Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli nie dostanie 20 minut to i tak będzie robił dobre staty (Po all star break to już rozpierdol, bo na 90% wytrejduja ala/sapa). Na pewno wstyd, że taki gość leżał na fa w lidze gdzie jest sporo drużyn i na fa gówno nocuje.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.yahoo.com/news/nba--thunder-trade-james-harden-to-rockets-27481909.html

 

 

ulalala

ale w sumie nie wiem co o tym mysleć. jak dla mnie OKC się troche osłabiła na ten sezon, ale ilość picków które przejeli dobrze wróży na przyszłość. ale jesli chodzi o fantasy, to Dig i jego Red Panters chyba powinni się cieszyć, bo Harden po za punktami zacznie robić inne staty, bo teraz pewnie będzie 1-2 opcją, a nie 3-4.

Edytowane przez Lukacs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien byc 1-sza no blagam, kto niby ma tam byc jak nie on :) ? Lin ? pff.

NO jak kto- a White?:)

 

 

EDIT:

 

Ciekaw jestem jak będzie teraz wyglądać sytuacja Lamba. W Houston był drugi w kolejce po Martinie- teraz teoretycznie jest jeszcze za Sefoloshą. Z tym, że jeśli OKL będzie częściej grała smallball to obok siebie może grać Martin, Sefolosha i Durant a Lamb będzie pierwszym wchodzącym.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gadajcie sobie o tym w odpowiednim temacie w dziale NBA a nie robicie burdel w naszym ligowym.

 

Od siebie dodam tylko, że Harden zawsze grał z piłką w łapach i nie wiedzę go obok Lina (też grającego z piłką i bezużytecznego bez niej). Ktoś straci i to ostro. Pomijam, że dla obu to będzie debiut w takich rolach. A mit przereklamowanego Lina padnie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie trade hardena dotyczy rowniez i naszej ligi. Co do Lina to gosc ma serducho do gry, pre season mial tragiczny ale w knicks ogladalem go z zapartym tchem, nawet jak samodzielnie niszczyl "Twoich" lejkers matek. Na pewno gosc ma spore umiejetnosci, no bo kto w NBA ich nie ma? juz zeby sie tam dostac trzeba byc prze kotem. Mimo ze sam nie uwazam go za topowego pg, to trzmam za niego kciuki. Wartosc hardena raczej nie spada, bedzie mial wiecej minut i okazje by sie wykazac. Jedyne co moze ucierpiec w jego statystykach to FG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.