Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

@matek: mam wrażenie, że jesteś bardzo surowy w ocenie moich wyborów :) niedobrze, bo sympatia ze strony komisarza może być decydująca (patrz - mistrzostwo Lakers A.D.2009 i Gasol łapiący za siatkę po lay-up'ie Courtney'a Lee i Lakers A.D.2010 za całokształt, hehehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chcialem Geja miec w swoim timie:/

A Westbrook jeszcze się nie doczekal- ja go u siebie nie widzialbym nawet w 4 rundzie jakby byl dostepny, i mimo,iż szanuje zdanie pana bulls2006 i te wszystkie top 10 PER i inne pierdoly, to bardziej przemawia do mnie jego top 5 usage w lidze, kompletnie beznadziejna gra bez pilki(tylko 17% jego rzutów bylo asystowanych, a np taki Rose, który tez jest w top usagemial 27% rzutów po asystach) i fakt,że mając w skladzie b2b króla strzelców zabiera wiecej posiadań, a jak to wyglądalo w koncowkach meczów z Grizllies to kazdy widzial..

BTW- bulls 2006 pewnie liczyleś na Denga :P

@croolick- ja tylko niektóre staty kopiuje z artykulu top 100 graczy w MVP :)Sam tez nie potrafie tego zjebanego synergy obslugiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli gracze są dobrzy, to czemu nie z jednego klubu- albo wypali albo nie;

już dawno temu przeglądałem ten ranking, więc musiał bym sobie go odświeżyć, a w necie go nie znalazłem (macie może namiary, czy może jest tylko na papierze?)- M. Kwiatkowskiemu, ale genralnie nie miałem jakiś zastrzeżeń;

 

a tak a propo fantasy- gracie w jakiś ligach? Ja dzisiaj zgłosiłem się do jednej z lig, które tutaj są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.