Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

chodza słuchy, że RIP może wrócić na dzisiejszy mecz...

na początku RS tez wrócił na Pistons w the Palace... a potem wyleciał na długo...

http://www.suntimes.com/sports/basketball/bulls/11585052-579/rip-hamilton-might-return-friday-against-the-pistons.html

 

a i Derrick podobno juz bliski powrotu

czyżby w niedzielny wieczór zapowiadało sie na interesujący pojedynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie Stacy King w ch*ja zrobił z tym powrotem RIPa...

 

W sumie przez całą trzecią kwartę czekałem juz tylko na to zeby Hamilton wybiegł na parkiet a tu...

 

 

mecz jak mecz, nawet ten moment jak w koncówce doszli na 4pts jakoś specjalnie nie zachwiał we mnie wiary w wygraną

 

Za to podoba mi sie jak Monroe gra, Pistons beda niego mieć pożytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu TT poczekalbym. Prace i tak dostanie w wielu miejscach a jak z Bulls cos zdziala to i podwyzka wpadnie. Tym bardziej że wschod cienki jak cholera. Zobaczylem hawks vs nix i to co wyprawial Josh dawno nie widzialem. Dramat!!! Praktycznie poza bulls i miami reszta ekip gra nadwyraz często taka kaszanke że to chyba potwierdza teze że Zachod obecnie jest sporo silniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gówno a nie kłopoty z kontraktem!

Jakby to było tajemnicą że Bulls o niczym głośno nie gadają i to dosłownie cała organizacja.

A to że nie dostał nowej umowy- no trudno- dostanie później, co dla samego Toma jak zauważył ignazz moze byc tylko plus, bo jeśli Byki dojdą tak daleko jak sie przewiduje Reinsdorf chciał nie chciał wyłoży na stół duzo kasy

Zresztą sam juz w wywiadzie (faktycznym wywiadzie a nie w kalkulacjach i bajkach Smitha czy innej dziennikarskiej szmaty) powiedział, że powoli godzi się z tym, iż za chwile wyskoczą ponad luxury i to znacznie

 

 

jakby to był jedyny wazny powód w Bulls do zmartwień

W sumie to jest jedyne o co sie nie martwię! W obliczu kontuzji i czyhających Heat z OKC kontrakt Thibo jakoś mi snu z powiek nie spędza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I statystyki ch@j strzelił ;-)

Bulls olali ten mecz, oni szykują sie na PO!

 

 

STARTY!!!

Kluczowe 3 w koncówce, gdzie Bulls mieli w sumie momentum i mogli pocisnąc ten mecz, ale dwie krytyczne straty Korvera (choć ten faul w sumie mógł byc kick ball) i podanie do Lee od Lucasa...

Wszystko

 

Do tego Budinger który naprawdę w czwartej qtr zrobił różnice i mamy oto pierwsze b2b L...

no trudno sie mówi, ale Bulls przegrali mecz na własne życzenie, bez pomocy Rockets!!!

Majac takie prowadzenie jak w 3qtr zespół tego kalibru powinien utrzymać intensywnośc gry a nie zasypiac i liczyć ze przeciwnik sam sie dobije

W tym meczu uwidoczniło sie to że Bulls nie mają playmakera, ani karakan ani niestety CJ dziś się nie popisali, nie potrafili kontrolować tempa i przez to też wyszło kilka strat...

 

Wrócił RIP

Pierwszą połowe zagrał naprawdę bardzo dobrze, duzo piłek przez niego, duzo wynikających z jego ruchu okazji, podan, rolowania itd

Gorzej juz było w drugiej, gdzie chciał chyba za duzo z czego rodziły sie straty

Skut słaba, ale czego sie spodziewać skoro koleś nie grał kawał czasu

Ale nawet teraz te kilka porażek jeśli do nich dojdzie przez RIPa nie robi różnicy, chce go w formie na PO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.