Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

chlopie zagladam codziennie do ligi, ale nie mam juz sily odrzucac co chwila twoich propozycji.

chyba doszlismy do wniosku ostatnio, ze nie skleimy zadnej wymiany

jeszcze kilka dni temu cytuje tutaj napisalem

"nie no matek nie ma sensu szukac na sile wymiane, jakos po prostu jej u nas nie widze"

a ty znowu pchasz te wymiany, raz jedna, potem druga, potem anulowana jedna, propozycja innej ... wiec juz po prostu ignoruje je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie zagladam codziennie do ligi, ale nie mam juz sily odrzucac co chwila twoich propozycji.

chyba doszlismy do wniosku ostatnio, ze nie skleimy zadnej wymiany

jeszcze kilka dni temu cytuje tutaj napisalem

"nie no matek nie ma sensu szukac na sile wymiane, jakos po prostu jej u nas nie widze"

a ty znowu pchasz te wymiany, raz jedna, potem druga, potem anulowana jedna, propozycja innej ... wiec juz po prostu ignoruje je.

matek, czegos w tym poscie nie zrozumiales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jasno sie wyrazilem nie raz ze nie interesuja mnie twoi gracze

nie widze tez sensu wymiany zawodnikow nie dosc ze SF na SF to jeszcze roznice sa niemalze nijakie poza wymieniona przez ciebie zbiorka i 3pt

do tego jestem ostatni w trojkach i nie mam zamiaru na sile walczyc w tej kategorii (dlatego Lillard sie u mnie marnuje ze swoimi 2,2 trojkami na mecz, jak ktos szuka trojek polecam sie)

 

inna sprawa jesli widzisz taki zysk z mojej strony to skad ta propozycja ? czemuz mi chcesz tak pomagac i czemu chcesz Barnesa ? Ty masz swoj powod ze chcesz Barnesa a ja mam swoj dla ktorego chce go zachowac

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matku, ale to jest racja. Chyba około 20 wymian mi zaproponowałeś w których umieszczałeś Hicksona i Tristana Thompsona, a ja prawie za każdym razem pociłem się żeby napisać miniesej, w którym prosiłem żebyś mi nie proponował w/w graczy bo ich po prostu nie chce. Ty zaś z uporem maniaka ciągle i ciągle i ciągle te wymiany proponowałeś. Hickson za Feltona chyba 5 razy widziałem ;p

Pozdro, nie nerwuj się na mnie ale taka troszku denerwująca prawda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To policz koniu ile więcej punktów miałbyś teraz głównie w zbiórkach, ale też w fg% mając JJ i TT zamiast Feltona... Zawsze proponuję statystyki w których druga strona jest nisko w klasyfikacji, najczęściej za takie w których jest w czubie. I nie przesadzaj z tymi dwudziestoma razami. Mam lepsze rzeczy do roboty niż zapamiętywanie czy kiedyś już składałem daną propozycję.

 

Ale widzę, że uraziłem niektórych aktywną grą. Kto nie próbuje ten nie ma. Grajcie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu mówię, żeby nie było że nie czytam czy coś - zaczął mi się okres przedsesyjny i przynajmniej do piątku nie mam po prostu czasu żeby przysiąść nad wszelkimi wymianami. wszystkim się zajmę w piątek wieczorem, o ile nie padnę z wycieńczenia do tego czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo strat :D

jest 30 w ranku overall

18,5 pts 6,5 as 2,3 trojki

3,5 reb 1,1 steal 84% z linii i bardzo solidne 42,7% z gry

i ma rzeczywiscie 3,1 strat na mecz, ale akurat to nieuniknione jak ktos caly czas ma pilke to ja traci, a jak ktos jest rookie to tymbardziej

takze nie wiem czy masz na celu "obnizyc jego wartosc" czy cos, ale to jeden z najlepszych niskich w roto w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.