Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Moi by sie mogli nauczyć FT rzucać -.- .683 LOL

Tak po pierwszym tygodniu jestem bardzo zadowolony, widzę że mój pomysł na team się sprawdza(to chyba najważniejsze w debiucie)-ale no właśnie. Kontuzja Love'a niszczy mi wynik w FT, 3PTM, PTS i REB niestety... :/

Starałem się dobrać wszystkich zawodników na Lovee i teraz tracę. No ale reszta powoli się rozkręca i pnę się w górę powoli :]

 

Pytanko mam do Was, starszych stażem, zakładając że Love nie wystąpi w około 20 meczach sezonu, da radę mi nadrobić przez pozostałe 60 choć w pewnym stopniu to co teraz tracę przez jego nieobecność?

 

P.S. Mnie też smieszy ilość moich wymian xD. No ale że aukcje pierwszy raz na drafcie widziałem to muszę nadrabiać jakoś. Może to i żałosnie wygląda ale w sumie 5 aktywnych graczy którzy mi staty nabijają mam z FA. 6 Felton też z wymiany

 

Własnie, podziękować chciałem za wymianę Felton-Wallace, tyle że nie pamiętam komu :D Bez grubaska bym strasznie krucho miał a więc dzięki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Iguodale oddam...zresztą, wszystkich oddam bo to co oni odwalają poza grubaskiem to to....nie wiem jak to opisać....A jeszcze tydzień temu szczęsliwy byłem, pisałem że może powalczę jak Love wróci...Dupa Dupa Dupa. Dostaję od Was cęgi jak...Celtowie od Tłoków...no comment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vasqueza w innej lidze, wybrany gdzieś pod koniec draftu i też go sobie chwale bardzo :] Swoją drogą chrzest bojowy który odbyłem na naszej aukcji zaprocentował, miesiąc po naszym drafcie wybierałem w innej lidze, póki co okupuję pierwszy spot, a mimo że jest to liga 20-osobowa to mam duuuużo lepszy team niż tutaj xD. Nic, za rok będzie lepiej ^^ Każdy się uczy na błędach.

 

Jeszcze chciałem napisać że bardzo współczuję Jackowi z Sea Wolves. O ile sam nie wybierał Andzeja Bynuma, to szkoda że jego team wpakował tak naprawdę 1/4 budzetu w kolana pociesznego afro-murzynka :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie-menadżereowie. Po dwumiesięcznej walce z holenderskimi dostawcami internetu w końcu jestem dostępny. Draftowanie i pilnowanie gry z kafejki to była lipa.

 

To mój pierwszy sezon w fantasy, więc na razie jestem zadowolony z wyników. W końcu gramy z nie lada wyjadaczami.

S.Mróz i jego Florida Pensioners leje nas na razie okrutnie. Za nami mniej więcej 1/5 sezonu zasadniczego więc jeszcze się może wiele zmienić.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci, czy ktos z Was byl gotowy oddac swoje 10$ za Bynuma ??

i 2 sprawa moim zdaniem zdecydowanie za szybko wywalony z druzyny, ja bym przynajmniej do ASW poczekal czy cos takiego

 

i dokladnie jak juz wyzej napisano, w FA i tak nie ma zadnej rotacji itp, ze i tak tych pieniedzy nie bede w stanie wydac wiec co za roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.