Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

poszedł pick? poszedł panowie nie napinajcie bo wam żyłka pierdnie

i po co jakies zlosliwosci? ten draft to nie sprawa zycia i smierci i - moim zdaniem - jak jest sie na forum to mozna wrzucic kolejne nazwisko bez opisy nawet zamiast pisac w dyskusji usprawiedliwienia ze teraz nie moge i wrzuce kiedys. lepiej ten czas wykorzystac na wrzucenie zawodnika

thats the point! to nie sprawa życia i śmierci więc jak poczekasz do południa to nic się nie stanie, ok jeżeli bym blokował do 22 to można się pieklić, ale sam chyba ostatnio przeciągnąłeś pick, to nie nasadzajmy się na siebie z ciągłym tematem lista lista lista.

 

wróciłem z imprezy i niestety wszystkie moje potencjalne picki poszły, musiałem poszukać kogoś nowego, a nie będę tego robił podcięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę dodam do składu Joe Johnsona

wybór Walla do składu, nawet z pominięciem Westbrooka :wink: (teraz żartuje, bo Wall tu pasuje) jak dla mnie super

mam malutką wątpliwość czy troszeczkę nie będą sobie przeszkadzali z Gordonem, chociaż z drugiej strony z Baronem współpraca układała się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę dodam do składu Joe Johnsona

wybór Walla do składu, nawet z pominięciem Westbrooka :wink: (teraz żartuje, bo Wall tu pasuje) jak dla mnie super

mam malutką wątpliwość czy troszeczkę nie będą sobie przeszkadzali z Gordonem, chociaż z drugiej strony z Baronem współpraca układała się dobrze

No właśnie nie- Gordon nie kozłuje tylko rzuca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę dodam do składu Joe Johnsona

wybór Walla do składu, nawet z pominięciem Westbrooka :wink: (teraz żartuje, bo Wall tu pasuje) jak dla mnie super

mam malutką wątpliwość czy troszeczkę nie będą sobie przeszkadzali z Gordonem, chociaż z drugiej strony z Baronem współpraca układała się dobrze

No właśnie nie- Gordon nie kozłuje tylko rzuca :D[/quote ]

 

swojrzałem w statystyki zaawansowane -ma bardzo dużo asystowanych rzutów. mam wrażenie, że jednak sporo kozłuje, pomaga w kreowaniu akcji, a mimo to % asystowanych ma duży. Ciekawy, wszechsrtonny gracz

 

bardzo ciekawa trójka Wall-Gordon-Griffin

nawet bez Walla w składzie chciałbym być na każdym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojrzałem w statystyki zaawansowane -ma bardzo dużo asystowanych rzutów. mam wrażenie, że jednak sporo kozłuje, pomaga w kreowaniu akcji, a mimo to % asystowanych ma duży. Ciekawy, wszechsrtonny gracz

 

bardzo ciekawa trójka Wall-Gordon-Griffin

nawet bez Walla w składzie chciałbym być na każdym meczu

podeślij mi linka do tych zaawansowanych statsów. Ja się opieram na tym co widzę - a trochę tego widziałem w zeszłym sezonie. Gordon oczywiście pomaga w kreowaniu akcji (w końcu skądś te 4,5 asysty musi mieć :) ) ale przede wszystkim fenomenalnie znajduje sobie pozycję do rzutu z półdychy. A nie kozłuje tak dużo bo to akurat nie jest jego najmocniejsza strona

 

@Kaczor

 

hehe - samo jakoś tak wyszło. Ale myślę, że zarówno na SF jak i na C będą to jednak starsi gracze - ale czy weterani to zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASG to jest argument? Serio?

 

Yao Ming też był w ASG w tym sezonie ")

 

Johnson bardzo słaby sezon. Tak jak go zajebiście lubie to niestety straszny regres. Fakt, że bez piłki powinien grać dużo lepiej niż iso w Atlancie ale i tak za szybko imo. Czemu nie Allen jeśli mogę spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasowy był i się zmył - i nie dał mi maila swojego co bym mu wysłał zaproszenie do ligi. Chłopie - będziesz w ogóle grał, draftował czy zgłosiłeś się na zapas i jeszcze nie wiesz? :) A tak serio- zadeklaruj się ostatecznie bo czekamy tylko na ciebie. Jak nie to weźmiemy kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Miałem plan skompletowania składu Dallas, Chandler mógł się ostać do mojego drugiego picku, Kidd do trzeciego, Terry czwartego... no ale nie wyszło, gram prawie bez koncepcji, just for fun :)

 

EDIT oczywiście nie olewam sobie gry, jak najbardziej mam ochotę wygrać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wymyśliłem, że totalnie zaryzykuje i postawię na graczy którzy dopiero mogą stać się TOP na swoich pozycjach. I zakładam, że stanie się to w tym sezonie. Co do Griffina to zresztą nie mam większych wątpliwości, że będzie TOP5 bo posucha jest na tej pozycji. No i może Wall też TOP7 powiedzmy. Gordon pewnie może budzić wasze największe wątpliwości bo nie jest tak efektowny- ale za to piekielnie efektywny i to po obu stronach boiska.

A że pewnie polegnę w play-offs - trudno, tak jak KAczor robie to dla zabawy i wiem jedno: na mecze mojej drużymy każdy z was poszedłby z pocałowaniem ręki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyślałem, że możemy po akończeniu naszej zabawy wrzucić te składy na EPSN w kategorii fantasy points (coś a'la EVAL) i zobaczymy kto najlepiej przewidział przyszłość i osiągi naszych graczy. Oczywiście to nie to samo co budowanie teamu , raczej zupełnie inna dyscyplina sportu - ale dla jaj można wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.