Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

goofy ja proponuje nie prognozowac z fusów bo pewnie zgodnosc bedzie taka jak przy wróżbach cyganki spotkanej na ulicy tylko poczekac

 

 

a CJ stracil forme juz w lutym, trzeba bylo poogladac troche spotkan Bulls a nie pisac jak to zaczna walke o 8my seed za rok...

Przecież właśnie wtedy miał kontuzję... Nie wiem także po czym wnioskujesz, że nie oglądam spotkań Bulls - może to Ty wróżysz z fusów ;). Watson musi grać agresywniej jeśli chcemy coś ugrać, to nie ulega wątpliwości. A zapaść Bulls przewiduję i oczywiście bardzo chcę się mylić nie po tym jak teraz grają a po stanie zdrowia zawodników.

Co do Boozera, dziwne, bo w Jazz grał w poscie tutaj nie wiem przeżył jakiś renesans i postanowił zostać obwodowym czy to Thibs mu taką taktykę układa? Jeśli tak to jest śmieszne, bo już Noah i Gibson dostają więcej gały na post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/10, Brand 5/6, Boozer ile miał z 5 zbiórek?

 

Nadal mnie nie kumacie ja nie mówię, że Boozer to nikt, ale na low poście z Brandem to on nie jest na pewno opcją ofensywną do której można wrzucić piłkę i liczyć, że coś dobrego z tą piłką zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obejrzec 8 pierwszych minut 3q, zeby wskazac winnego za run philly. Co przez te 8 minut zrobil Boozer dobrego dla Bulls? to byl najlepszy zawodnik philly na boisku. LOL A niektorzy znowu wracaja do czasow prehistorycznych, bo w Utah Loozer gral dobrze.... zyjemy tu i teraz, dzisiaj mamy 2012 i Loozer, to najwieksza chodzaca pizda w trykocie bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyła ta porażka bo obstawiałem sweepa nawet bez Rosa. Przypomne tylko, że bez niego ta drużyna grała z pace na 55W w zwykłym sezonie. TO znaczy wiele. Problem tylko w tym, że teraz najlepsi ofensywni gracze Chicago mają koszmarne matchupy(prócz Boozera, no ale tutaj wiadomo jak jest) a Philly zabiłoby za przejście tej pierwszej rundy

Nie wiem skad pomysl, ze Boozer akurat ma dobry dla siebie machup. Brand w tym roku broni naprawdę swietnie, jest jedynym wysokim filarem Sixers, odpowiada prawie za całe interior D Sixers.

 

Generalnie Bulls z Rosem to kiepski meczap dla philly z tego samego powodu co heat - brak shotblockera na srodku. mamy swietnych obroncow czy to na rosea, wadea, czy jamesa - ale to jest ten poziom talentu, ktory trzeba bronic calym zespolem, sam igudala, czy holiday nie sa w stanie zatrzymac zawodnikow tej klasy. Ale... Bulls bez Rosea maja co prawda nadal przewagę na C, ale z kolei tak jak pisalem obok - Brand+Young to dosc upierdliwy machup dla duetu Boozer-Taj. Obaj potrafia punktowac - Young jest waaay 2 fast 4 boozer, zreszta dla taja chyba tez bedzie, a Brand moze juz troche sie postarzał, ale swoje niemal zawsze zrobi. nawet gdyby wylaczyl go gibson, to ciezko bedzie mu z Youngiem.

 

Tyle ze Tibs to jeden z lepszych coachow od defensywy w lidze, wiec przypuszczam ze sooner or lejter cos na tym PF wymysli zeby zneutralizowac naszych - szczegolnie ze srednio ma nam kto robic spacing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z amnestią u Bulls? Została? Bo Boozer jaki jest każdy widzi, nie pasuje jego 'styl' do Bulls. Starczyłoby kasy na ściągnięcie np. Ilyasovy, Szanona Brałna i na min T-Maca? Wygląda to jakoś? Spytam tak, jak wyglądają szanse Chicago na wzmocnienie się przez off-season? Dajmy na to, że Derrick wróci gdzieś tam w listopadzie albo na święta. Bez niego powninni mieć bilans 50% do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chwilę po meczu, trudno mi zebrać myśli. Czuję się rozbity, załamany, oszukany. W zasadzie wszystko już zostało powiedziane, ale chciałem pochylić się tylko nad grą Watsona, bo wg mnie to on przegrał nam ostatni mecz. To, że nie rzucał, nie punktował wiemy, ale w 3 i 4 q trzymał piłkę jak pomylony, popełniał głupie błędy, kiedy miał czystego Hamiltona lub Denga którzy byli on fire a nie podawał im, ostatnia piłka dla Bulls to zwieńczenie jego gry. Ma czystą alejkę na kosz a podaje do Asika, który był ostatnią osobą którą chcielibyśmy widzieć w takim momencie na ft line. Mimio, że wiedziałem iż Bulls nie mają większych szans w tej serii bez Rose i Noaha, mimo iż wszystko przemawiało na niekorzyść, chciałem wierzyć, chciałem mieć tą nadzieję, że może ten sezon nie jest jeszcze do końca stracony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozer od g3 to najrówniejszy i najlepszy zawodnik Byków, więc szykujcie jeszcze amnestię na Denga, Noaha, Ripa, Korvera, Brewera, Gibsona.. ups, tylko jedną można przecież.

 

LoL.

 

Przegrali, bo nie mogli wygrac z Loozerm i Watsonem.

Mam nadzieje, ze nie przedluza Watsona, bo to obok Loozera najwieksza wykala w tej druzynie. Moga postarac sie o Kirka i bedzie wypas.

Amnestia na Loozerze pozwoli podpisac Asika i pozniej Gibsona, a z draftu wyciagnac cos na PF'a.

Dobranoc

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac ten sezon

Czy Rose wróci w pełni sprawny?

To jedno pytanie zawiera w sobie odpowiedzi na wszystkie wątki jakie tutaj poruszacie

 

Z Derrickiem z formie nie ma znaczenia czy na PF gra Boozer czy Gibson czy nawet Maciek Lampe

z nim w formie nie wazne kto jast back upem na PG

z nim w składzie zespół nie przegrywa z Sixers 4-2

z nim w składzie nie musze czytac pozbawionych merytorycznych tresci postów deadly4U!!!

 

 

Aha i jeszcze słówko

Ludzie, którzy kibicują Bulls na tym forum ciut dłuzej niz tylko od chwili wziecia w draftu Rose'a wiedza jak uwielbiam Kirka, ale bedac szczerym uwazam ,ze dla Bulls (nie dla każdej ekipy!) lepszy jako back up dla ZDROWEGO Rose'a jest Watson

Owszem gorzej broni indywidualnie, ale w zespolowej i Tima daje sobie rade, prowadzi atak równie średnio, ale ma duza przewage nad Kirkiem a mianowicie rzut!, Do tego jest bardziej atletyczny i szybszy co w kon trach jest duzym plusem

 

Nie ma ani rozwagi ani inteligencji Hinricha, ale w Bulls Kirk grający ochłapy po Rosie tylko by sie marnował

 

 

 

 

 

 

NIe mniej jednak

DAWAC KIRKA Z POWROTEM DO BULLS!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie zauważyliście. Watson to tylko i wyłącznie backup pg. Wejdzie, rzuci dwie trójki, poda pare piłek. Na prowadzenie gry i regularne punktowanie przez 35 minut się nie nadaje. I tak sobie myślę, jaka szkoda, że Lucas nie ma 195. Mielibyśmy niezłego SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac ten sezon

Z Derrickiem z formie nie ma znaczenia czy na PF gra Boozer czy Gibson czy nawet Maciek Lampe

z nim w formie nie wazne kto jast back upem na PG

z nim w składzie zespół nie przegrywa z Sixers 4-2

z nim w składzie nie musze czytac pozbawionych merytorycznych tresci postów deadly4U!!!

ad 4. oj nie byłbym taki pewien

ad 3. na 100%

ad 1 i 2. zależy o co gramy. Te PO miały pokazać, jaki progres został zrobiony w stosunku do zeszłego roku i ECF z Heat. Z przyczyn wiadomych nie pokazał. I o ile zgodzę się, że przy zdrowym Derricku backup pg taki jak Watson jest wystarczający, to obawiam się, że Boozer jakiego widzieliśmy choćby w G6, może okazać się sporym problemem. A przy całej mojej sympatii i szacunku do tego co Gibson daje Bykom, to nie jest (i raczej nigdy nie będzie) full-time-starting PF w takim systemie jaki jest w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle wracając do tematu meczu to Thibo to kolejny k**** gamoń po Carlisle'u, który nie zostawił sobie żadnego timeoutu na ostatnią akcję, bo k**** brał sobie kilka minut wcześniej zupełnie bez powodu, kiedy 76ers nie robili żadnego runu, ani nic.. 2,5 sek na zegarze, dobrze rozpisana akcja na Korvera, Denga albo Watsona i na pewno jakieś szanse by były, a tak wspaniały coach pozbawił swój zespół tych szans. Dobrze, że nie dostał COTY w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.