Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie wybór Bynuma z tym numerem? Moment akurat na niego czy może bust?

Hmm, jak to z Bynumem - na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony nawet steal z drugiej ktoś może zarzucić, że nie dotrwa do drugiej rundy naszych zmagań - i wtedy bust. Powiem tak: gdybym miał wybór to bym go brał jednak w ciemno, to jednak nie Oden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał bardzo duzo czasu na leczenie bez presji czasu. Uważam, że będzie zdrowy. Nawet Dwight ma z nim problemy.

 

@wowo byłeś na forum kilka razy po moim wyborze, widziałem, i mogłeś wrzucić swojego kolejnego zawodnika :evil:

też go widziałem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go tam rozumiem. Moja lista z każdym kolejnym pickiem skraca się o nazwisko. I przez to co chwilę muszę zmieniać koncepcję drużyny. Poza tym nie bez powodu daliśmy sobie limit do godziny 22 dnia następnego. Bez zbędnej spinki chłopaki - skoro się zgłosił to wybór na pewno padnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to czy wybierze sie nie martwie, czesto pojawia sie na forum :)

 

ze AB zostal do tak dalekiego picku to dziwne. slabsi poszli przed nim a na jego temat nawet nikt nie jeknal. sam bym go wybral gdybym nie mial Howarda

Pewnie ludzie boją się, że inni będą oceniać przede wszystkim jego kontuzjogenność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie część z was zastanawia się : "O k****". Dlaczego Martin?

 

Otóż zastanawiałem się nad nim Allenem, Ellisem i JJ. JJ odleciał bo obniżył strasznie loty w zeszłym sezonie. Dalej miałem większy problem: Top 3 scorer NBA- Ellis, najbardziej underrated scorer- Martin i Allen.

 

Potrzebowałem niskiego, który zapewni punkty ale który nie będzie psuł flow of the offense co bez wątpienia czyniłby Ellis. Wziałem Martina przed Allenem ze względu na wiek, na fakt, iż rzuca więcej punktów i to z pozycji, które sam sobie wykreuje. Generalnie ofensywnie jest kompletnym graczem, chociaż zza łuku mogłoby być lepiej to nie ma co narzekać. Potrafi zdobywać punkty z każdego miejsca na parkiecie: midrange, wjeżdża (8,5 FTA na mecz). Trójkę usadzi a co najważniejsze, bardzo groźny po zasłonach. Poza tym ma bardzo fajny rzut(release w sensie;d) i kapitalny pump fake. Bardzo niedoceniany wg. mnie.

 

Zdaję sobie sprawę z jego słabej obrony ale przy Bogucie oraz moich następnych wyborach nie będzie to aż tak widoczne ;) Od obsługiwania wysokich też będzie ktoś inny niż Kevin.

 

Tak jak powiedziałem, staram się budować zespół oparty na świetnym ball movement w HCO. Przy takich wysokich również inside-outside będzie dobrym rozwiązaniem. Potrzebny mi był ktoś kto umie grać off the ball ale jest również w stanie wypracować sobie pozycję do rzutu. Ellis potrzebuje za dużo rzutów i gały w łapach aby się do mnie nadawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem, staram się budować zespół oparty na świetnym ball movement w HCO.

No to do takich założeń ani Randolph,ani Martin zbytnio nie pasują- oboje raczej takie czarne dziury w ataku, i słabi kreatorzy,chociaż Zach się trochę poprawił w tym względzie

 

Kurcze chciałem G-Force i chciałem też TP(nikt by nie zarzucił,że nie pasuje do Manu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesowałem się Martinem ale coś tam mi się obiło o uszy więc zapytam:

czy aby przypadkiem on nie podpisał w Chinach i nie ma zamiaru wracać do NBA w tym sezonie?

a co za tym idzie nie powinien być brany pod uwagę w drafcie?

pytam by nie było potem jakiś nieporozumień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesowałem się Martinem ale coś tam mi się obiło o uszy więc zapytam:

czy aby przypadkiem on nie podpisał w Chinach i nie ma zamiaru wracać do NBA w tym sezonie?

a co za tym idzie nie powinien być brany pod uwagę w drafcie?

pytam by nie było potem jakiś nieporozumień

KENYON Martin gra a Chinach

 

EDIT: MAtek mnie ubiegł :) Poza tym czuję, że mimo tych chińskich obostrzeń kontraktowych gracze znajdą jakiś sposób, żeby wrócić do NBA jeszcze przed zakończeniem chińskiej ligi (która kończy zdaje się w marcu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.