kolei kazdego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ile osób gra jeszcze?

Ja gram aktywnie cały czas ^^ Ostatnio Dudleya z FA wyciągłem i jest ok.

Szkoda tylko że cały czas okupuję miejsca 15-17 z wskazaniem na 17, ale taka mi kaszane odwalają wszyscy że szok hrhr.

No ale fun jest i duuużo się nauczę grając z wami, a rezygnować nie zrezygnuję spoko ^^

P.S. O przewadze Sławka powiedzeć że nokaut to mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sea Wolves grasz jeszcze? To samo pytanie m.in. do Gorlice Grzaniec.

 

Ogólnie proponuję, żeby ci, którzy grają napisali to tutaj, a pozostałych może nie bierzmy pod uwagę/wywalmy z ligi? Bo co to za zabawa, jeśli wysyłam propozycje, a na całą ligę aktywnych jest może z 6 osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi konkretnie o nieodpowiadanie na oferty, ale o to czy ktoś się w ogóle udziela w grze. A widać po rotacji własnym składem, wymianach i ruchach na FA kto gra nadal i jest aktywny. Niektórzy może zapomnieli, że mają drużynę... Psuje to zabawę pozostałym.

 

Poza tym nie rozumiem twojego podejścia. Lepiej wcisnąć reject, niż oferta miałaby wisieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze ktos nie dziala na rynku FA i nie robi roszad nie znaczy ze jest nieaktywny :D

ja przez wiekszosc sezonu nie robilem nic, bo po prostu uwazalem ze 10 ktora gra, gra dobrze i nie ma co tam zmieniac, a na FA nic ciekawego nie bylo,a codziennie wchodzilem sprawdzic jak zagrali mi

teraz w sumie namieszalem i nie wiem czy dobrze na tym wyjde, ale pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.