Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

co to znaczy 100%?

nie ma opcji by rose z taka kontuzja- nawet wyleczona - odzyskał to na czym opierał gre, czyli szybkość, zwinnosc, pierwszy krok. To juz jest koniec tamtego derricka rose'a.

Bulls teraz powinni zaryzykować z howardem, tyle mam do powiedzenia.

czesc.

No to jest bankowe, że już nigdy nie wróci do dawnego siebie po takiej kontuzji, zdecydowanie bardziej będzie się musiał oszczędzać na korcie dodatkowo, przez co jego gra straci na efektywności, chyba że wyrobi sobie zajebisty rzut. Absolutnie nie dziwi mnie, że stało się po tym jego markowym niemalże jump stopie, co jak co, jest to może skuteczne, ale nigdy dla twoich kolan nie będzie zdrowe zatrzymywanie się w miejscu na dużej szybkości i wybijanie się mocno w górę. Nawet Wade tego nie robi, a Rose był przecież porównywalny do niego jeśli chodzi o atrybuty fizyczne i styl gry. LeBron np jest w swoim 9 sezonie, jak na takie atletyczne monstrum, tyle lat bez poważnej kontuzji jest czymś niespotykanym, ale... jak mało kto dba o swoje ciało, nie tylko poza grą, wzmacnia je żeby być mniej podatnym na kontuzje, ale także w czasie gry niejednokrotnie oszczędza się (zwłaszcza w finałach i w 4 kwarcie ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeseph, Wirakocza i reszta kibiców Bulls - serdecznie wam współczuję - w następnym sezonie biadolenie Mycka ("Rose to już nie ten Rose co wcześniej" - nawet jeśli będzie tym graczem co wcześniej) osiągnie poziom zenitu. To, co było w tym sezonie to nic!

Mycek, może zostań kibicem Heat czy OKC, powinieneś być zadowolony.

 

A co do "że z tego nie da się wyleczyć":

1)poziom leczenia zwykłego zjadacza chleba w PL a poziom leczenia zwykłego zjadacza hamburgerów w USA jest nie do porównania.

2)poziom leczenia zwykłego zjadacza hamburgerów w USA, a poziom leczenia w NBA jest nie do porównania

3)poziom leczenia w NBA, poziom leczenia super reprezentatywnej twarzyczki dla Sterna i super reprezentatywnej twarzyczki dla Adidasa, na którą wydali notabene 200kk jest nie do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylili się Ci którzy skreślili Sixers i zapisali sobie sweep. Na własnym parkiecie gacie pełne gówna. Gratulacje Chicago. Boozer nie istnieje, Korver nie istnieje. Watson boi się żeby nie rzucić zbyt dużo punktów i nawet jak ma alejkę na kosz to oddaje gałę. Zero pozytywów. Zero. Obstawiam 4:1 dla Sixers. Powiem jeszcze coś za co pewnie mnie powiesicie. To jest koniec Bulls wymienianych w gronie faworytów do tytułu. To jest koniec Bulls walczących o 1 seed. Dlaczego? Rose wróci w połowie następnego sezonu w zapewne słabiutkiej formie. Deng wróci po operacji nadgarstka w słabej formie. Noah grający życiowy sezon już tak nie zagra. To koniec Bulls walczących o 1 seed, szykujmy się na zaciętą walkę o 8 seed.

Edytowane przez GooFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylili się Ci którzy skreślili Sixers i zapisali sobie sweep. Na własnym parkiecie gacie pełne gówna. Gratulacje Chicago. Boozer nie istnieje, Korver nie istnieje. Watson boi się żeby nie rzucić zbyt dużo punktów i nawet jak ma alejkę na kosz to oddaje gałę. Zero pozytywów. Zero. Obstawiam 4:1 dla Sixers. Powiem jeszcze coś za co pewnie mnie powiesicie. To jest koniec Bulls wymienianych w gronie faworytów do tytułu. To jest koniec Bulls walczących o 1 seed. Dlaczego? Rose wróci w połowie następnego sezonu w zapewne słabiutkiej formie. Deng wróci po operacji nadgarstka w słabej formie. Noah grający życiowy sezon już tak nie zagra. To koniec Bulls walczących o 1 seed, szykujmy się na zaciętą walkę o 8 seed.

ale pi****lenie .

 

Sixers trafiła się kwarta, która ustawiła im cały mecz - tak nieraz bywa i nawet gdyby był zdrowy Rose to by to przejebali.

 

W poprzednim meczu stracili swojego najlepszego gracza, MVP poprzedniego sezonu - trochę to na psychikę wpływa ale na następny mecz się otrząsną :]. Ja tam dalej obstawiam 4:1, 4:2 dla Bulls.

 

Swoją drogą - dobrze, że na podstawie tego meczu nie wysunąłeś wniosków na całą dekadę albo i dalej. Nic tylko sprzedać Rosa, Denga i tankować cały przyszły sezon.

 

Alonzo, oszczędź takich tekstów, tasujcie się lepiej dalej nad Lebronem & CO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyła ta porażka bo obstawiałem sweepa nawet bez Rosa. Przypomne tylko, że bez niego ta drużyna grała z pace na 55W w zwykłym sezonie. TO znaczy wiele. Problem tylko w tym, że teraz najlepsi ofensywni gracze Chicago mają koszmarne matchupy(prócz Boozera, no ale tutaj wiadomo jak jest) a Philly zabiłoby za przejście tej pierwszej rundy.

 

Przy takim obrocie spraw nie zdziwię się jak Philly da radę pociągnąć tę serię do 7 gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się też co się stało z Watsonem. Przy pierwszej kontuzji Derricka spisał się świetnie, grał agresywnie, zdobywał punkty nie bał się atakować na kosz. Potem sam doznał kontuzji, bodaj skręcił kostkę. Po powrocie grał już przecientnie jeśli nie słabo. On jest już w 100% zdrowy? Rozumiem, że nie będzie Derrickiem Rosem, ale w zaistniałej sytuacji musi grać agresywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goofy ja proponuje nie prognozowac z fusów bo pewnie zgodnosc bedzie taka jak przy wróżbach cyganki spotkanej na ulicy tylko poczekac

 

 

a CJ stracil forme juz w lutym, trzeba bylo poogladac troche spotkan Bulls a nie pisac jak to zaczna walke o 8my seed za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyła ta porażka bo obstawiałem sweepa nawet bez Rosa. Przypomne tylko, że bez niego ta drużyna grała z pace na 55W w zwykłym sezonie. TO znaczy wiele. Problem tylko w tym, że teraz najlepsi ofensywni gracze Chicago mają koszmarne matchupy(prócz Boozera, no ale tutaj wiadomo jak jest) a Philly zabiłoby za przejście tej pierwszej rundy.

 

Przy takim obrocie spraw nie zdziwię się jak Philly da radę pociągnąć tę serię do 7 gier.

Pace to mogą mieć na 80, playoffy to jest gram maczupów to są momenty w meczu gdzie trzeba mieć gdzie piłkę wrzucić na low post, kogoś kto wykreuje po picku gdy defensywa się zacieśnia, kogoś kto minie i wykreuje sobie albo komuś rzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć gdzie piłkę wrzucić na low post

Boozer

kogoś kto wykreuje po picku

Watson i Lucas potrafią to robić

kogoś kto minie i wykreuje sobie albo komuś rzut

Watson/Lucas/Hamilton

 

Bulls wszystko mają. W dodatku najlepiej grają jak cały zespoł poczuje synergy i piłka chodzi jak po sznurku. Nie mają tylko superstara i bonusów jakie z tego wynikają. Ale Philadelphia tez nigdy tego nie miała, więc akurat w tej serii Bulls powinno wystarczyć to co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r u kiddin me?

 

Boozer to nie jest opcja post na playoffy, Lucas potrafi tyle wykreować co swoją trójkę, Watson to nie ta półka na S5 rozgrywajka w PO. Hamilton tak. Ale zobacz ile minut on gra, ze względu na wiek, łamliwość i chyba formę. Nie widzę Hamiltona grającego 38 minut, a musiałby tyle grać żeby ta ofensywa jakoś wyglądała, poza tym Hamilton to nie jest naturalny kreator.

 

Julius dobrze napisał w temacie o serii, nie zapominajmy, że Sixers byli w topie na wschodzie, i jak ten mecz da im zastrzyk energi to już jednym słowem jest po serii. Za dużo talentu Sixers mają jak będą grać the right way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post skupił się na wyśmiewaniu HCO Bulls.

 

Błagam, obejrzyj mecz. Sixers zabili Chicago hustlowaniem i transition, czyli tym czym zabijać powinni Bullsi. Sixers w HCO są jeszcze gorsi od Roseless Bulls więc cała Twoja argumentacja zostaje spalona na panewce.

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSIwAO25MzxZiRbKtAWWtMfZr-ztPVSYYfUzEzuqE6T9BuISYd

Hint: Odpowiedź wprost na to zaznaczyłem na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.