Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem szczerze że sytuacja jest ciekawa. Już 5 dni temu zauważyłem że mam szansę na TOP5. W tym momencie masz niewielką przewagę w blokach nad Podpalaczami Mostów (tylko 5 bloków w 10 meczach by Cię wyprzedzić) i w trójkach nad Wronami (tylko 3 trójki w 10 meczach by Cię wyprzedzić) Gdyby ta dwójka wyprzedziłaby Cię wtedy kończyłbyś grę z 93 punktami

Teraz moja sytuacja: Mam niewielką stratę w asystach do 2 graczy (QAS - został mu jeden mecz i tylko 14 asyst róznicy, oraz matek - 7 meczy, 5 asyst róznicy) Gdyby udało mi się ich wyprzedzić wtedy mam również 93 punkty ale (tak jak już wyżej pisali) wygrywam tie-breakera gdyż mam 17 w BLK. Ponadto mam jakieś szanse prześciagnąć Zaliasa w zbiórkach (Zalias już ma max meczy rozegranych) - musiałbym mieć 30 zbiórek by "stuknąc" zaliasa. Masud nie zauważyłeś jednego - mam niewielką przewagę w TO nad QASem (został mu tylko jeden mecz i ma tylko 16 strat więcej). W innych statach już raczej tasowan u mnie nie będzie (ewentualnie FG% ale baaaaaardzo mało możliwe).

Walka o 5 miejsce bedzie naprawdę pasjonująca. Ustawiłem skład graczy którzy grają o 2:00 i gdyby ktoś słabo punktował wtedy będe go wymieniał za Blake'a (szczególnie gdy będzie nieciekawie w asystach) bądź Jamisona (w zbiórkach). Jednego można byc pewnym walka o TOP5 między nami będzie trwała aż do ostatnich sekund meczów.

 

@gogalq Fakt. Ta wymiana między nami pozwoliła mi się wybić z samego dna. Tak naprawdę straciłem tylko na blokach (na szczęście Ibaka wystarczył :D) i na stratach (potem jak doszedł Wall to już całkiem zleciałem). Zresztą jak widze ten "trejdzik" wyszedł nam obu na dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wkurwiłem... nie dość, że odwołali mi spotkanie Pacers ostatnio, to jeszcze dziś nie zagrają ich gracze z s5. A zostało mi po meczu na ich pozycji (a miałem zapas), ten mecz na Boston wszystko zjebał. George, West, Hibbert dzięki.

 

A liczyłem, że skończę z 90 na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja z swojej 6 pozycji jest bardzo zadowolony. Przed rozpoczęciem moim planem minimum było TOP10. Do czasu kontuzji Walla bałem się że mi się nie uda. Na szczęście gdy Jasiu Ściana wrócił wszystko się odmieniło. Zresztą możecie zobaczyć sami. Włączcie sobie ten wykres przedstawiający ilość punktów po każdym dniu. Od połowy stycznia (Wall wrócił do gry właśnie wtedy) stopniowo idę do góry. W następnym sezonie powalczę o 1 ligę :)

No a póki co... PLAYOFFY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty dla ALLStara, pokazał kto tu rządzi, choć miał masę szczęścia z kontuzjami (a raczej ich brakiem w tak podatnym na to składzie) - ryzyko się opłaciło...

 

TABELA KOŃCOWA:

 

[TABLE=width: 433]

[TR]

[TD]1.[/TD]

[TD]Florida Pensioners[/TD]

[TD=align: right]131[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2.[/TD]

[TD]QAS[/TD]

[TD=align: right]105[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]3.[/TD]

[TD]melo prze kot[/TD]

[TD=align: right]102[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]4.[/TD]

[TD]Red Panthers[/TD]

[TD=align: right]96[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]5.[/TD]

[TD]Zdunia Squad Masud[/TD]

[TD=align: right]94,5[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]6.[/TD]

[TD]Armia Borsuków[/TD]

[TD=align: right]91[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]7.[/TD]

[TD]Sa Gorsi[/TD]

[TD=align: right]88[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]8.[/TD]

[TD]Golden Boy's[/TD]

[TD=align: right]87,5[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]9.[/TD]

[TD]Zalias Sabonis[/TD]

[TD=align: right]78,5[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]10.[/TD]

[TD]Go Hard Or Go Home[/TD]

[TD=align: right]77,5[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]11.[/TD]

[TD]Sea Wolves[/TD]

[TD=align: right]66[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]12.[/TD]

[TD]Menelegame[/TD]

[TD=align: right]63[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]13.[/TD]

[TD]QooniuBlazers[/TD]

[TD=align: right]62[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]13.[/TD]

[TD]Gorlice Grzanieec![/TD]

[TD=align: right]62[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]15.[/TD]

[TD]Podpalacze Mostów[/TD]

[TD=align: right]59,5[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]16.[/TD]

[TD]Wrony z Travemunde[/TD]

[TD=align: right]58[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]17.[/TD]

[TD]Jedi Order[/TD]

[TD=align: right]55,5[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikro

no gdyby sanders nie oduczyl sie blokowac to bylo by pewnie lepiej, a tak 3 miejsce. Nie spodziewalem sie ze Slawek tak odskoczy, tak samo jak nikt na poczatku sezonu nie myslal ze Curry okaze sie takim stealem. Trudno, widzimy sie za rok ;) mam nadzieje ze niewiele ludzi wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajemy czerwone kartki na przyszłość, za olanie zabawy?

 

Jeśli tak, to ode mnie:

- mhm mozesz

- tymczasowy0

 

Żółte:

- Tyrion

- Gorczyca

 

Oczywiście wszystko zależy, od osób które wylądują w lidze z takimi osobami, ale osobiście nie chciałbym grać z osobami, które opuszczają grę w połowie (lub wcześniej) i psują zabawę reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty dla ALLStara, pokazał kto tu rządzi, choć miał masę szczęścia z kontuzjami (a raczej ich brakiem w tak podatnym na to składzie) - ryzyko się opłaciło...

Dzięki.

Oczywiście, że ryzyko zawsze jest. I rzeczywiście wiele razy w sezonie miałem fart (choć kontuzji też się tak całkiem nie ustrzegłem), więc to absolutnie nie jest tak, że mam patent na wygrywanie.

 

Największy fart to oczywiście zdrowie Karego. Miałem co prawda na ławce zabezpieczenie w postaci Jacka, który w przypadku urazu Stefka też na te top 50 by ugrał, ale oczywiście lepsze jest to bodaj top 5 :-) Unikałem też zazwyczaj takich niefartów jak deal w końcówce, gdzie kupiłem łamiącego się Chandlera itp.

 

Wszystko też potoczyłoby się nieco inaczej, gdybym np. nie przegapił końcówki licytacji GWalla, bo bardzo chciałem mieć go w składzie.

 

Taka to, widzicie, loteria.

 

Pozdrówka dla wszystkich i do zobaczenia jesienią! A towarzycho niech się rozrasta o kolejne ligi prawdziwych zapaleńców :-)

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 miejsce jak na pierwszy sezon, chyba nie jest tak źle jak myślałem :P

Ci tam z góry na nas nie patrzeli, ale też mieliśmy swoją walkę o 3 piątke ^^

 

A ja pisać o wyborach nic nie będę już bo wstyd, chciałem jedynie podziękować Panu Kevinovi Love za wspaniałe występy dla mnie w moim debiucie w fantasy. Dziękuję, wspaniale spożytkowane 77 dularów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę sobie późno z roboty, patrzę - a tu Borsuki mnie jednak nie wyprzedziły. Jestem więc 5 w swoim debiutanckim sezonie. Się podjarałem:)

Gratuluje przodownikom oraz reszcie za ciekawą rywalizację. Trzeba będzie się solidnie przygotować do draftu, co by się nie zbłaźnić przy Sławkach, Wilqach i reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie zmieniamy formuły w przyszłym roku, tylko podzial na ligi będzie tak jak zapowiadany czyli 1-5 I liga, 6-10 II liga i 11-15(17) III liga o ile wszyscy zainteresowani będą chcieli kontynuować zabawę

U nas (dywizja X) z 19 zespołów dwa sobie zupełnie odpuściły, więc raczej nie będzie kompletu. Ale pewnie pojawią się nowi chętni i wtedy będzie trzeba ich dokooptowywać do niższych lig. Swoją drogą, jak ktoś traci 70 meczów w sezonie, to też nie można uznać do za zbyt aktywnego - takich mieliśmy kolejnych dwóch (jednemu jednak nie przeszkodziło to w zajęciu 6 miejsca!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za gre i gratulacje dla wszystkich ktorzy dotrwali do konca.

 

Moje male podsumowanie sezonu, na poczatek wybory z draftu:

1. (5) Paul Millsap (Uta - PF) $48

2. (19) James Harden (Hou - SG,SF) $51

3. (42) Dirk Nowitzki (Dal - PF) $46

4. (80) Joe Johnson (Bkn - SG,SF) $35

5. (99) Ray Allen (Mia - SG) $5

6. (107) Elton Brand (Dal - PF,C) $7

7. (173) Jeremy Lamb (OKC - SG,SF) $2

8. (196) Joel Anthony (Mia - PF,C) $1

9. (203) Kyle Korver (Atl - SG,SF) $1

10. (210) Marquis Teague (Chi - PG) $1

11. (215) John Henson (Mil - PF) $1

12. (218) Jonas Valanciunas (Tor - C) $1

13. (220) Markieff Morris (Pho - PF) $1

 

Draft byl dla mnie nieudany, przegapilem rozgrywajacego, choc pozyskalem najwiekszego steala sezonu Hardena, wystarczy wspomniec ze z draftu na koniec sezonu pozostala u mnie tylko pierwsze trojka.

 

Poczatek sezonu to nerwowe ruchy (wywalenie Korvera po nieudanych pierwszych meczach), do tego jeszcze kontuzja Dirka i tak po pierwszym miesiacu zajmowalem jedno z ostanich miejsc.

 

Monitorowanie rynku FA oplacilo sie i udalo mi sie pozyskac takich graczy jak Foye, Koufos, Patterson, Barnes, Sefolosha, Ariza, a takze udalo sie wymienic Joe Johnsona na Hicksona. Wszysci ci wymienieni gracze srodek sezonu mieli rewelacyjny, co razem z powrotem Dirka spowodowalo moj szybki awans w tabeli.

 

Koncowka sezonu to juz slabsza postawa moich graczy, ale mi pozostalo juz tylko kontrolowanie sytuacji w tabeli i utrzymanie miejsca w pierwszej piatce.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podsumuję z lekka :)

 

Zacznę od draftu:

1. (24) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) $50

2. (30) Paul George (Ind - SG,SF) $47

3. (31) Michael Beasley (Pho - SF,PF) $7

4. (52) Evan Turner (Phi - SG,SF) $14

5. (61) Greg Monroe (Det - C) $40

6. (84) Brandon Knight (Det - PG,SG) $13

7. (137) Tristan Thompson (Cle - PF,C) $13

8. (142) J.J. Hickson (Por - PF,C) $6

9. (152) Caron Butler (LAC - SF) $3

10. (155) Derrick Williams (Min - SF,PF) $4

11. (192) Ramon Sessions (Cha - PG,SG) $1

12. (200) Jordan Crawford (Bos - PG,SG) $1

13. (207) Jodie Meeks (LAL - SG) $1

 

Może na początek steal - JJ Hickson. Miałem go w dwóch ligach, w jakich grałem i w żadnej mnie nie zawiódł. Dzięki temu wyborowi odskoczyłem w zbiórkach. Później wymieniłem go na J.Johnsona, który następnie poszedł za Chandlera, a ten za B.Lopeza. Czyli całkiem nieźle wyszedłem na nim. Wierzyłem w jego wybuch i się nie zawiodłem, chociaż sporej liczbie osób 6$ za niego wydawało się śmieszne.

 

Wpadki - Knight, Beasley.

 

Turner, George i Cousins jakoś się bronią. Chociaż na nich też za bardzo wywaliłem kasę. George to nagroda pocieszenia za Kobe, Cousins przez sympatię... Poza tym liczyłem na 18-12 od niego. Monroe z nim to słabe sparowanie, ale za Grega dostałem Hibberta, także ok. Turner i George to dodatkowo kolejne klucze do mojego zwycięstwa w zbiórkach.

 

Wiele straciłem na zbyt dużej wierze w spory postęp młodych graczy (Turner, Knight, Thompson). Nauka na przyszłość. I niepotrzebnie żałowałem $ na niektórych zawodników i trochę spanikowałem dalej w drafcie, przepłacając niektórych.

 

Przede wszystkim, poza skopanym draftem, przespałem początek sezonu. Ruchów na FA nie chce mi się komentować, bo sporo ich było. Podstawowym błędem było wywalenie Harklessa za Nicholsona. Długodystansowo błędami było wywalenie na FA również W.Chandlera i Derricka Williamsa. Trudno.

 

Steale w wymianach:

- Kawhi za Jordana Crawforda

- World Peace i W.Chandler za Sessionsa i Beasleya

Od tych ruchów wszystko się zaczęło, mój marsz w górę tabeli.

 

Awans przepadł przez fg% i ft%. Za dużo straciłem na starcie w tych kategoriach, nie byłem w stanie nadrobić tego w żaden sposób. Ale to nauka na przyszłość.

 

Jestem bardzo zadowolony w sumie, bo po drafcie skopanym i bierności przez pierwszy miesiąc-półtora (nie miałem czasu na ruchy, tylko rotowałem tym co mam) wydawało się, że nie wskoczę do 10 (co było celem). Na szczęście kilka ruchów i od stycznia stały postęp z 60 do 88 punktów (przez jakiś czas miałem osiągnięty swój możliwy max 91). Niektórzy nawet myśleli, że jakoś wskoczę do I ligi, ale wiedziałem po obliczeniach że max to 6 miejsce. Pozostaje walczyć za rok, od początku.

 

Ogólnie sporo nauczyłem się przez ten sezon. Dużo więcej, niż w poprzednim, gdzie nie zależało mi aż tak bardzo, bo nie było spadków/awansów. Tutaj liczę na dłuższą zabawę.

 

Jeszcze raz dzięki za zabawę.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.