Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sezon nowy temat bo tamten 'wygasl'.

 

Praktycznie to zobaczymy za kilka tygodni co jest. Narazie widzialem taja ktory przypakował, noe ktory przypakował, denga ktory na euro wygladal jak czarny niebezpieczny murzyn i robil 25-10 co mecz dalej zatrzymujac 1vs2 kontry rywali. Wiadomo że młody jara się jak świeczka możliwością zaistnienia. Wiadomo ze boozer tylko pisze na twiterze ze zapierdala na hali. Wiadomo ze john lucas jebnal kiedys tam 60 punktow durantowi grajac przeciwko gimnazjalista ale wolnych dalej nie trafi a moglo byc 63-19 a nie marne 62-10. Wiadomo wreszczie ze rose cwiczyl postup i 'tafnes' bo sam mowil ze to jego wina ze przejebalismy bo nie wytrzymal kondycyjnie.

 

Dzis tak teoretycznie, po lockoutowo.

W kilka godzin po 'zakonczeniu' lokoutu insider bulls kcjohnson zgasil przynajmniej mnie informacja ze:

 

KCJHoop K.C Johnson

#Bulls' plan will be to monitor other teams' amnesty cuts and see if they can sign somebody for vets' minimum...

+

12/13 is the potential problem. Which is why I'd guess they won't use full MLE this free agency.

Ja jako napalony napaleniec liczylem przez kilka miesiecy na j-richa. Swego czasu na jra bo jr jest lepszym obronca i jr jest mlodszy ale jr to jebany swir a jebany swir nie moze byc bykiem.

J-rich daje doswiadczenie daje 'elitarny luk' daje jakis own shot po kozle 40 w porywach do 50% nie asystowanych rzutow z poldystansu + okolo 30% pod kosza, nie daje obrony, ale tak zebyśmy się dobrze zrozumieli bogans jakoś wybitnie nie stopował zawodników, miał przebłyski ale i tak grał 15 min na mecz, jakiegoś wade coraz częsciej bedzie bronic rose, wiec mozemy pozwolic sobie na dziure na 2 bo rose moze bronic 2.

Jrich jest sklonny poswieciec kase, mam wrazenie ze spokojnie zagra za to mle, sam o tym mówił, problemem jest to że formanzpaxem nie beda chcieli ładować się w 5 mln kontrakt gdyż rose zagarnie 100mln kontrakt i w pierwszym sezonie juz bedzie kasował 17.4 baniek. A jerry nie chce placic podatku. Troche 'hipokryzja' bo jak mozna zbudowac liczacy sie team bez nurkowania w luxury? W huj żałuje że mam taki zarzad.

 

Dalsi MLE guy to shannon brown, i znowu, broni nie rzuca, smith rzuca nie broni, za mayo po tradzie trza dac gibsona/asika. Asik i taj dostana lacznie 10 za sezon i kolejny problem powstaje. Tradować? przecież takich graczy sie nie traduje, nie traduje sie elite obroncow! ale dlaczego nie tradowac skoro mozna podpisac za 2mln/sezon swietnego niedocenianego ulubienca toma- chucka hayesa, MEGA obronce. To jest dylemat.

 

k**** a co by wystarczylo, wystarczylo by zeby ronnie byl zabojca zza luku zeby cofnął swoj solidny ~40% mid range o metr-dwa do tylu i ronnie brewer gralby 40 minut na mecz i nie byloby problemu. Ale problem jest.

Rose obwinia siebie co jest troche smieszne, jak wygladaly ostatnie akcje bulls (znaczy sie rose'a)- to byla mega desperacja. I rose mowi w sierpniu ze bulls nie potrzebuja wzmocnien i cos w tym jest , bo pierwszy sezon, bo 62 W bo final wschodu i mozna by bylo zachować ten -co by nie mowic- swietny sklad i nie uzupelniac go NICZYM ale miami to jebane miami, na ktorych trzeba miec jeszcze jedna odpowiedz w ataku bo w obronie radzilismy sobie i z roku na rok gdy wade bedzie coraz starszy radzic sobie bedziemy coraz lepiej, ale trzeba, trzeba cos dodac nawet nie broniacego, jest okazja, trzeba bedzie placic tax ale bez taxu nie ma sukcesow, taka prawda.

 

Kandydacie do 'mniej niz mle po amnestii' jest kilku.

Rip, chłop ktory lepiej grywal w PO niz w RS, ale rip ma 34 lat, niby doswiadczenie, niby nadgarstka sie nie zapomina ale nie wiem czy to jest potrzebne, nie wiem czy rip biegajac po poldystansie nie bedzie przeszkadzac rose'owi rip to slaby luk, 1 trojka na mecz przy miernym procencie to chyba nie to, w dodatku rip nie broni swietnie, w swoim prime bronil paytona/fiszera a hunterz bilupsem kobego. Tez nie powiedziane ze rip bedzie zwolniony.

Moze ben, wszyscy sie na niego lasza ale kiedys w wywiadzie dla angielskiej tv wspominal ze troch zaluje odejscia z bulls, teraz z 2nd unitem moglby wrocic do dawnej formy, w 2nd unicie lub jako 6man nie musialby bronic majac obok siebie watsona i brewera/ mlodego.

Moze roy. Ktory gralby 20 na mecz z 2nd unitem i koncowki, niby ryzyko ale jakze oplacalne.

jest jeszcze t-mac poza nim skrzydlowi( a ich raczej nie potrzebujemy majac denga butlera i brewera) czyli battier, hill, prince i mnostwo innych.

'mnostwo' kluczowe slowo ,bo to 'lato' ma wlasnie mnostwo zadaniowcow ktorzy moga nam pomoc, zgubic nas moze biernosc zarzadu niestety.

Jesli MLE: to jrich.

jesli vetmin to ktokolwiek z grupy roy/rip/ben/carter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Mycek, ale Bena za vet min nie ma szans. Predzej poszedlby do Minny :D

 

wszystko na temat bulls zostalo powiedziane w ostatnim temacie o nich. SG to tylko i az czego potrzebuja. Mayo bylby idealny. Oddalbym Taja za OJ+Arthura. taka chyba byla gadka ze strony Grizz przed ostatnim deadline? jak sam piszesz Gibson niedlugo bedzie kosztowal, Arthur jest tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Mycek, ale Bena za vet min nie ma szans. Predzej poszedlby do Minny :D

 

wszystko na temat bulls zostalo powiedziane w ostatnim temacie o nich. SG to tylko i az czego potrzebuja. Mayo bylby idealny. Oddalbym Taja za OJ+Arthura. taka chyba byla gadka ze strony Grizz przed ostatnim deadline? jak sam piszesz Gibson niedlugo bedzie kosztowal, Arthur jest tanszy

tzn bena za mle lub nieco mniej oczywiście. Nie wydaje mi się że gracze po amnestii będą chcieć wielkiej kasy gdyż ze starego kontraktu $'y i tak skasują.

 

Ale dlaczego mayo? Kim jest mayo?

można było się nim jarać w I sezonie bo robił ładne cyferki potem juz regress pełną gębą. Mayo per36 wypada blado, jest balhogiem odpala debilne rzuty zza łuku się nie wyróżnia w obronie z tego co widziałem w poprzednim RS bardzo przeciętnie wręcz słabo. Poza tym co najważniejsze memphis krzykneli sobie za niego asika i brewera.

Podpiszą jr'a smitha na to samo wyjdzie bo w szatni mayo podobnie pojebany co on.

 

Tym bardziej, że gra w NBA 2 lata a jest prawie w wieku LeBrona.

przykro mi że jest w wieku lebrona i że ma zakola, ale dla mnie liczy się fakt że ma piaty defensive rating i obecnie to top5 obroncow w lidze.

mayo to bust so far.

 

ALE

jesli denver byliby zainteresowani snt afflalo-gibson to ja z pocałowanie ręki bym na to szedł.

afflalo to najlepsza opcja dla chicago, bezdyskusyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka plotków.

myślę że nie wyssanych z palca.

Od dzis agenci moga gadac z gm.

Six teams have expressed early interest in UFA Caron Butler: Nets, Clippers, Bulls, Heat, Spurs and Knicks, per sources. #NBA

 

Bulls' dream (sources say) & Heat's nightmare is for Chi to get Brandon Roy after Blazers cut him w/amnesty clause....

But Bulls know Roy likely to be picked up first by a team with cap room. Source says Chi has interest in Josh Howard too, so does Wash & NJ

No więc widać w jakim kierunku EWENTUALNIE pax&gar będą wzmacniać pozycje nr2.

chcą pure scorerów, nie shooterów. Zaden z tych panow zza łuku nie jest zbyt groźny.

Generalnie o roy'u można zapomnieć. Zostanie zwolniony ale bedzie rozchwytywany przez druzyny z capspace którzy maja do niego prawo w pierwszej kolejnosci.

Nie rozumiem po co wogóle zwracać uwagę na howarda. Nawet nie wiadomo czy on jeszcze zagra w nba, podobno kolano dalej nie wyleczone, pozatym nie jest juz pierwszej swiezosci, a po kontuzji nie bedzie mial na pewno dynamiki by trzymac poziom w obronie i zdobywac points po kozle.

Butler mysle ze to ma sens, jesli nie pojdzie do miami mozna go brac. Niby przesiedzial prawie caly sezon z kontuzja ale on w przeciwienstwie do howarda mowi ze z kolanem jest ok. Butler to bardzo dobry obronca, mysle ze nawet lepszy od bogansa, ma warunki na krycie 2, pure scorer, zza luku w tatym sezonie mia ponad 40% no ale w 15 meczach. Ma epicki mid range game i to jest PEWNA opcja i to jest mega argumnet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCJHoop K.C Johnson

Caron Butler has been working out in Chicago. Source close to him said he said this AM, "I hope I don't have to leave." #Bulls

 

teoretycznie byłby problem z trójkami, to na pewno.

Deng,Rose,Butler + zero pomocy od wysokich.

Ale faktem jest ze butler:

kreuje sobie rzut, jest swietnym spot up shooterem ale nie zza łuku, i jest dobrym obronca.

 

 

Knicksi chcą Boozera? fake

po co im on?

 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm.

tez o tym słyszałem.

Ale jeśli podpiszemy np. butlera to bogansa pewnie też ale już jako lindeya huntera, jako mentora. Wtedy na obowdzie jest bardzo ciasno.

Rose/CJ

Butler/Korver/Bogans

Deng/Brewer/Butler

jasne że jakieś tam minuty na 4 dla denga+ w najlepszym przypadku jedna w najgorszym więcej kontuzji obwodu ale nawet to nie robi miejsca dla t-maca w rotacji.

Co jednak nie zmienia faktu ze dla 2nd unitu t-mac byłby mega wzmocnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie plany maja bulls ale ja bym podziekowal korverowi w amnestii. nic nie daje poza rzutem.

 

rose/cj

butler/tmac

deng/brewer

 

to ladna rotacja

reszta to pionki

 

jakie plany bulls dot. rookies?

 

albo zeby przycelowali w mike'a millera

 

co z j-rich'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie plany maja bulls ale ja bym podziekowal korverowi w amnestii. nic nie daje poza rzutem.

 

rose/cj

butler/tmac

deng/brewer

 

to ladna rotacja

reszta to pionki

 

jakie plany bulls dot. rookies?

 

albo zeby przycelowali w mike'a millera

 

co z j-rich'em?

Tylko to trochę głupota pozbywać się za pośrednictwem amnestii kolesia, który ma w kontrakcie jeszcze dwa lata po 5 baniek, z czego drugi rok niegwarantowany - amnestii można użyć raz przez cały okres trwania nowego CBA, o ile się dobrze orientuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. I jeśli Boozer rozczaruje to pewnie po sezonie nasi gms sie zastanowią nad radykalnym ruchem.

nie wiem jakie plany maja bulls ale ja bym podziekowal korverowi w amnestii. nic nie daje poza rzutem.

Nie ma opcji. Korver rzucił najwięcej trójek w czwartych kwartach w zeszłym sezonie. Jest top5 catch'n'shoot. Wchodząc na te 20 minut często staje się pierwszą opcja w ataku nawet gdy na boisku jest rose. To bardzo ważny zawodnik a chicago to nie jest team jak miami że dla kasy zwolni swojego ziombela.

i ps. korver jest słabym, ale bardzo ruchliwym obrońcą, dopóki ktoś go nie minie swietnie odcina rywali od podań.

 

Nie wiem jak to wyglada obiektywnym okiem ale dla mnie korver jest bardziej wartosciowy od millera.

 

jakie plany bulls dot. rookies?

 

co z j-rich'em?

no podpiszą jimmego i chyba tyle :)

właśnie co z j-richem?

 

A tak na marginesie. Kto lepszy dla bulls caron czy jason?

Oglądałem więcej jasona i muszę powiedzieć ze fatalny obrońca z jakimiś pozytywnymi przebłyskami, nie kreuje sobie rzutu ale jest chyba najlepszym strzelcem zza łuku w lidze, pozatym bez poważniejszych kontuzji. Ale mimo to że rose moze bronic 2 chyba waznym aspektem dla gms jest obrona kandydata. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCJHoop K.C Johnson

Caron Butler has been working out in Chicago. Source close to him said he said this AM, "I hope I don't have to leave." #Bulls

 

teoretycznie byłby problem z trójkami, to na pewno.

Deng,Rose,Butler + zero pomocy od wysokich.

Ale faktem jest ze butler:

kreuje sobie rzut, jest swietnym spot up shooterem ale nie zza łuku, i jest dobrym obronca.

 

 

Knicksi chcą Boozera? fake

po co im on?

 

????

co się dziwisz?

nie wiem po co Kniksom Boozer - mają Amare'a na tej pozycji

poza tym muszą mieć $$ na prawdziwego centra i CP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.