Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

realy? bulls byliby gorsi z jj'em?

ja tylko przypominam że jutro zaczyna się czas carlosa boozera czyli 10ppg przy 40%.

 

Po johnsonie wszyscy jadą równiutko bo ma mega kontrakt, gdyby zarabiał mniej (tyle co boozer np) to prawdopodobnie byłoby "odpowiedni kontrakt dla odpowiedniego gracza". JJ ma swietny sezon, w koncowkach niszczy, jest bardzo dobrym obronca i wszechstronnie utalentowanym guardem, boozer jest wielkim rozczarowaniem, juz nawet nie dopi****le się do ataku ale do obrony. Ograrnijcie, przychodził do klubu w tym momencie co korver, dzis kyle zrobil mega progress w obronie, odpalcie synergy, rapm, kyle wypada w nich swietnie i potwierdza to zaangazowaniem, boozer jest fatalny w obronie, mecz z miami ostatnio przegralismy przez boozera który zachowywał się w D jakby sie urwał z choinki.

Mam nadzieje ze to beda albo swietne PO albo jakas wpadka która spowoduje transfer boozera.

 

Bulls mogą wygrac z boozerem w rosterze ale musi być spełniony warunek, carlos lapie season-end injury a koło joakima hasa garnett podpisany za mle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek o JJu napisalem juz w swojej karierze tutaj tyle zlego ze az nie chce mi sie powtarzac

swego czasu wysmiewalem teze ze to TOP3 SG Ligi (hej chłopaki)

 

co on takiego potrafi?

Rzucac?

O ku*wa faktycznie te mi umiejetnosc ktorej nie ma nikt inny, hamilton w formie tez potrafi, Allen jeszcze lepiej, Redd zdrowy zjadal Johnsona, Gay, OJ... w czym sa gorsi?

Johnsona wypromowal Nash a teraz Hawks mu sraja te miliony jak glupi bo to jedyny "all-star", ktory chcial u nich podpisac

gdyby nie dali mu maxa i poszedlby na rynek na 100% by nie udalo im sie go zatrzymac, a kaske za mecze PO Hawks miec chca

co z tego ze z takim "LIDEREM" maja szanse na cokolwiek odwrotnie proporcjonalne do kwoty kontraktu JJa...

 

 

mycek o dziwo nie jestem zaskoczony ze Ty piszesz takie glupoty

po tych Crawfordach, JRach i innych Twoich wynalazkach Johnson wydawal sie naturalnym wyborem...

 

 

Ty sie lepiej zastanów mycek co by blo gdyby Booza nie bylo w Bulls

Szeroka rotacja pod koszem juz by tak imponujaca nie byla, odegran tez by nie bylo bo Taj tego nie umie. On nie jest idealny, tez mnie wkurza, ale robi duzo dobrych rzeczy na parkiecie do tego na dobrej skut

jasne ze wolalbym garnetta, al na te chwile wole Boozers niz 5ciu Johnsonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj przynajmniej broni, a do tego w tym sezonie jest clutch, fajnie bylo by miec obok derricka innego closera, do tego tak jak mowilem broniacego i prędzej robiacego roznice niz boozer.

 

jak wogole mozna zaczynac dyskusje o wartosci carlosa boozera kiedy w PO rok temu robil 10 pkt na 40% grajac na pozycji nr 4 w dodatku bedac jednym z najgorszych obroncow w lidze, a kto wie czy nie alltime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niz fatalny, ten typ, to nieporozumienie, ale... moza go lepiej wykorzystac. Wg mnie, Gibson powinien grac w S5, a Loozera mozna byloby wrzucic do bench mobu, bo przy Rose i tak jest malo produktywny w ataku, z CJ'em wyglada lepiej. No i moze gdyby gral z drugim garniturem rywala, to nie sralby tak w majty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.