Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogole to comish może ustawić, żeby ludzie z zewnątrz mogli widzieć co się tam dzieje.

 

Edit League Settings>Make League publicity viewable

 

Myslę, że obie ligi powinniśmy tak ustawić. W końcu to 1 liga podzielona na2 konfy.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalambert - rywalizuje z Udohem i może nawet Hensonem czy Goodenem. Obawiam się timeshare'u.

Brook - kompletnie mi zbędny (bo głównie punktuje) połamaniec, trafił do mnie przypadkiem i musiałem go szybko spuścić.

 

Taj jest ok, tylko wolę Favorsa, a tylu shotblokerów mi nie potrzeba.

 

widzę tu gorsze wymiany i głupsze ruchy, ale zobaczymy pod koniec sezonu...

 

co do veta to sprawdziłem i potrzeba 1/3 głosów, czyli w naszym wypadku musi zavetować wymianę przynajmniej 6 GMów aby została odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie i nie tylko lepsza para jest para centrow

Zgadzam sie, ale czy roznica jest taka duza zeby mieszac w to veto?

FYI: na wschodzie wytrejdowani zawodnicy zostali wylicytowani odpowiednio za 21$ i 17$.

 

teraz tak to wyglada jakby QAS wzmocnil rywala bo sam potem pozbyl sie Gibsona i chce tez sie pozbyc Nelsona.

To rzeczywiscie dziwne z jego strony, ale zwroc uwage, ze to sa juz wydarzenia PO FAKCIE, ktore nie powinny miec wplywu na ocene czy vetowac wymiane. Przeciez na tej zasadzie kazda wymiane trzebaby zawetowac "bo podejrzewam, ze wywalisz tego dobrego gracza".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiscie dziwne z jego strony, ale zwroc uwage, ze to sa juz wydarzenia PO FAKCIE, ktore nie powinny miec wplywu na ocene czy vetowac wymiane. Przeciez na tej zasadzie kazda wymiane trzebaby zawetowac "bo podejrzewam, ze wywalisz tego dobrego gracza".

 

Vetowanie wymian to jedno a obserwowanie dziwnych ruchów na linii skład - FA- WAIVERS to drugie. Jeśli ktoś będzie chciał po złości wyczyścić swój skład z mocnych zawodników (no mu nie idzie, bo mu się nie chce już grać itp) - to będziemy taki zespół zamrażać, włącznie z wyrzuconymi zawodnikami.

 

Choć szczerze mówiąc nie sadzę żeby ktokolwiek (w tym wypadku QAS) celowo chciał osłabiać swój zespół, żeby... no właśnie, żeby co? Wzmacniać inny team? Przecież z Waivers może wziąć każdy, nie tylko będący w "zmowie" GM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.