Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Durant sam nie doprowadził drużyny do finału zachodu. Westbrook wg mnie jest na tyle dobry, że można by wokół niego budować drużynę, a napewno jest bardzo dobrą opcją nr 2. Jasne w jego grze są wady, nawet sporo, ale mimo bardzo młodego wieku dla mnie spokojnie 20 najlepszych w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant sam nie doprowadził drużyny do finału zachodu. Westbrook wg mnie jest na tyle dobry, że można by wokół niego budować drużynę, a napewno jest bardzo dobrą opcją nr 2. Jasne w jego grze są wady, nawet sporo, ale mimo bardzo młodego wieku dla mnie spokojnie 20 najlepszych w tej lidze.

 

Staram się nie krytykować tu nikogo - ale z tym top20 to przesadziłeś... Pamiętaj, że żeby być TOP trzeba mieć też w głowie a nie tylko w mięśniach. A tymczasem Westbrook to był zawodnik na którego bluzgałem chyba najwięcej w tych play-offs - pomimo, że nie kibicowałem szczególnie mocno Oklahomie. Ale jak widziałem te końcówki meczy w których ciskał cegły to mnie szlag trafiał. Pokazał w tych play-offs jak nie należy grać kiedy ma się obok siebie Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook jeszcze nie dorósł do roli numeru dwa. Będzie drugą opcją, kiedy troche ostudzi swoje ambicje i uświadomi sobie że gra obok Duranta może zapewnić mu mistrzostwo, jeśli tylko zmieni trochę swoje nastawienie. Ale nie przewiduję żeby stało się to w następnym sezonie :) Top 20? Niekoniecznie, prędzej Top 50, i to gdzieś w tej 4-5 dziesiątce. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.