Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie normalnie chwyciło

Ja nie umiem przenieść, co prawda mam tylko dwóch do gry i chodzi o Isaaca Thomas, ale musiałbym jakoś te spoty swoje zapełnić do końca :o. Pewnie jakąś pierdołę przeoczyłem na pewno ;p

 

Edit: Okej, udało mi się, przełączyłem Roster Edit Type na Classic i jest ok :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Evitacre zrobil takie małe podsumowanie jego druzyny w konferencji East, pomyslalem ze zrobie to samo tutaj z moja druzyna, wzorując się na jego poscie

 

Zaczynająć od draftu, z perspektywy sezonu, top 3 wtopy to:

1. Lamar Odom - 4$ i wogole to ze go kupilem :D

2. JaVale McGee - 22$ po prostu przy tych minutach co gra, to przeplacony gdyby gral troche wiecej minut to nic a nic bym nie zalowal

3. tak naprawde nie ma, niektorzy moga powiedziec ze sporo przeplacilem ze Blake'a i Ronda, ale gdy ten duet gral to caly czas bylem w top5 i jestem pewny ze gdyby Rondo nie wypadl utrzymalbym sie tam bez problemu

 

Top 3 nie wykonane ruchu po dniu draftu (draft -> okres 1 miesiaca):

nie pamietam

 

Top3 kolesi których chciałem zgarnąć i obudziłem się z reką w nocniku:

za bardzo nie siedzialem na rynku FA, bo do polowy sezonu nikt sie nielamal, bylo kolorowo dlatego tez tutaj nie pamietam konkretnych nazwisk

 

 

Top 3 graczy których miałem, spuściłęm i później tego żałowałem:

1. Drummond, mialem wywalic kogos z 2 Drummond/Valanciunas, zostawilem litwina i zlapal kontuzje a Drummond wtedy zanowotal super serie meczow

2. brak

3. brak

 

Top3 graczy któcyh trzymałem z uporem maniaka

1. Eric Gordon

2. Jonas Valanciunas, ktorego chyba wywalilem w ktorym momencie ale potem zgarnalem znowu

3. Bynum, wzialem go jakos w polowie stycznia chyba, trzymalem az do po ASG z 2 tygodnie ...

 

Top3 FA

1. Derrick Williams - moj jedyny pick up z FA, jak Love wylecial.

2. brak

3. brak

 

od siebie dodam jeszcze Top3 najlepsze wybory w drafcie z perspektywy czasu

1.Rookies - dam to w jednym punkcie bo postawilem na kilku rookasow i jedni od razu jak Lillard 13$, a inni poznie jak Beal 16$ mi sie zwrocili, zwlaszcza po powrocie Walla to Beal mial swietne statystyki.

dodatkowo mialem Drummonda i H.Barnesa z draftu, ktorzy tez calkiem dali rade

2. Zach Randolph - 10$ nie polamal sie i bardzo tanio poszedl, wiec oplacalo sie

3. DeMar DeRozan - 8$ dobre %, duzo pts, sporo zbiorek, dobre ft. tanio.

 

 

niestety nie za bardzo znam sie na fantasy i wszystko obliczalem bardzo optymistycznie, a juz na pewno sie nie spodziewalem ze Rondo poleci, jego steale i 12 asyst na mecz to cos czego juz nie mialem jak odrobic, zwlaszcza ze od poczatku odpuscilem 3-ki calkowicie.

spadlem do 2 ligi i tak skoncze, nie mniej jednak calkiem udane wybory moim zdaniem, tylko za malo wymian i ruchow na rynku FA wykonywalem chyba, za rok postaram sie bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja coś takiego zrobię:

TOP3 wtopy draftu

- Channing Frye 3$- pozostawie to bez komentarza

- Courtney Lee 10$- serio dałem za niego 10?

- Brandon Rush 6$ - zerwał ACL ale i tak miał dużo gorsze staty niż rok wczesniej

 

Top3 kolesi których chciałem zgarnąć i obudziłem się z reką w nocniku:

-Wilson Chandler

-Reggie Evans

-swego czasu Nate Robinson

 

Top 3 graczy których miałem, spuściłęm i później tego żałowałem:

-Reggie Evans...

-Earl Clark

-brak

 

Top3 graczy któcyh trzymałem z uporem maniaka:

- Greivis Vasquez - w końcu puszczony w całkiem dobrym trejdzie, ale za długo go miałem

- Enes Kanter

- brak

 

Top3 FA

-Alexey Shved-przez pewien czas grał na niezłych numerkach, aż Rubio wrócił

-John Salmons

-Tyler Zeller

 

Top3 najlepsze wybory w drafcie z perspektywy czasu:

-Vasquez- za 4$ chyba nie mogłem lepiej trafić assyst

-Jason Thompson- serio nikt go nei chciał i wziąłem za 1$ i paczkę orzeszków?

-David West - 11$ i solidnie przez cały czas, a nawet najlepszy gracz Pacers w okolicy grudzien/styczen jesli dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja podsumuje swój udział w zabawie:

TOP3 wtopy draftu

- Marcus Thornton 22$- nie za bardzo go chciałem w teamie ale wydawał się tani więc go wziąłem za te 22$. Teraz żałuję. Ciesze się że udało mi się go wymienić.

- Rashard Lewis 2 $- tiaaa...

- MarShon Brooks 1 $ - myślałem że to będzie mój jeden z lepszych picków. Niestety w Nets na początku ledwo co grał i po pewnym czasie musiałem go oddać do FA.

Top3 kolesi których chciałem zgarnąć i obudziłem się z reką w nocniku:

-Rajon Rondo - jego chciałem zgarnąć w drafcie i ostro o niego walczyłem, niestety według mnie cena była już za wysoka (39$) więc zrezygnowałem. Z perspektywy czasu i jego kontuzji widzę że jednak dobrze zrobiłem że go odpuściłem.

-Paul George - podobna sytuacja jak z Rondo. Przed draftem planowałem go kupić ale cena 49$ była za duża.

-JR Smith - pamiętam jak podczas draftu wachałem się czy nie walczyć o niego. Niestety nie walczyłem...

 

Top 3 graczy których miałem, spuściłęm i później tego żałowałem:

-Zeller

-Shved

-brak

 

Top3 graczy któcyh trzymałem z uporem maniaka:

- Marvin Williams - Od początku do końca. Wymieniłbym go szybciej gdybym znalazł jakiegoś przyzwoitego SFa. Dopiero po zdobyciu Haywarda mogłem go posadzić na ławce. Ostatecznie go nie wymieniłem bo w FA nie było graczy którzy by mnie jakoś zainteresowali

- Kendrick Perkins - mogłem od razu go wymienić na Sandersa. Troszkę za długo w mojej ekipie.

- Serge Ibaka - tak! Ibaka! Takie było moje założenie przed grą. W drafcie pozyskać za rozsądną cenę, poczekać aż nabije mi parę statów w tym oczywiście bloki, by potem w ostatnicg dniach transferów wymienić za jakiegoś SG lub SF. Niestety zupełnie nie wiedziałem o istnieniu tradeline i pozostał u mnie. Co prawda nie dostałem jakiejś oferty rzucającej na kolana jednak gdybym wiedziałem wcześniej o dacie końca trade'ów to pewnie bym go wymienił.

 

Top3 FA

-Larry Sanders -sam sie sobie dziwię czemu podczas draftu wziąłem Zellera a nie jego. Obawiałem się troszkę że nie będzie dostawał wielu minut. Na szczęście nikt Sandersa nie brał więc od razu gdy zauważyłem jego niesamowity postęp w grze wyciągnąłem go z FA. Nie wiem czy to nie był najlepszy FA z całej konferencji :)

-brak

-brak

 

Top3 najlepsze wybory w drafcie z perspektywy czasu:

-Emeka Okafor 4$ - może jakiejś rewelacji nie było ale i tak dał mi więcej niż się spodziewałem

-Serge Ibaka 45$ - to był bardzo dobry wybór tylko że potem zawaliłem już z wspomnianym przespaniem Tradeline.

-Jeff Teague 15$ - był alternatywą dla Rondo i spisał się u mnie rewelacyjnie. Zachęcił mnie do wybrania go ponownie za rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie zaluje takiej ceny za Rondo, co prawda moj maksymalny limit pamietam to bylo 40$ wiec 39$ ktore dalem to juz sie o ten limit otarlo

ale wg mnie taki nabijacz statow jak mnie wkurza podczas ogladania meczow, tak w fantasy fajnie miec co nocy 10+ asyst i sporo zbiorek, 3 odpuscilem wiec mnie nie interesowaly i tak, a jego ft to jest nic takiego bo pomimo mega slabej skutecznosci to on ma tylko 2 proby na mecz, wogole sie na linie nie przedostaje.

 

ofc kontuzja to kontuzja i tego przewidziec sie nie da i tak lepiej wyszedlem na tym niz jak ktos dal 1/4 salary za Bynuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Ty taką cenę za Rondo zaplanowałeś. Ja sądziłem że aż tak drogi nie będzie i musiałem z niego zrezygnować. Na szczęście nie rzuciłem się jak głupi na tego Rondo tylko kupiłem za 15$Teague. Z perspektywy czasu mogę uznać tą decyzję za wyborną :D. W ogóle z draftu byłem zadowolony. Potem udało mi się zyskać Lee i Haywarda (to dzięki nim opuściłem dolną część tabeli i awansowałem aż na 9 miejsce) od gogalq tracąc Sandersa i tego nieszczęsnego Thorntona. W porównaniu do reszty ligi miałem farta bo żaden z moich topowych graczy nie miał jakiejś dłuższej przerwy w grze z powodów kontuzji (nie liczę Walla którego wybierałem w drafcie z świadomością tego że zacznie mi punktować dopiero po grudniu). Jak na pierwszą taką zabawe jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up#

czy ja wiem czy taki nieszczesny ten thornton? u mnie gral przyzwoicie.

rozegral 33 spotkania, 47% z gry, 91% z FT, (2.2 trojki i 13.6 pkt) /mecz :)

 

----

 

Ja z kolei pamietam, ze zaraz na poczatku sezonu ktos zwolnil vucevicia, a ze brakowalo mi wtedy C, to go sobie dodalem. W efekcie czego jestem teraz na 3 miejscu :) Nie mowie ze vucevic zapewnil mi tak wysoka lokate, ale na pewno mial na to spory wplyw. Nastepnym graczem jakiego sobie przypominam jest Belinelli. Mimo ze wielu spotkan w mojej ekipie nie rozegral, to jestem z niego zadowolony. Byl okres ze pod nieobecnosc Ripa, gral naprawde przyzwoicie. Trzecim z tej ekipy bylby chyba Bradley, dodalem go jakos tydzien czy dwa przed powrotem po kontuzji. W sumie nie zalowalem.

 

Co do draftu to po 1. primo:

- Parsons ( 1$ ) nie wymaga komentarza :)

- Jamal ( 4$ ) poza trojkami i pkt wiele nie daje, ale te 4 dolce to chyba niewiele, zwlaszcza ze czarnuch walczy o 6th mana

- moze nate (1$)? niby potem go zwolnilem, ale koniec koncow swoje zrobil. Nate byl takim graczem ktorego kazdy poniewieral :) ile to razy byl on dostepny we FA.

 

Jedynym graczem ktorego zalowalem byl Amir Johnson. Big meni Toronto sie polamali wiec liczylem ze wskoczy do s5. Rozegral jeden slabszy mecz i go wyjebalem. Potem juz dostarczal solidnych statow QAS'owi ;)

 

Wtopa z draftu wydaje sie Ty Lawson (41$). Nie wiem po co go bralem, moze dlatego ze cena byla przystepna. Liczylem na jego postep a w wiekszosci statystyk zanotowal regres. Teraz wypadl prawdopodobnie do konca sezonu. Niby wykrecil te 16 pkt i prawie 7asyst na mecz, jednak mozna bylo spodziewac sie czegos wiecej, zwlaszcza za taka kwote. No i te nieszczesne FT, dalej zastanawiam sie dlaczego jestem dopiero w polowie stawki w rzutach wolnych. Wade rzucal je slabo, lawson rowniez, bo w zasadzie to nie mialem zadnego big mana ktory by ciskal 40%. Nie bylo griffina, howarda, jordana, a mimo to szlo jak po grudzie. Ile to guardow przewinelo sie przez moja ekipe...

Big Al (47$) i dwade (59$) okazali sie fajnymi zakupami i z perspektywy czasu tego nie zaluje. Wydaje mi sie ze zebralem sporo doswiadczenia jesli chodzi o draft aukcyjny i moze w przyszlym sezonie bede bardziej zadowolony na starcie sezonu.

 

 

 

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj, coś mi się wydaje, że wylecę z pierwszej piątki w ostatniej kolejce sezonu. Trzeba będzie zapłacić frycowe w pierwszym moim sezonie Fantasy - chyba, że nie:) Pozostało mi 3-4 mecze do maxa, a ekipy Golden Boy i Są Gorsi maja jeszcze 15 i 17. W tym momencie mam 96,5 pkt. a wyżej wymienieni odpowiednio 91 i 90. Najpewniej zlecę z BL, AST, REB i 3PM, być może podskoczę w TO. Walka o pierwszą ligę i grę z tuzami będzie trwała do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że moje 5.miejsce zagrożone jest ze strony mikrofalówki i jego ekipy Armia Borsuków. Mam w tej chwili 94,5 pkt. i jeden mecz (SF). Zdążę zlecieć jeszcze z 3PM i BL, zyskam 0,5 pkt. w TO, co da pewnie 93 pkt. na koniec sezonu. Lucacs i Matek nie podskoczą już wyżej, ale mikrofalówka może jeszcze awansować na 5 miejsce. Chłop ma jeszcze 12-13 meczów do obsadzenia i 91 pkt. w tym momencie. Z pewnością wyprzedzi Zaliasa w REB i ma też dużą szansę na przeskoczenie Matka w AST (14 asyst straty). Jest też duża możliwość minięcia ekipy Red Panthers w STL (5 przechwytów straty). Jedyna szansa, że Armia straci jakieś punkty to straty właśnie - melo prze kot ma 8 strat więcej w tej chwili, ale tylko 3-4 mecze do obsadzenia. Wszystko to daje Armii Borsuków 93-94 pkt. na koniec sezonu.

Tak więc najpewniej skończę jednak na 6 miejscu, lub ewentualnie ex-equo z mikrofalówką na 5 m.(co wtedy - nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.