Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj rano skasowałem z FA Lopeza. Co prawda nie interesuję się NBA tak długo jak Wy,oglądam mecze może od 2008 roku, ale moim ulubionym zespołem "od początku" byli są i będą Phoenix Suns.

Oglądałem Lopeza przez dwa sezony zanim Gortat dołączył do Słońc, i nie ukrywam wk.rwiał mnie nieziemsko, taka jedyna "skaza" zespołu w latach 2009-2010. Niemniej jednak jak mówię- Suns lubię i oglądam dużo meczów z ich udziałem-przejdę do sedna. W ostatnim sezonie Lopez bądź co bądź zaczął mi się bardzo podobać w grze -aczkolwiek wcale tego po statystykach nie widać. Na podstawie samego oglądania meczów, nie patrzenia w staty-Lopez bym wg. mnie(pewnie niektórzy mnie zjadą teraz) godnym zmiennikiem dla gortata. Chociażby mecz z Bostonem kiedy wespół z MG praktycznie sami wykończyli Celtów.

 

Pamiętajmy że Phoenix Suns ostatni sezon skończyli jako 8 zespół w ofensywie, a nie jak przez kilka poprzednich lat na 1 miejscu. Na yahuu można przeczytać "with the exception of Phoenix, in college and high school I always played with low-scoring successful teams.". Kto wie, może faktycznie coś w tym jest, i słońca za czasów Runngun faktycznie nie byłi dla niego dobrym teamem

 

Tak więc jak zawsze rano po zobaczeniu wyników i statystyk meczowych-postanowiłem dołączyć Robina do moich smug-Stiemsma to chyba nie był jednak dobry wybór. Szczególnie że Lopez raczej nie będzie miał w Nowym Orleanie zbytniej konkurencji na pozycji Centra (podobnie jak w słońcach po odejściu Shaqa)

 

Sorki za offtop, ale takie myślenie nowicjusza, że jak narzekają to się trzeba wytłumaczyć :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wkleić pełne wyniki draftu. Dla Was to żadne problem, a dla innych co są jeszcze przed draftem, da pewien obraz.

 

Na pierwszy rzut oka, z tego co widzę, to niektóre ceny bardzo wysokie, ale ja głównie licytowałem w ligach 12 osobowych a u Was było chyba 18, więc sporo $ więcej.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie !

jako komisz zabraniam ujawniania danych wewnętrznych ligi jak wyniki draftu czy aktualne transakcje.

 

my poradziliśmy sobie bez takich pomocy to i Wy możecie.

 

przykro mi i pozdrawiam

powodzenia

K.

 

Może ktoś wkleić pełne wyniki draftu. Dla Was to żadne problem, a dla innych co są jeszcze przed draftem, da pewien obraz.

 

Na pierwszy rzut oka, z tego co widzę, to niektóre ceny bardzo wysokie, ale ja głównie licytowałem w ligach 12 osobowych a u Was było chyba 18, więc sporo $ więcej.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować w tym temacie

Mam wrazenie ze srednia wieku na tym forum jest bardzo niska, w ogole co to za akcja z Qas'em? powinienem to napisac w drugim temacie, ale nie chce mi sie juz tworzyc nowego postu. Najpierw gosc robi jakies zupelnie irracjonalne trejdy a potem i tak tych zawodnikow ktorych wymienil, wywala na waiver.

właśnie...wtf k****?! oddawać fajnego Gibsona i wywalić za 3 minuty typka, którego wzięło się w zamian. i to za Lamba, który może sobie pograć cały c*** po pre...

 

żałuję, że nie vetowałem bo od początku mi ten trade się nie podobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mam się tłumaczyć ???

bloki mi niepotrzebne, a Gibson (wiszący na trejdbloku i bez ofert...) nic poza tym nie oferuje...

Morrowa wziąłem bo liczyłem na kilka trójek, ale on mocno niepewny, za to Lamb jest backupem jednego z najbardziej łamliwych graczy i w dodatku będącego na trejdbloku w HOU - KMartina.

jak już spuszczą Martina, albo się połamie albo nawet zaczną tankować, to Lamb ma szanse na ze 2 trójeczki i jakiś steal + kilka zbiórek...

ale może też go wypieprzę za dwa dni jak się coś pojawi ciekawego na FA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.