Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

1. Matek - Golden Boy's - 9318465

2. tymczasowy0 - Jedi Order - 644498

3. gogalq - look@me - 5592657

4. Sławek Mróz - Florida Pensioners - 3110770

5. Qooniu - QooniuBlazers

6. QAS - QAS - 9491790

7. Zalias - Zalias Sabonis - 6864912

8. Tyrion - Podpalacze Mostów - 6579310

9. mhm możesz - Go Hard Or Go Home - 1104597

10 mikrofalówka - Armia Borsuków - 145479

11. dig - Red Panthers- 9253930

12. grzana - Gorlice Grzanieec! - 8171049

13. Masud - Zdunia Squad Masud - 32327169

14. ptb - Wrony z Travemunde - 19397230

15. MarJa - 6742691

16. Lucacs - Sa Gorsi - 13834163

17. kaziu999999 - 28980562

 

tyle moge pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak dajecie jakies wymiany w fantasy to pomyslcie czy byscie chociaz przez ulamek sekundy sie zastanowili bedac po 2 stronie

bo jak ja widze 3 graczy ktorzy sa na poziomie tych z FA za Collisona, Manu itp to jak ja wogole moge myslec o przyjeciu czegos takiego ...

 

od tego polecam gadu gadu ktore kazdy podal jak kogos ktos interesuje to mozna cos napisac i pogadac o wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zalias, nie każdy się daje tak wydymać jak Tyrion ; )

 

i licz się z tym, że różni gracze mają różną wartość w innych warunkach...

 

ja tam składam oferty i jak komuś nie pasuje to reject albo counter offer i negocjujemy, wiele pracy nie ma, także panowie, możecie nabierać z waivera Czjnika i mi nawet składać Frye za Hibberta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszyscy na sprzedaż!

 

i korzystajcie czasem z odpowiedzi na ofertę, a nie tylko odrzucacie. zawsze można próbować się dogadać

 

E: z tym Collisonem to pewnie do mnie, ale chyba nie myślisz że wystartuję z najlepszymi działami na pierwszą ofertę... kogo za niego chcesz?

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS ja osobiscie uwazam ze jesli wrocilby chociaz do polowy formy swojej z ORL to bedzie wartosciowy jednak po prostu ludzie pewnie go nie lubia, albo sie na nim zawiedli jak ja caly poprzedni sezon go mialem i myslalem ze sezon nie moze byc gorszy niz ten poprzedni ... mylilem sie, nie gral kompletnie nic.

 

 

Matek, Collison nie jest raczej na sprzedaz - mowie raczej, bo nigdy nie wiadomo, ale na dzien dzisiejszy to wole poczekac i zobaczyc jak zagra w Dallas w roli startera (zwlaszcza po kontuzji Beaubois - Collison powinien miec jeszcze wiecej minut)

 

wystawilem graczy na trading block ktorych jestem sklonny wymienic jesli mnie bedzie interesowala propozycja

Manu, Harrison Barnes, Zach, Drummond i Odom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.