Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

ja też.

wiem tylko że porównują go do kukoca słusznie nie slusznie - cos w tym jest.

Ma świetny rzut, jest w sumie wysoki bo 207/08, młody- 21 lat, dostał jakąs tam nagrode dla najwiekszego prospecta europejskiej koszykowki, byl mvp na ms do 21 lat.

problemem jest kontrakt, bo przed draftem podpisal 5-letni z realem, tyle ze niedawno udzielal wywiadu i cos tam wspominal ze dosc powaznie mysli o wyjechaniu do stanow juz po tym sezonie, to jest malo prawdopodobne ale mysle ze bedzie lepszym fitem niz boozer, w najgorszym przypadku to bedzie wygladac tak ze zawita do ligi wtedy gdy boozer bedzie FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem jest raczej to, ze jest chudy jak patyk raczej jest srednio zainteresowany gra pod koszem i w nba to w najlepszym wypadku moze byc drugim Bargnanim, co przy obecnej filozofii Bulls raczej nie jest dla nich satysfakcjonujace

 

kiedys przy okazji zrobie wam szerzy scouting report na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię zeby zagrali.

nie wiem jak to jest bo bulls zawsze sa statycznie w trade deadline, ale o ile dobrze pamietam musielismy sie niezle naczekac na salmonsa i millera w 2009.

mysle ze dzis portland bedzie w rozje***ym towarzystwie i mam nadzieje ze nie bedzie zadnej niespodzianki.

Rose ma nie zagrac dzis i jutro, rip standard...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa mecze w pigułce

bez Rose'a Bulls przechodzą metamorfozę i zapominają jak sie gra w pomalowanym, zaden gracz obwodowy nie potrafi przełamać pierwszej linii obrony i Bulls z miejsca stają sie jumperkujacym tworem jaki oglądaliśmy parę sezonów temu

Jedyny Noah, który uruchamia swoich w środku...:surprise:

 

Lucasa mam dość, nie chcę tego pajaca oglądać, nic, absolutnie nic nie potrafi poza klepaniem w miejscu przez 15 sek piłki lub rzutem po zasłonie, przez co atak Bulls wygląda jak z PLK. Jak on ma piłke to cała ofensywa Bulls toi w miejscu i potrafi sie nic nie dziac przez 5-6 posiadan poza głupim rzutem wymuszonym kończącym sie czasem

 

Watsona te trójki jeszcze jako tako ratują, ale tez rozgrywający z niego żaden na dobra sprawę, przydałby sie jakis first pass PG jako backup

Ten Tinsley to pod kontraktem jest czy ciągle w NBDL szaleje?

 

Boozer mnie osłabia z każdym posiadaniem, mam wrazenie ze on z kazdym meczem zwalnia, za chwile będzie sie poruszał jak Curry w najlepszych latach. Dziwne, bo facet fizycznie prezentuje sie świetnie, ale motorycznie to jakiś ku*wa nawet nie wiem co to jest

 

Niech Bogu będą dzięki za Taja i jego ponowienia, bo Bulls wygladają chyba najgorzej od początku RS ostatnio, zmęczenie przyszło i to widać, ale w sumie zagrali z czołówki najwięcej spotkań jak dotychczas

A najgorzej w porównaniu z początkiem RS wyglada Luol i z taką jego grą Bulls w PO mają przesrane...

 

Dwa ostatnie mecze oglądałem dzis i przyznam ze dawno sie tak nie zmęczyłem w niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie sie tego nie mowi ale rose moze wypasc na kilka tygodni, spowoduje to stracenie jakichkolwiek szans na 1 seed, brak HCA z miami, a to moze być nasza jedyna przewaga -cenna- zważywszy na to jacy kibice sa w united center. Rose ma to samo co rip swego czasu (pachwina) więc to moze niestety sie sprawdzic ;/ .

 

deng chce nocionego. nie broni, nadgarstek juz nie ten, wiekowy, jako mentor moze byc, ale wzmocnienie żadne, a nadal uważam że posiadanie 4 wysokich w rosterze to igranie z losem (turiaf zwolniony. noah's buddy?).

 

hamilton wypadl na dobre i nie nalezy spodziewac sie jego powrotu przed pierwszym kwietnia.

 

k**** mac...

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ Hickson, Nocioni czy Fisher?

którego byście woleli?

Fish to lidership jakiego Bulls potrzebują (ale czy da sie zrobić sobie autorytet w miesiąć?

Noc to kumpel kilku naszych i twardziel co nie boi sie Garnettowi dać w morde

JJ to kiedyś bardzo solidna czwórka z dobrym czuciem deski i jakby nie było jeszcze niedawno statring PF w prawie mistrzowskich LeCavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy będą się bawić w 4-5 pg, fiszer chyba odpada, mamy rose'a/watsona jak któryś z nich wypada gra lucas, wiem jak on gra, ale ciężko znaleźć lepszego 3rd pg, fiszer to upgrade w stosunku do szatni, ale przecież my na chemie narzekać nie możemy. Już prędzej noc, o którego miał się upomnieć Deng, i to wydaje mi się jest najbardziej prawdopodobna opcja, przyjscie noca niestety moze oznaczać ponowną degradacje jimmego w rotacji choć nie spodziewałbym się wielkich minut dla andreasa, gdyż tak jak pisałem lata już nie te, on miałby być takim mentorem i kumplem od przybijania piątek, ale istniało by zagrożenie że zabierze butlerowi te resztki minut.

Oczywiście najlepszym posunięciem byłoby dodanie piątego pod kosz, ale nie chodzi mi tu o tego hicksona, gość to fail, tak jak pisałem w sąsiednim temacie: to finisher, gość kończący alley'e, wsadzający po extra passach, od siebie nic nie daje, w obronie czarna dziura. Preferowałbym tu turiafa, bardziej od jj'a: powe'a, fesenko, gadzurica.

 

Ale jeśli odemnie by to zależało to tak:

zaden gracz obwodowy nie potrafi przełamać pierwszej linii obrony

przydałby sie jakis first pass PG jako backup

oczywiście na pg nie ma liczyć co napisałem wyżej i też nie widzę potrzeby trzymania w składzie 4 pg. Bardziej odniósłbym się do pierwszej kwestii. Terrence Williams, ja dałbym mu szanse, oczywiście hipokryzja z mojej strony bo kilka linii wcześniej pisałem o butlerze i braku minut ale t-will załatwia nam dwie kulejące kwestie. williams penetruje, wymusza FT, gra z piłką i ma passing skills, śmiało można obok niego trzymać watsona czy nawet lucasa, bo will jest głupi ale to nie jest typ jr'a że klapki na oczy i rzucamy. Hamilton jeszcze długo nie pogra, teraz gramy rotacją 3 w porywach 4 osobową na pozycjach 2-3, można by było dać szansę t-willowi pod nieobecność ripa, zacząć oszczędzać brewera i denga, minuty by się znalazły, kontuzjowany deng i wysoko eksploatowany brewer złapali by drugi oddech przed PO, a terrence to low-risk high reward inwestycja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem sytuacji z boozerem.

przed momentem trafił sobie od tak jumpera nad howardem, w trakcie meczu trafia z trudnych pozycji, jest pierwszą opcją,większość piłek idzie na niego, co najważniejsze sprawdza się, stara się w obronie, gra świetny mecz, ale przyjdzie za jakiś czas mecz z miami i nagle boozer stanie się chłopcem od robienia screenów na 6 metrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę liczycie, że Bulls mogą pozyskać jeszcze kogoś, kto byłby ważnym składnikiem rotacji TT? Wg mnie nie ma na to szans. Jak/jeśli w końcu wszyscy będą zdrowi to rotacja jest kompletna, bo nie ma się co łudzić, że pod kosz coś wartościowego jest jeszcze do podpisania, a obwód jest pełny i głęboki jak czerń brwi Carlosa :-)

Jako że Bulls oglądam tylko jak mi C+ pozwoli, to nie mam zbyt wiele w tej materii do powiedzenia ale Boozer ostatnio sporo przechwytów ma. Znaczy się stara się chłopak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.