Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

mycek rok temu Bulls zesweepowali heat a w Po popłyneli, wiec moze tym razem role sie odwrócą ;)

 

 

z ciekawostek to Rose dostał karę za krytykowanie zebr po meczu z NYK

Miałem o tym napisac, ale zapomłem wczoraj ;)

Faktycznie sędziowanie w tym meczu było skandaliczne, juz pomijając to co mówił Derrick to gwiazdków było za duzo w obie strony w sytuacjach tego nie wymagających i zdecydowanie za mało przy ewidentnych faulach. Linowi naliczyłem 1 faule przy próbie wybicia piłki, Tyson w 4qtr odepchnął Boozera jak wracał do D, Brewer nie był faulowany po tym przechwycie w pierwszej połowie i tak dalej i tak dalej

No ale gracze płacą, w sumie to mają z czego ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak generalnie, czujecie jakąś dużą różnice na niekorzyść baz watsona?

Ja tam mało oglądam Bulls, więc się nie znam, ale widziałem dwa ostatnie mecze i to co wyprawia John Lucas to po prostu nie mieści się w głowie. Tak beznadziejnego przetrzymywania piłki i zużywania posiadań dawno nie widziałem. MJ powinien być trzecim rozgrywającym na stałe. A wydaje mi się, że Watson pomimo ograniczonego czasu gry robi niezłą robotę (9.8 PPG? Damn!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP nigdy nie był jakimś dobrym strzelcem za 3. Rzucał na niezłym %, bo mało rzucał i gdy już naprawdę miał wideee open looka. W tym sezonie jednak w 16 dotychczas zagranych spotkaniach rzucił 6 trójek (29%), więc.. więc sam sobie odpowiedz na pytanie czy Hamilton jest pewną opcją za 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie RIPa statów moze nie przytaczajmy- bo jak mozna to robic pisząc o gościu co zagrał 16 spotkań, bez przygotowania i zgrania z zespołem

Do tego wszyscy wiemy, że na ułozenie się rzutowo potrzeba czasu a RIP tego czasu na rozegranie się raczej nie miał

 

 

A lucas- nie ważne ze wygrał dzis z Heat, ja tego jeb*nego karakana nie znoszę. Nic poza rzucaniem i kreowaniem rzutów pod siebie nie daje. Siedzi mu i fajnie, ale Lucas w ogólnym rozrachunku jest zły dla Bulls i faktycznie Mike james byłby lepszą opcją, bo jako PG gra jak PG a nie ciska jumperki jak popier*olony

 

 

 

A o meczu z Heat

nie wierzę!!!

to chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas zagrał dziś tego energizera z ławki o którego tak dopomina się Mycek i widzi/ widział ich w osobach Jamala czy Smitha. I kapitalnie że taki mecz się trafił John'emu co potwierdza że BUlls są zespołem a nie tworem Rose -reszta.

I niech się Derrick na Korki zapiszę do Trzeciego Lucasa jak się trafia jumperki przy Lebronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w sumie co mozna było zmienić?

jeśli byłaby możliwość wytradowania boozera to ok, ale na 100% takowej nie było.

Skład jest kompletny, poza tym nieszczęsnym boozerem, ten scorer... no ale zawsze można wysłać lucasa na łowy :P

zdrowie zdrowie i jeszcze raz zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy chcieliście dać Boozera za Gasola

 

i moze jeszcze laskę pod stołem zrobic? hehe punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a ten trade nie miał szans przejść od początku z uwagi na zupełnie sprzeczne oczekiwania obu stron, chociaz jak dla mnie taki Taj/Watson+jsszcze jakiś SG/SF byłby w miarę ok za Gasola i Fishera czy innego zapychacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.