Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

wybor Rajona mnie rozjebal

czemu niby?

może nie jest to gwiazda nba jeszcze, ale ma spory potencjal i dobrze wokol niego zbudowac druzyne. Nie ma humorkow jak Howardy Lebrony itp. i jest lojalny, do tego nieustepliwy oraz nie jest dziura w obronie. Ogromna wada to brak rzutu jednak, dlatego nie idzie w top10. Wolalbym chyba budowac sklad wokol Rajona niż Pau czy Dirka nawet. Dla mnie nieporozumieniem jest to ze Durant, najlepszy przyklad lidera, nie byl w top3 i taki Wade został wybrany ponad ;p to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym chyba budowac sklad wokol Rajona niż Pau czy Dirka nawet.

No sorry, ale Dirk to najlepszy PF w lidze, MVP Finals i, z czym możecie się nie zgadzać, moim zdaniem teraz trwa jego prime a w nadchodzącym sezonie będzie grał jeszcze lepiej niż w minionym.

a czy ja ktorejkolwiek rzeczy zaprzeczylem? stwierdzam tylko ze wolalbym raczej budowac sklad wokol Rajona niz Dirka. A co do tego prime to nie jestem przekonany, aczkolwiek nie mowie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre to było :D Dirk powinien isc w Top 3 z Jamesem i Howardem ale w sumie kto co woli. Dirk zajebał epickie PO, najlepsze od paru lat a ktoś śmie mówic, że woli budowac skład na Rondo... Który pasuje tylko do takiej drużyny jaką są Celtics :)

 

Myślałem o Amare ale raz, że w PO spuchł a dwa to jego marginalna wartosc na deskach i w obronie.

 

Bogut i Randolph zapewnią 2nd chance opportunities i dadzą punkty a Zach zagrał te PO lepiej niż RS. Wrócił po dwóch sezonach nie grania i notuje stały progres w grze. Bogut to Top 3 na swojej pozycji w NBA aktualnie. Plus elite defense jaką zapewnia Bogut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznac ze zach i andrzej to niezla obstawa pod koszem. Zobaczymy jak sobie poradzisz z obwodem ale jak na razie na pewno oba wybory na +. Po cichu liczylem na Zacha szczerze mowiac, ale zdziwilbym sie gdyby zostal.

devil, nie bede sie klocil, po prostu nie lubie jak sie pisze glupoty tak dalekie od prawdy. Mam na mysli ta obrone Melo. Rownie dobrze kaczor moze powiedziec ze zmotywuje Dirka i w next season bedzie DPOTY.

Co do podkoszowych to widze ze moze ich braknac. Mysle ze juz powoli pora na Marcina ;) moze nie ta runda, ale w 3 czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznac ze zach i andrzej to niezla obstawa pod koszem. Zobaczymy jak sobie poradzisz z obwodem ale jak na razie na pewno oba wybory na +. Po cichu liczylem na Zacha szczerze mowiac, ale zdziwilbym sie gdyby zostal.

devil, nie bede sie klocil, po prostu nie lubie jak sie pisze glupoty tak dalekie od prawdy. Mam na mysli ta obrone Melo. Rownie dobrze kaczor moze powiedziec ze zmotywuje Dirka i w next season bedzie DPOTY.

Co do podkoszowych to widze ze moze ich braknac. Mysle ze juz powoli pora na Marcina ;) moze nie ta runda, ale w 3 czemu nie.

stary, mogę pisać co chcę przy wyborze zawodnika i naprawdę wierzę że zmotywowany Melo podołał by temu co napisałem

a co do Dirka to może pisać - każdy jeśli chce to może jakoś zachwalać swojego player'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.