Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

kolego Matek, kolega Tyrion oddał głos dziś rano (wtorek 29.11), dlatego wydaje mi się, że kolega Cube ma czas do jutra do 22 (środa 30.11). I jeszcze tak na marginesie, parafrazując klasyka kina: "why so nervous?!"

 

 

5. Czas na wybor - tak jak ostatnio do 22 nastepnego dnia po ostatnim picku, to duzo. Kto sie nie wyrobi laduje na koncu w tej rundzie (ale w kolejnych wybiera juz ze swoim numerem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook to kretyn, nie rozumiem skąd to podniecenie jego osobą. Pg skills na poziomie Gortata, odpala kretyńskie jumpery, psuje grę Oklahomie. Harden zawsze i wszędzie over Westbrook. Jedyne co Russel dobrze robi to wjeżdża pod kosz jeśli wcześniej nie popełni TO :)

 

Top 5 pg :) Dlatego nie chciałem przewidywań... Melo będzie bronił, Westbrook Top5 rozgrywających, ja napisze, że Zach będzie sypał po 5 bloków na mecz bo ma na to zadatki :)

 

Jennings zawsze ponad Westbrookiem. :)

kretyn??? znacie się?

 

OCT bez Westbrooka nic by nie osiągnęła. II piątka sezonu (czyli został oceniony przez ekspertów jak drugi PG sezonu 2010-2011), mecz gwiazd, najmłodsza drużyna ligi w finale zachodu, średnie 20-kilka pkt, 5 zb, 8 as., pół bloku, top w przechwytach- 1,9 na mecz, wymuszonych faulach, PER

 

Melo nie będzie bronił, Zach nie będzie miał 5 bloków, bo wiadomo jak gra, świetnie, ale nie w blokach (0,3 bloku to jednak masakrycznie mało), Wesbrook też wiadomo jak gra, jego gra nie sprowadza się tylko do głupich jumperów, choć je też oddaje

 

w 7 meczu II rundy zachodu Russell 14 pkt, 14 as, 10 zb.

 

Jennings hmmm jeszcze co najmniej trochę mu do Westbrooka brakuje, zaczynając od małej ilości asyst

 

Harden, na pewno nr 3 w OCT, bardzo duże IQ koszykarskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj może wbiję z moim pickiem - w sensie, że może się uda jak się chłopaki sprężą

 

co do Russela to dla mnie on może (ale nie musi) być w top 5 pg w tym sezonie

ale na pewno nie jest wyżej niż Rose, Paul, Deron czy nawet Rajon - a przecież jest wiecznie młody Steve ;)

Nie cenię go (tak samo jak Rose'a) jako pg bo więcej niż kreowania partnerów (patrz reszta zestawienia a zwłaszcza Nash) decyduje się na grę pod siebie a ja nie tego oczekuję od dobrego rozgrywającego

Rozumiem, że jeśli Havlicek da zaraz pick to i na ciebie można dziś liczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan mialem taki:

bedzie iggy to go biore jak nie to love, jesli sie ostanie. jesli nie bedzie love'a to rezygnuje z podkoszowca i ide w obwodowego...

 

tylko nie widze w tej chwili nikogo na hotyzoncie :?

 

devil da dzis pick, tak pisal, wiec mozesz pozniej sprawdzic jeszcze liste croolick i dodac dzis, ewentualnie rano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyrion

Bez przesady z tym DeAndre :D "spuszczam" się nad Clippersami bo im kibicuje a po raz pierwszy od kilku dobrych lat mają wreszcie coś na kształt zaczątku dobrego teamu . Jak się kibicuje takiej drużynie to nawet to cieszy :) I mam dużą nadzieję, że moje przypuszczenia o czarnym koniu rozgrywek się spełnią. Nie mówię, że mają walczyć o misia- ale chociaż o top4 Zachodu (mniej realne) czy chociaż top8 (jak najbardziej realne).

 

No a wracając do Erica- nad nim mogę się "spuszczać" całą noc, nawet bardziej niż nad Griffinem :)

 

@ Havlicek

Co mogłem dobrego to wycisnąłem z Clippsów, nie widzę kolejnych kandydatów do mojego składu w Draft (wiesz- nie ma już Byrona :lol: ). Choć osobiście widzę jeszcze potencjał w dwóch zeszłorocznych Rookies - nie na gwiazdy oczywiście ale na solidnych zmienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zgadnę jednego - Wall?

 

Co Love no to wyżej był J. Smoo ale zbiórki zawsze się przydają więc rozważałem jego opcje bardzo poważnie

 

@ Tyrion

może zrobisz team z samych latynosów? ;)

 

nie wiem czy twoj post to odpowiedź na mój - ale myślałem o solidnych zmiennikach -rookies z Clippers. Wall to IMO akurat kandydat na czołowego PG ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.