Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Croolick tak się zastanawiam czy LAC nie wymienią czasem E. Gordona.

Ja byłbym przeciw, chyba że za Howarda (oczywiście w ramach szerszej umowy; bo w zdrowie Paula tak średnio wierzę, zwłaszcza jakby mieli oddać pół składu) albo Kamana i kogoś jeszcze za Iguadolę

 

Muszą podpisać Jordana.

\

Myślę, że Aminu będzie bardzo dobrze się rozwijał.

 

wolę aby ten młody zespół się zgrywał. Za rok będą mieli numer w drafcie od Minnesoty (chociaż zależy jak Mini zagra pod Adelmanem, myślę że całkiem dobrze, ale i tak bez play offs, więc w kolejnym b. dobrym drafcie i tak będzie to ciekawy pick), też swój (choć jakby LAC weszli do play offs to już nie to samo).

 

Wkurzający są swoją drogą działacze, ciężko przyjąć wymianą Davisa na Williamsa, i jeszcze ten nieszczęsny numer chyba 7, który okazał się pierwszy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę mozliwość skorzystania z amnestii w nowym CBA.

 

Ostatnio jednak ich wybory w drafcie, od czasów E. Gordona, są już dobre, choć w przeszłości też różnie bywało. Ogólnie jeden z moich ulubonych klubów, przynajmniej od czasów Odoma w tym klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croolick tak się zastanawiam czy LAC nie wymienią czasem E. Gordona.

Ja byłbym przeciw, chyba że za Howarda (oczywiście w ramach szerszej umowy; bo w zdrowie Paula tak średnio wierzę, zwłaszcza jakby mieli oddać pół składu) albo Kamana i kogoś jeszcze za Iguadolę

 

Muszą podpisać Jordana.

\

Myślę, że Aminu będzie bardzo dobrze się rozwijał.

 

wolę aby ten młody zespół się zgrywał. Za rok będą mieli numer w drafcie od Minnesoty (chociaż zależy jak Mini zagra pod Adelmanem, myślę że całkiem dobrze, ale i tak bez play offs, więc w kolejnym b. dobrym drafcie i tak będzie to ciekawy pick), też swój (choć jakby LAC weszli do play offs to już nie to samo).

 

Wkurzający są swoją drogą działacze, ciężko przyjąć wymianą Davisa na Williamsa, i jeszcze ten nieszczęsny numer chyba 7, który okazał się pierwszy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę mozliwość skorzystania z amnestii w nowym CBA.

 

Ostatnio jednak ich wybory w drafcie, od czasów E. Gordona, są już dobre, choć w przeszłości też różnie bywało. Ogólnie jeden z moich ulubonych klubów, przynajmniej od czasów Odoma w tym klubie

NIe no- tylko nie Eric... On i Griffin to przyszłość tej drużyny, nie wierzę, żeby się pozbyli któregoś z nich.

 

Co do Jordana - to ja wcale nie jestem przekonany, czy muszą podpisywać z nim kontrakt. Jeśli mieliby go przepłacać - to po co? Mimo mojej sympatii do niego- to nie jest to raczej perspektywiczny gracz. Baaardzo przeciętnie (EDIT: ok, może nie bardzo przeciętnie ale co najwyżej przeciętnie) broni (łatwo łapie faule, nie radzi sobie z co sprawniejszymi centrami), w ataku praktycznie go nie ma. To czym się wyróżnił to niesamowita skoczność co pozwala mu dość często czapować co mniej roztropnych przeciwników i zebrać sporo piłek. Ja bym na miejscu Clippers pozbył się go (sign-and-trade - choć nie do końca kumam czy nowe CBA na to pozwala) i spróbował pozyskać jakiegoś defensywnego centra (moim marzeniem jest Gasol :) Ale i Nene nie pogardzę). Zwłaszcza, że mogą handlować jeszcze Kamanem...

 

Co do wymiany Byrona na Mo - hmm, mam mieszane uczucia. Wiadomo- chcieli pozbyć się wysokiego kontraktu gracza, który mówiąc oględnie nie był ulubieńcem zarządu klubu :) Oczywiście wiadomo też, że jest to zawodnik chimeryczny - ale ja osobiście miałem wrażenia, że u boku tych młodziaków Byron odzyskał radość z gry i grał naprawdę dobrze. A Mo? No cóż, nie jest to mój ulubieniec... Co do Irvinga - co mogę powiedzieć, shit happens. Totalny niefart, Cavs mieli bodajże kilka % szans, że zdobędą 1 pick akurat na wyborze Clipps. W ogóle Clipps mają pecha do takich niefartownych trade'ów, ostatnio nawet fajny artykuł pojawił się o tym http://czwarta-kwarta.com/index.php/201 ... -clippers/ .

 

Aminu - to taki mój cichy faworyt, uwielbiam gościa i cieszę się, że ktoś poza mną widzi w nim potencjał :) Czuję, że w tym roku wskoczy na stałe do s5 za Gomesa.

 

Wierzysz, że Wolves coś ugrają? Dla mnie pewniacy do okupywania dołów tabeli... I wtedy faktycznie Clipps mogą ugrać coś fajnego w prawdopodobnie silnym 2012 Draft.

 

Podsumowując: naprawdę mam nadzieję i wierzę, że w tym roku nie będę musiał wstydzić się przed kolegami w większości kibicującymi sąsiadom zza miedzy i Clipps pokażą coś fajnego na miarę talentu Griffina&Gordona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wolałbym, aby nie wymieniali Gordona, ale wszystko ma swoje racje, dobra wymiana także jego nie byłaby zła

, zwłaszcza że ma swoją wartość na rynku transferowym

 

Jordan - 7 zbiórek, 2 bloki w 26 minut w wieku 23 lat,jeden z liderów w liczbie wsadów na mecz, poza tym chemia między nim a Griffinem. Przepłacać nie ma sensu, dobra wymiana to ciekawy pomysł, ale to może nie być takie łatwe. Nene moim zdaniem nie bardzoby pasowal, zwłaszcza że chciałby bardzo wysoki kontrakt.on dla mnie jest bardziej ofensywnym graczem.

M. Gasol już tak, ale wyrwanie go z Memphis to praktycznie misja nie do wykonania, oni wyrównają wszystko.

 

Wiadomo do Byrona można mieć za jego grę w LAC słuszne pretensje, nawet bardzo duże, ale ja też jestem zdania, że odżył grając z BG, rezerwy ma bardzo duże, bo spadł bardzo nisko.

 

 

"Aminu - to taki mój cichy faworyt, uwielbiam gościa i cieszę się, że ktoś poza mną widzi w nim potencjał Czuję, że w tym roku wskoczy na stałe do s5 za Gomesa".

-dokładnie, prędzej czy później będzie grał bardzo dobrze, jak nie za rok, to za dwa, zwłaszcza że wydaje się być pracowitym graczem

 

Minnesota- dla mnie zespół na 30, w porywach na 35 wygranych, Adelman to znakomity trener

, zespół będzie znaczenie mocniejszy niż w zeszłym roku, z wetreranami i Williamsem i Rubio

zresztą jak nie w tym, to w następnym będą mocni.

Zobaczymy jeszcze co będzie się działo na rynku wolnych agentów

 

LAL nigdy nie kibicowałem, ale nie sposób ich nie szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bulls

 

WIem, jakie staty ma Jordan- ale kurka, oglądałem jak mówiłem wcześniej ok. połowy meczy Clippersów i choć gościa uwielbiam za jego serce do gry - to mnie nie przekonał... Jako rezerwowy - ok, jak najbardziej. s5 - za wysokie progi. Choć fakt- ma dopiero 23 lata...

 

Nene- napisałem o nim tylko dlatego, że ponoć Clipps się o niego starają no i jest dostepny. Nie jest to mój gracz marzeń ale gdybym miał kogoś przepłacić - to wolałbym przepłacić właśnie jego.

 

Gasol- dlatego mówiłem, że to tylko moje marzenie :D

 

A co do wymiany Erica- to skąd masz te newsy, nie dokopałem się do nich, zwłaszcza w kontekście Howarda (mimo wszystko nie mogę sobie tego wyobrazić)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAC teraz to chyba każdym dobrym graczem się interesują, a skoro Howard widzi siebie w Mieście Aniołów, to czemu właściwie nie w LAC, gdzieś o tym czytałem, ale traktuje to bardzo z przymróżeniem oka.

W sumie też sporo meczów LAC ogladałem, sporo też dobrych wideo z współnych treningów (pamiętacie te rzuty z dziwnych pozycji z początku sezonu w wykonaniu jordana i griffina).

Wszystko bedzie zależało za ile Jordan będzie chciał zostać, jakie będzie zainteresowanie nim za rynku. w końcu jednak i jemu powinno zależeć na pozostaniu - w końcu miasto pożądane przez graczy, młody zespół, para z Griffinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAC teraz to chyba każdym dobrym graczem się interesują, a skoro Howard widzi siebie w Mieście Aniołów, to czemu właściwie nie w LAC, gdzieś o tym czytałem, ale traktuje to bardzo z przymróżeniem oka.

W sumie też sporo meczów LAC ogladałem, sporo też dobrych wideo z współnych treningów (pamiętacie te rzuty z dziwnych pozycji z początku sezonu w wykonaniu jordana i griffina).

Wszystko bedzie zależało za ile Jordan będzie chciał zostać, jakie będzie zainteresowanie nim za rynku. w końcu jednak i jemu powinno zależeć na pozostaniu - w końcu miasto pożądane przez graczy, młody zespół, para z Griffinem

Mimo wszystko to nie chodzi chyba tylko o miasto ale i o magię Lakers, którzy mają dużo więcej kibiców, zwłaszcza wśród celebrytów :)

 

Może tak faktycznie być, że Jordan stwierdzi, że to jednak w LAC ma największe szansę na grę i ostatecznie zostanie. No cóż, mimo moich wątpliwości nie będę płakał nad takim wariantem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAL na pewno przyciągają, a w LAC mało kto chce grać, z uwagi na opinię o organizacji. Niemniej teraz jest tam B. Griffin, E. Gordon i trochę młodych innych graczy, a miasto to samo, trochę pieniędzy też mają.

 

Jakby ktoś inny był zamiast Jordana, dobry gracz na centrze, to pewnie czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co od LAC nie mogę przestać myśleć, że w najbliższej przyszłości coś pójdzie nie tak w tej organizacji - przecież musi bo to Clippers! :D

 

 

@gogalq

nie doceniamy ale jak byś go wziął to każdy by pisał pod Twoim teamem:

- masz softa na 4

- biorę każdego PF przed Boshem

- ktoś tam zjada Bosha na śniadanie

i takie tam

 

ma reputacje jaką ma więc nie ma co się dziwić

zresztą be like Bosh - zobowiązuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.