Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Booz grał dzis duzo i wszedzie, fajnie parę razy i asystował przy podwojeniu, ładnie współpracował z RIPem (spodziewaliśmy się tego) i był aktywny. Grał na post, ale kilka razy sam ze soba przegrał pojedynek co wygadało komicznie

 

A o Korverze mi dziś nic nie pisz, bo on przegrał Bykom ten mecz. Straty to jedno, a miał ich dzis dziwnie dużo, do tego jeszcze nie podjął decyzji rzutowej w dobrych momentach ze 2, moze nawet 3 razy

Ale zaliczył też mega blok :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w koncu korwer to tylko roles i ciezko od niego wymagac aby byl game changerem pozatym przy jednej stracie powinien byc kickball , imo boozer bez rewelacji , przy takiej strasznej przewadze fizycznej (scoli wlasciwie nie bylo widac zza boozera :) to on powinien byc game changerem i zrobic ponad 30 pts a nie bawic sie w rozgrywajacego , deng dobrze atakowal obrecz ale trzeba przyznac ze rywali nie mial za silnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bykom po prostu zabrakło energii i zaangażowania w drugiej połowie

def siadło, przestali grac w pomalowanym i przede wszystkim tracili piłki w banalnych sytuacjach

wcześniej wchodzili w srodek strefy rox jak w masło, podawali miedzy sobą jakby zamiast graczy NBA stały pachołki na treningu

chyba ze 3 razy poszło podanie crossowe po którym Rox przechwytywali piłkę

JL3 podał do Lee jak do partnera z zespołu, Korver tracił piłki w sytuacjach w jakich do tej pory tego nie robił lub robił bardzo rzadko!

 

takie porażki są bolesne nie dlatego ze wygrał lepszy zespół, ale dlatego ze lepszemu zespołowi jakby w pewnym momencie przestało zależeć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike James podpisany do końca sezonu. Czyli Derrick prędko nie wróci ;/

 

EDIT: Rose nie gra tak jak się spodziewałem. Rozumiem - nie chcą ryzykować, chcą żeby był w pełni zdrowy, żeby kontuzja się nie odnawiała, rozumiem. Dlaczego jednak robią ludziom wodę z mózgu? Chyba już następnego dnia po kontuzji mówili, że może zagrać. I od tamtej pory praktycznie przed każdym meczem mówiono, że Rose może zagrać...

 

Rip po kontuzji zapomniał jak się rzuca.

Edytowane przez GooFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike James podpisany do końca sezonu. Czyli Derrick prędko nie wróci ;/

 

EDIT: Rose nie gra tak jak się spodziewałem. Rozumiem - nie chcą ryzykować, chcą żeby był w pełni zdrowy, żeby kontuzja się nie odnawiała, rozumiem. Dlaczego jednak robią ludziom wodę z mózgu? Chyba już następnego dnia po kontuzji mówili, że może zagrać. I od tamtej pory praktycznie przed każdym meczem mówiono, że Rose może zagrać...

wczoraj na fejsie napisał:

 

Derrick Rose

9 godz. temu

 

Warming up with the team tonight. If I feel good when I'm out there, I'm definitely going to play. If not, we'll be smart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemów jest kilka. Deng rzucający solidne 16-17 ppg przy 45% skuteczności jest wg mnie niezbędny w PO przeciwko Heat i w finale.

 

A przepraszam, czy jak Boozera podpisywaliście 2 lata temu to reklamował się on jako doskonały shooter z półdychy? Chcieliście kogoś takiego to było podpisać jakiegoś Frye'a.. Może jeszcze zacznij Carlosowi wypominać, że mało blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos mało blokuje-wypominam.

 

a ja tam z tego Boozera to nawet w tym sezonie jestem zadowolony w obronie jest lepiej, fajnie dzieli piłką, pieknie daje się blokować.

 

Mycek już tak nie przesadzaj z tym wymiękaniem w tym sezonie pamietam że mecz przeciw Celtom dość solidnie zagrał, przeciw Magic też nieźle siał.

Po tym pierwszym sezonie sądziłem że będzie tylko gorzej a tu i zdrowy jest i na parkiecie całościowo prezentuje sie lepiej. Obczymy jednak jak tam w playoffs sobie radzic bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też uważam, że nawet jak Boozer nie dominuje w ataku, to i tak robi masę ważnych rzeczy dla zespołu. W obronie od dawna wiadomo, że nie jest specjalistą, ale angażuje się i ja przynajmniej nie dostrzegam, że był jakąś wielką dziurą w systemie defensywnym Thibodeau.

 

Zapomniałem wczesniej napisać: wczorajsza akcja Deng-Noah-Deng-Boozer genialna. jedna z najfajniejszych zespołowych akcji jakie ostatnio widziałem. Przede wszystkim to odegranie Noaha do Denga, który ruszył w pomalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mid range game boozera:

sezon: 44%.

vs atlatna 11/28 ->39%

vs boston 7/21-> 33%

vs indiana 5/14->36%

vs miami 2/10->20%

vs bucks 9/23->39%

vs nix 6/13-> 46%

vs magic 16/33->49%

vs phi 9/24->38%

 

poza tym mała próbka z zachodem:

vs lakers 2/6->33%, vs clippers 2/3->66%, vs okc 1/4 ->25%, vs spurs 1/5- 20%

 

tak poza tematem jest szansa na magic w pierwszej rd co by mnie niezmiernie cieszyło bo z taka gra to oni nie powinni byc w ogóle w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pomyślałeś, że z lepszymi ekipami jest mocniejsza defensywa?

Jeszcze raz: czy gdy podpisywaliście Boozera to ogłaszany był on drugim Nowikiem? Rozliczać to możesz go z sytuacji post-up, a wg twoich ukochanych statystyk synergy zdobywa on w tego typu akcjach 0,95 pkt na posiadanie, pow. 50%, jest w czołówce ligowej i mile przed Krzysiem Boszem. Giniesz od własnej broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giniesz od swojego gówna.

w polityce ofensywnej thibodo nie za bardzo jest czas i miejsce na post-up dla boozera, być może to błąd, ale faktem jest to że boozer jest pierwszym strzelcem z mid-range, tam jest najbardziej wykorzystywany, tam i w pomalowanym ale jako finiszer extra passów. Te jumpery boozera niczym nie różnią się w przypadku słabych czy mocnych drużyn, też są często contestowane, też zdarzają się open, z tym że boozer przeciwko słabym drużyną trafia, przeciwko mocnym nie. Zniwelowanie tego "problemu" równa się równorzędnej walce z miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.