Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Najpierw Bayless został wzięty Jan 27 9:42 PM i zwolniony 7 minut później, a w takiej sytuacji nie obowiązuje go zasada waivera, więć następny user mógł go sobie wziąć z FA:

When players are added and dropped on the same day, they will be returned to the player pool as free agents rather than being placed on waivers.

http://help.yahoo.com/kb/index?locale=en_US&y=PROD_SPORTS_FAN_BASKET&page=content&id=SLN7153
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek pomijajac juz aspekt ze pisalem ze nie widze wymiany u nas, to tez dodam ze po stracie Rondo nie oddam Lillarda ktory dostarcza mi asysty ktorych teraz bede tak potrzebowal :)

 

ale mam za duzo SG - eryk gordon, bradley beal czy demar derozan usmiechaja sie i czekaja na oferty kazdego - albo asysty albo bloki mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade wisi tydzien i zero odpowiedzi, potem sie dziwisz ze jestes na dnie tabeli a poszukac jakiejs wymiany czy znalezc ciekawego FA, to sie nei chce. Pozdrawiam

Oj! Oponuję!

 

Przez ostatnie dwa tygodnie miałem faktycznie lekki zapieprz i do tego problemy z PC, jednak i na yahoo i na forum bywałem 2-3 razy w ciągu dnia.

Problem jest taki że do fantasy korzystałem z aplikacji na androida, której jednym z mankamentów jest brak powiadomień o odebranych propozycjach trade'ów. Sprawdzałem teraz maila jeszcze raz dokładnie po przeczytaniu Twojego posta(zdziwił mnie bardzo) i faktycznie, dostałem maila z yahoo o tradzie, więc w tym miejscu muszę Cię przeprosić za brak odpowiedzi. Jeśli mi nie wierzysz, możesz zapytać Matka -o dpisywałem na jego propozycje i obiecałem poszukania możliwości trade'u z Feltonem na czele. Po prostu w głebi całego spamu itp mail o Twojej propozycji mi umknął, przepraszam :[

 

Jeśli chodzi o szukanie na FA to też niestety się nie zgodzę. W przeciągu całego sezonu dodałem do swoich R Lopeza, I. Thomasa, J. Dudleya, przed dwoma tygodniami jeszcze L. Fieldsa, więc wielkiej tragedi tutaj z mojej strony nie ma, aczkolwiek przez ostatnie kilka dni jestem wgle nie obeznany w naszych FA, gdyż kolejnym minusem apki jest brak możliwości podglądania FA.

 

A co do trejdów - ja kombinuję, próbuję, z Zaliasem czy Matkiem np. - ale niestety zbytnio nie mam czym handlować, gdyż popełniłem błedy na początku przy wyborach, do tego doszła kontuzja Miłości, parę innych czynników i stoję na czym stoję.

 

Na początku obiecałem Croolickowi że będę grał aktywnie i ja sobie nie mam tutaj nic do zarzucenia :] Inną kwestią jest moja straszna nieudolnośc, ale nie mylmy nieudolności z brakiem chęci, zapału i aktywności.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko panowie.

Właśnie wdrapałem się na 3 miejsce (ex-equo), co jest moją życiówką. Jak na pierwszy prawdziwy fantasy sezon jestem zadowolony - awans do extraklasy wydaje się być możliwy.

Z Bogutem byłem cierpliwy i mam nadzieję, że pogra już do końca sezonu. Poza tym trójki mam jeszcze do poprawienia. Niedawno pozyskany Chalmers powinien pomóc, a także Matthews jeśli wróci do formy z początku sezonu. Poza tym Irving w gazie, Parker też, a i Gay w TR się w końcu poprawi chyba. Oby wszyscy zdrowi byli.

Pozdro z NL i powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche spadlem przez nawal kontuzji :) ostatnio mam "injury" przy 5 graczach takze tego no ... Rajona trzeba wywalic juz niestety i liczyc na powrot Bynuma czytalem ze po ASG, oby oby. ale nic nic moze jeszcze bedzie lepiej sporo jeszcze zostalo, a tez i mam najmniej meczow rozegranych z czolowki.

 

 

edit: dodam tez ze ostatnie kilka dni dostawalem bardzo spoko oferty, odrzucam je nie dlatego ze uwazam ze sa nierowne czy cos, tylko jak pisalem szukam albo asyst albo blokow. a dostaje w sumie tak jak Nene mi oferowano to troche zbiorki i fg% ale po prostu tego nie szukam.

 

takze jak cos mozecie kombinowac dalej, pozycje SG i trojki sa do wziecia Beal, Gordon, DeRozan tylko jak mowie bloki/asysty mnie interesuja, ewentualnie w pakiecie mozemy pomyslec cos zeby Lillarda oddac za powiedzmy slabszego rozgrywajka, ale lepszego wysokiego od gordona/beala

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.