Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, masz rację, ChiTown nie dowiozłoby tej przewagi w bez Rose'a, przecież bez Bulls to Rose+11 wkładów do koszulek. Aha, a te winning streaki pod jego nieobecność to wynik nieokiełznanej dominacji Barlosa Boozerna pod koszem, która ostatnio jakoś zniknęła. ;)

 

/post pisany pod wpływem niemałego wkurwienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose out for the season with torn ACL. Dziękuję dobranoc. Nie ma co się podniecać, że udało się zdobyć 1 seed bez niego. Playoffs to nie RS, przejście Sixers będzie graniczyło teraz z cudem.

Sixers są jak najbardziej do przejścia. Z tym że teraz zrobi nam się fajna seria :) Nowe obstawiania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka przemyśleń mi się nasunęło. Szkoda chłopaków, którzy przelewali krew i pot za ten 1 seed. Przelewali krew i pot mając w perspektywie HCA i zdrowego Rose przeciwko Miami. Nie chcę sobie nawet wyobrażać co teraz czują. I można zwalać winę na Thibsa, ale chcieliście żeby Rose się ogrywał a kiedy ma to robić jeśli nie w takich momentach ? +20, przeciwnik zrezygnowany, słaby defence. Kolejna irionia losu polega na tym, że zrobił to sobie sam. Nikt go wtedy nie dotykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma co gdybać. Rose po tak ciężkim sezonie(właściwie non stop kontuzje) NIGDY nie był sobą i jestem na 100% przekonany, że nigdy nie doleczył w 100% wcześniejszych kontuzji i nie był przygotowany do gry tak jak powinien. O stałoby się to tak czy siak.

 

Jednak Rose był tym promyczkiem dla Chicago na pobicie Miami a teraz niestety już tego nie ma.

 

Co do przejścia Philly - chłopaki mogą się troszkę podłamać, ale mimo wszystko powinni ich pocisnąć. Z Bostonem dobrze się matchupują, ale jednak mimo wszystko bez swojej gwiazdy może to być za mało.

 

I tak jak któryś przedmówca, mam nadzieję, że Rose wróci zdrowy w 100% w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy 100%?

nie ma opcji by rose z taka kontuzja- nawet wyleczona - odzyskał to na czym opierał gre, czyli szybkość, zwinnosc, pierwszy krok. To juz jest koniec tamtego derricka rose'a.

Bulls teraz powinni zaryzykować z howardem, tyle mam do powiedzenia.

czesc.

A ja jestem zdania, że po takiej kontuzji mozna byc jeszcze lepszym w tych względach, gdyż będzie robił o wiele więcej różnorodnych ćwiczeń wzmacniających itp.itd niż zazwyczaj. Do tego Rose ma chyba świetną genetykę. Większy problem to może być u niego w głowie, a nie w nogach.

Luki już napisał Ci przykład Blejka, gość po rocznej kontuzji kolana ma większa eksplozywność i skoczność niz przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Rose'a. Cały rok miał taki pechowy, co jest dziwne, bo wcześniej chyba nie miał zbyt wielu kontuzji. Myślałem, że to będzie okaz zdrowia podobny do Lebrona.

Żal mi i Derricka i Bullsów, bo przecież po takiej kontuzji nie wiadomo jak Rose będzie grał jak już wróci. Oby poskładali go tak, żeby był mógł grać tak jak wcześniej, bo inaczej to będzie wielka strata dla NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, że po takiej kontuzji mozna byc jeszcze lepszym w tych względach, gdyż będzie robił o wiele więcej różnorodnych ćwiczeń wzmacniających itp.itd niż zazwyczaj. Do tego Rose ma chyba świetną genetykę. Większy problem to może być u niego w głowie, a nie w nogach.

Luki już napisał Ci przykład Blejka, gość po rocznej kontuzji kolana ma większa eksplozywność i skoczność niz przed.

Tylko, że Blake miał operowaną rzepkę co trochę zmienia. A to co będzie miał Rose jest poważną operacją. Fakt, że medycyna w USA stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż ta w Polsce ale znam kilka osób które po tej kontuzji i operacji gdzie wszystko poszło ok później mieli mega problemy z operowaną nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo załamią się i będą myśleć już tylko o następnym sezonie. Po ACL się żyje i gra normalnie. Problemem będzie tu blokada umysłowa. Po takim sezonie w którym co chwila coś się z nim działo może już nie grać tak jak kiedyś.

Edytowane przez GooFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.