Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

oby bo to jedyny naprawdę trudny z rywali, z którymi Bulls zagrają tylko ten jeden jedyny raz i chciałbym zobaczyć co są w stanie Byki zwojować na parkiecie Thunder, gdzie Durant i s-ka są megamocni, co zresztą pokazali w starciu z Heat

 

Derrick na tak prestiżowy pojedynek może i sie wykuruje, ale na RIPa nie liczę...

 

 

no i wciąz Deng mi się nie podoba. Widać e chłopak sie stara, zapiernicza jak szalony po parkiecie, ale z rzutem...no cóż rzutu nie ma. Kiedyś z mid napierniczał jakieś 60%, a teraz... i niech mi ktoś powie ze to nie wina nadgarstka, wystarczy porównać jego grę i jakość rzutu sprzed urazu i po nim...

 

niestety tak przeorani kontuzjami Bulls moga polecieć w PO szybciej nawet niz w ECF a to byłaby juz mega porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady. jak na razie to nawet grając bez Rose'a i Ripa i z nieskutecznym Dengiem potrafili rozpierdalać mocnych rywali, stopując ich na 60 pkt jak np. z Magic.

Ja tam jestem spokojny. Oni serię z każdym prócz Heat wygrają samą defensywą. Na Miami będzie potrzebny już zdrowy Rose, Rip i skuteczny Deng..

 

Dlaczego Boozer tylko 23 minuty z Nuggets? To są właśnie spotkania kiedy trzeba dawać mu się wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w poprzednim RS tez sobie fajnie radzili bez Derricka, a w pierwszej i drugiej rundzie, gdzie intensywność jest wieksza a gwizdki uzywane oszczędniej juz tak przekonująco Bulls nie wygladali

A Heat i OKC nie śpia. Wzmocnienia, głównie po stronie Heat w osobie Turiafa, który jakimś dziwnym trafem przeciw Bulls co go oglądałem to najczęściej wyglądał jak 15-8 gracz. Ja nie brałem celowo udziału w tym wątku o słabości Miami po porazce z Heat z dwóch powodów- Luki mnie do spółki z VeGim doprowadza do szewskiej pasji brakiem szacunku dla rywali ale tez podobnie jak oni nie uwazam jednej czy dwóch porażek (cieszących mnie owszem) z trudnymi rywalami za oznake słabości. Heat są trudni i w Po biorąc pod uwagę ich doświadczenie i dwie gwiazdy trzeba sie ich i bac i ich szanować

 

Do tego jakby odradzający sie Pacers, którzy wczoraj wyglądali jakby zamiast o 4seed walczyli o tytuł, zreszta od kilka spotkan tak grają

Nie twierdze ze Bulls nie przejdą do ECF, ale druga wydaje sie trudniejsza niz przed rokiem, zwłaszcza ze i Philly i Pacers i o dziwo ostatnio grający Knicks nie będą łatwym rywalem, a nie można zapomiac o zawsze trudnych w Po C's.

Niezależnie na kogo Bulls trafią te serie będa cięzkie i trudne

 

 

 

Ale wciąż- żeby to byli Knicks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat są trudni i w Po biorąc pod uwagę ich doświadczenie i dwie gwiazdy trzeba sie ich i bac i ich szanować

wiadomo. z tym chyba nikt nie dyskutuje, ale jeśli po tych porażkach w naprawdę ważnych pojedynkach, bo z rywalami, z którymi mogą się zmierzyć w ECF i finałach, słyszę zewsząd, że odpuścili, że tamtym wyszedł super mecz i już nigdy się nie powtórzy, no to nie sposób siedzieć cicho i trochę nie obudzić fanów Heat z pięknego snu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wniosek, że nie szanuję rywali? W tamtym sezonie chyba jako jedyny pisałem, że jedyną drużyną, której się obawiam są Mavs i się sprawdziło. W tym wg mnie najmocniejsi są Bulls i Lakers i tylko z nimi nie jestem pewien wyniku serii.

 

A co do tamtego wątku - to tylko reakcja na euforyjny samogwałt niektórych po jednym meczu. Tylko, że tacy ludzie zawsze się znajdą, no ale coż, nieraz ciężko się opanować i nic nie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki czytasz Ty czasami co piszesz?

to tylko reakcja na euforyjny samogwałt niektórych po jednym meczu. Tylko, że tacy ludzie zawsze się znajdą, no ale coż, nieraz ciężko się opanować i nic nie pisać.

euforyjny samogwałt? Kur*a stary mnie to wisi, ale wydaje mi sie ze w euforycznym samogwałcie Ty wespół z kilkoma innymi fanami Heat przebiliście fanów lakers z początku wieku a to juz nie lada wyczyn, bo przyznam Ci szczerze ze nikt mnie tak nie denerwował od kilku dobrych lat jak teraz Wy

 

a nie sorry był jeszcze nieśmiertelny Kily, szkoda ze ten ostatni fan Cavs widocznie odszedł, bo teraz przynajmniej w Cleveland mają prawdziwego lidera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za oglądanie Hawks powinni płacic jak za warunki szkodliwe

 

nie wiem czy jestem tak uprzedzony ale nie potrafie miec przyjemności z ogladania ich spotkań!

ten mecz z 4 OT musiał być prawdziwą męka, aż mi szkoda tych kibiców, którzy siedzieli w hali...

 

 

aha o kocham Josha Smitha i jego jumper!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów, że przyjemnie nie oglądało ci się meczu, kiedy Boozer dostaje te swoje kilkanaście rzutów, a Deng jest skuteczny jak nigdy..?;)

 

Dlaczego Thibo napierdala jakieś smallballe? Asik powinien grać 48-Noah, ale niestety w żadnym spotkaniu tak nie jest. Dziś 25 Noaha i tylko 15 Asika.. Przecież Turek jest zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik miał spore załamanie formy w tym sezonie, był czas że żal było patrzeć na niego i nawet nie mówię o grze w ataku, bo dalej robi to samo czyt. nie łapie piłek a jak złapie czy to podaniu czy zbiórce ma ten qrewski nawyk opuszczania jej w dół. A wiesz co jest dalej....

Przyznam się że miałem duże większe oczekiwania wobec niego po tym pierwszym sezonie.

Ale nic to teraz tak jak pisze wyglada to całkiem całkiem. mam nadzieję że jego dyspozycja będzie zwyżkować i będzie czynił różnicę w playoffs.

http://www.southbendtribune.com/sports/ct-spt-0329-bits-bulls-hawks-chicago--20120329,0,3784806.story

 

józek co sądzisz ? Kirk to już nie to samo co kiedyś ale moze w chicago by się odbudował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wira ja juz rok temu pisałem ze wg mnie Kirk po kontrakcie jako target obierze właśnie Bulls

 

theo to ze mecz mi sie dobrze oglądało to jedno, ale że Hawks jak widze na parkiecie to mi sie przewraca wczorajsze śniadanie w żołądku to inna sprawa

jak widze ten krzywy ryj Zazy albo tępy wyraz twarzy Josha to mnie wywraca na drugą stronę. Co ludzie w nim widza? Pewnie to samo co kiedyś widzieli w JJu pisząc o nim jako o super SG...

Hawks mi z jakiś powodów obrzydzają koszykówkę, sposób ich gry te zakazane mordy nie wiem co, ale jak z nimi Bulls grają to oglądam prawie za karę ;)

Jedynie właśnie ten Kirk mi daje powody do radości, zwłaszcza jak tak przeciw Bulls cegli ;)

 

Asikiem sie nie przejmuję- syndrom drugiego sezonu dopadł chłopaka, do tego nie przepracował offseason bo go nie było praktycznie wcale i efektem jest to ze łapie piłki z mniejszą częstotliwością niż Kwame...

 

JC3 jest poje*any, ale potrzebny, ja juz nie bede po nim jeździł, mało tego dałbym mu nawet plaja of da łik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp od kiedy to Asik jest od łapania piłek ???

 

w lato ktoś mu rzuci 7 baniek rocznie i ma spore szanse na S5 w jakiejś ekipie, będzie robił 8/12 i dorzucał ze 2 bloki, zapewniając świetną defensywę w każdym elemencie (nie mam statsów, ale rzućcie coś z synergy jak chcecie). Asik to kołek, ale kołek z taką defensywą, że w ataku może się skupić na tipach. niech tylko FT poprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy ja to przewiduję średnie 8 punktów 12 zbiórek w 30 minut w NBA...

ale każdy trener będzie miał w dupie średnią jak zobaczy co w defensywie daje takie połączenie wielkości, siły, pracy nóg i determinacji + niezłe IQ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jr będzie musiał sięgnąć do kieszeni.

ciekawe ile krzyknie sobie najpierw omer potem asik, a trzeba jeszcze przedłużyć kyle'a, brewa, cj'a. przejebane.

 

c. douglas-roberts pisał na twiterze że chętnie dołączy do swojego bro- derricka, i to jest z pewnością lepszy fit niż kirk.

chyba że po prostu odpuszczą cj'a i jego 4 banki i podpiszą kirka za min, to też opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.