Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ponowić wątek systemu wybierania - patrząc na to jakie duety mają ci z dalszymi pickami, uważam, że powinniśmy wybierać w normalnym systemie serpentine. Po co mącić, skoro jak widać, te dalsze numery wcale nie są takie złe. W czy niby przykładowy duet Bogut - Randolph jest gorszy od tych, w których będą Howard czy James? Ja nie widzę powodu by burzyć system sprawdzony we wszystkich draftach jakie się kiedykolwiek odbyły na tym czy innych forach. W fantasy na yahoo! jest zwykły system serpentine, a bardzo często wygrywają ludzi z właśnie dalszymi pickami, wiem, bo grałem kilka(naście) razy. Wybierajmy więc w najnormalniejszym w świecie systemie i nie mąćmy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ponowić wątek systemu wybierania - patrząc na to jakie duety mają ci z dalszymi pickami, uważam, że powinniśmy wybierać w normalnym systemie serpentine. Po co mącić, skoro jak widać, te dalsze numery wcale nie są takie złe. W czy niby przykładowy duet Bogut - Randolph jest gorszy od tych, w których będą Howard czy James? Ja nie widzę powodu by burzyć system sprawdzony we wszystkich draftach jakie się kiedykolwiek odbyły na tym czy innych forach. W fantasy na yahoo! jest zwykły system serpentine, a bardzo często wygrywają ludzi z właśnie dalszymi pickami, wiem, bo grałem kilka(naście) razy. Wybierajmy więc w najnormalniejszym w świecie systemie i nie mąćmy :?

hehe :) Powiem tak- mi to rybka bo jestem w połowie stawki więc tak czy siak zawsze wybieram 8-9 :) a w czym Bogut& Randolph mogą być gorsi od Howarda? ano w tym, że oprócz tego, że Howard dobierze sobie np. dobrego rozgrywającego to za chwilę skontruje też świetnym SG. Czyli będzie mieć gwiazdę + dwóch graczy z powiedzmy 2 szeregu. A taki wowo - będzie miał 3 graczy z drugiego szeregu.

Oczywiście można się kłócić do którego wyboru można było jeszcze wziąć "gwiazdę" a kiedy zaczęły się te "prawie" gwiazdy" które już nie robią takiej różnicy - ale w ten sposób możemy się kłócić bez końca. Zresztą mieliśmy już nie zmieniać reguł - niektórzy mogli sobie obrać jakąś taktykę, którą taka diametralna zmiana może skutecznie popsuć.

Poza tym ilość graczy jest tak duża, że naprawdę każdy z nas może stworzyć niezły team - to nie All-Star gdzie wszyscy ze s5 będą gwiazdami swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę powodu by burzyć system sprawdzony we wszystkich draftach jakie się kiedykolwiek odbyły na tym czy innych forach.a yahoo! jest zwykły system serpentine, a bardzo często wygrywają ludzi z właśnie dalszymi pickami, wiem W fantasy n, bo grałem kilka(naście) razy. Wybierajmy więc w najnormalniejszym w świecie systemie i nie mąćmy :?

Po pierwsze-na tym forum był draft z innym systemem, i na realgm np a propos innych for(forów) i się sprawdził

Po drugie- fantasy to są same staty i raczej nie ma zwykle 16teamów,są kontuzje,trejdy i wiele zmiennych,które wpływają na wynik, a tu ich nie ma-analogia z tych c***owych raczej

Po trzecie- dlaczego nie odzywałeś się przed startem?

Po czwarte- na yahoo jest losowanie picków- dlaczego tego np nie proponowaleś,jak już chcez się podpierać fantasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

Bierz Boozera :lol:

ta na obwod.

 

chociaz nie zaprzeczam ze do Howarda by pasowal

 

 

Systemu wyborow juz nie zmieniamy!

 

Po trzecie- dlaczego nie odzywałeś się przed startem?

wlasnie. zaczales propozycje po starcie draftu

 

 

 

stawiam ze bulls wezmie Noaha :D

edit: za pozno wlasnie wzial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joakim Noah

Zawodnik, który robi różnice na parkiecie zwłaszcza w obronie, w obronie 1 na 1, a także w pomocy.

Właśnie z tą obroną 1na1 to nie do końca się zgodzę- fajnie broni w izolacjach,gdy gracz próbuje grać do niego przodem,ale pozwala wg synergy na 47% skuteczności w post up- a to już średni wynik

Świetny za to w obronie picków i ogólnie rotacjach obronnych,na switchach etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz szybko bo w koncu ruszylo :)

 

nie rozumiem dlaczego nie zrobicie sobie listy kilku zawodnikow i jak jeden odpada to kolejny na liscie wskakuje na pierwsze miejsce

 

Paul zrobilby pozytek jakis z Noaha w offie, chcialbym cos takiego zobaczyc w realu. Z chandlerem gral ladnie i z okaforem przyzwoicie wychodzi a noah to ktos pokroju chandlera w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Chandler i Noah nie są rewelacyjni w ataku, ale Joakim jak dla mnie jest trochę lepszy. Przede wszystkim potrafi lepiej kozłować, ogólnie jest bardziej mobilny, dzięki czemu potrafił grać na czwórce obok Asika czy Millera, w zasadzie mało, który center potrafi zrobić coś takiego\(np. pamiętna akcja z I rundy play offs z Bostonem z 2009 r.),

 

 

trochę lepiej też rzuca- Joakim ma ten swój trochę dziwny rzut, ale wykorzystuje go czasami, coś z półdystansu zawsze, choć też rzadko (ale jednak częściej niż u Chandlera), ale wpadnie. Tyson praktycznie wcale nie rzuca z dalszej odległości- nie tylko w ostatnim sezonie kiedy grał z Dirkiem i to rozumiało się samo przez się, że nie ma takiej potrzeby, ale i w poprzednich latach również nie rzucał.

 

Noah dużo lepiej podaje

 

Tyson lepiej za to kończy pod deską, jeżeli dostanie dobre podanie rzecz jasna, od Kidda lub wcześniej Paula. Jest kilka centymetrów wyższy, co wiadomo też ma spore znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest info, że Boston zaproponował OCT, po ostatnich play offs wymianę Rondo/Green za Westbrook/ Perkins

moim zdaniem dobra dla Bostonu, mieliby ofensywnego PG oraz centra :wink:

dla OCT gorsza, bo jak mieliby wykorzystać Greena na parkiecie z KD

Rodno więcej podaje, ale z drugiej strony można go odpuścić troszeczkę przy kryciu, nie ma ani takiego rzutu jak Paul, Wiliams, Rose, ani takiego dynamitu w nogach jak Rose, ale też Wesbrook, aby masakrował wejściami na kosz. Co oznacza, że jeszcze bardziej mogliby się skupić obrońcy na KD, zwłaszcza że OCT nie ma ofensywnie dobrych wysokich, chyba że powalczyłaby też o Nene. Ogólnie mogą być bardzo ciekawe transfery od 9 XII. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co o tym myslec. czy zalezy im tak na perku ze oddadza rondo czy tez widza ze big3 sie konczy a bez nich rondo nie bedzie juz takim czarodziejem i chca cos wyrwac puki ma wysoka wartosc. nie wiem

 

czytalem o cp i westbrooku za rondo wiec chyba nie widza w tym chlopaku az takiej podstawy do budowania nowej druzyny jak coponiektorzy

dodatkowo jesli jest szansa dostac cp za rondo to nie mozna takiej okazji odpuszczac. cp predzej zwabi howarda niz rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.