Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies czytalem, ze liga bedzie starala sie organizowac teraz ASW w miejscach, w ktorych jest cieplo w lutym.

troche mnie nudzi LA i NOLA ale podobno zawodnikom sie podoba...

 

gdziestam byl przeciek w appce koszulki sacramento kings

nie beda mieli juz korony i zmieni sie wykonczenie szyi na standardowy serek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem, ze liga bedzie starala sie organizowac teraz ASW w miejscach, w ktorych jest cieplo w lutym.

troche mnie nudzi LA i NOLA ale podobno zawodnikom sie podoba...

Aż tak im wymroziło tyłki w Toronto?  :playful:  Pelikany kolejny raz w krótkim czasie to byłaby przesada. Może Heat dostaną, chyba od dawna nie mieli.

 

Ciekawe było też zorganizowanie w Las Vegas dekadę temu. Może jak w końcu w Seattle zrobią halę to wielki basket wróci... a nie, za zimno :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego pisania:

nba-nike-2017-1.png

kings-2017-18-3.png

kings-2017-18-f.png

kings-2017-18-1.png

 

Jeszcze będą mieli czarny alternatywny ten co teraz oraz retro, które też używali w ostatnich dwóch sezonach.

 

Dodatkowo nie będzie już podziału na domowe czy wyjazdowe teraz będzie podział na Association, Icon, Athelte, Community oraz Classic. Tutaj macie wyjaśnienie co i jak: http://news.nike.com/news/nike-nba-game-uniforms

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na to jak wykonane beda inne stroje i fotki hq. ta koszulka warriors wyglada dobrze. niebieskie literki na bialym tle, calosc przyklejona... to nie wyglada fajnie i profesjonalnie choc adidas tez mial duze problemy z gsw... od poczatku nie bylem fanem tych koszulek i moim zdaniem powinni zmienic na stroje ze standardowym wordmarkiem, tak jak to bylo w przeszlosci albo uproscic to co jest...

 

ciekawi mnie jak beda wygladaly spodenki lakers, troche martwia mnie te rozciecia z przodu i bardzo krotkie spodenki.

 

na plus, ze ramiaczka sa troche odchudzone ale daleko im do wifebeaterow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pepis, material z tej 17 to bankowo nie jest ten sam material co na jerseyu warriors, ktory pokazali

choc byloby milo, gdyby okazalo sie, ze te cienie wchodza do gry w strojach sixers...

jezu, ktora to juz zmiana u nich w ostatnich latach?

 

zastanawia mnie czy to sa dziurki biale czy kropki

ten motyw jest tez na numerach warriors

 

mamy tez stroje rockets

DFE9DmpXgAAPDTr.jpg

 

imo dramat, koszulka wyglada tragicznie. jak najszybciej powinni przejsc rebranding, choc z tym poczekaja pewnie do sprzedazy...

koszulka wyglada bardzo dziwnie, gdy mamy w glowie poprzedni kroj...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na to jak wykonane beda inne stroje i fotki hq. ta koszulka warriors wyglada dobrze. niebieskie literki na bialym tle, calosc przyklejona... to nie wyglada fajnie i profesjonalnie choc adidas tez mial duze problemy z gsw... od poczatku nie bylem fanem tych koszulek i moim zdaniem powinni zmienic na stroje ze standardowym wordmarkiem, tak jak to bylo w przeszlosci albo uproscic to co jest...

 

 

ja pisalem juz kilka miesiecy temu, ze te koszulki beda mega rozczarowujace i dlatego mnie smieszylo troche jak ktos  tam najezdzal mocno na adidasa bo jemu akurat koajrzy sie ten znaczek i 3 paski z dresiarstwem (jasne, moze sie kojarzyc, ale teraz za nimi zateskni)

 

koszulka warriors ta biala krazyla po sieci juz kilka mies temu i teraz sie okazuje, ze tamto zdjecie bylo prawdziwe, ogromny "patch" czy jak to nazwac po srodku przyklejony po prostu - wyglada to naprawde slabo taka jednolita naklejka zamiast oddzielnie logo i literki chociazby

 

jak ktos nie wie, to Nike nie bedzie mial 3 roznych typow koszulkek jak Adidas (repliki, swingmany i authentic byly), beda to 2 tylko - swingman czyli ich nazwa na repliki i authentic czyli meczowki

 

i to sie pojawia problem natury finansowej, bo autentyk koszuje 700-900 zl, a replika/swingman ich kolo 200 i jest po prostu slaba z wszystkimi elementami naklejanymi, a nie naszytymi

wiec jak ktos bedzie chcial dobrej jakosci koszulke bedzie musial wylozyc prawie tysiac zlotych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Association Edition, the traditional home white uniform that all 30 teams will have in their assortment, links them as members of the most exclusive basketball club in the world. It represents an achievement that most athletes have worked their entire lives to reach.

 

Czy mamy to rozumieć dosłownie? Tzn., że Lakers podstawowym uniformem będzie biały? Jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalias, czasami zanim zabierzesz glos, doedukuj sie w

 

w kwestii adidasa/3paskow i dresow zdania nie zmienie. adidas kojarzy sie z pilka nozna i tego nie zmienisz.

 

jersey warriors, ktory krazyl to byl swingman i to prawdopodobnie projekt a nie autentyk, ktory zobaczylismy wczoraj

wiesz jak obecnie jest wykonana koszulka warriors? mnie nie podoba sie opcja tej naklejki ale wyglada to duzo lzej niz to co jest na koszulkach adidasa. mam autentyka curry'ego i wykonanie przodu koszulki psuje lekkosc tych koszulek. duzo wyszyc, materialow powoduje, ze z przodu czlowiek ma wrazenie, ze jest jakas tarcza.

 

to co zrobil nike wyglada duzo lzej choc nie wyglada fajnie. niemniej kazda firma polozyla by projekt koszulkli warriors, bo technologicznie, bez uzycia sublimacji jest to nie do zrobienia. naklejenie samych liter odpada, za mala plaszczyzna i po wielu praniach/meczach te literki moglyby zwyczajnie odpasc.

 

tak wiec nie ocenialbym calosci przez pryzmat koszulki warriors.

poczekam na inne teamy i przede wszystkim chce miec to w lapie, zeby odniesc sie i porownac z adidasem...

 

 

co do cen,

obecnie retail za autentyka adidasa to 300$

w nike to bedzie ok 175$ (spodenki odpowiednio 150 -> ok 90)

 

swingmany pozostana na tym samym pulapie, lub tez beda tansze, wiec nie wiem w czym masz problem. repliki wygladaja fatalnie, slabo sie sprzedaja. obecne swingmany adidasa tez sa juz w pelni wyklejane.

 

edit:

danny tu chyba bardziej chodzi o to, ze kazdy klub bedzie mial bialy stroj. ale nie kazdy bedzie uznawal ten bialy stroj za swoj domowy. bialy bedzie pewnie czesto uzywany na wyjazdach, jezeli sie okaze, ze kazdy inny kolor zle matc***e sie z domowym kolorem danego zespolu.

 

edit2:

jak juz jestem, nie wiem czy zwrociliscie uwage ale kings nie pokazali tylu koszulki. na aplikacji widac, ze koszulka jest scieta, nie ma sciagaczy wokol ramin z tylu. nie jest tak mocno wyciosana jak w ncaa ale zanosi sie na to, ze wszytkie koszulki beda tak sciete

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalias, czasami zanim zabierzesz glos, doedukuj sie 

 

? po pierwsze w jakim sensie? 

po drugie, co z tego co napisalem jest nieprawda? chyba ze chodzi Ci o 1 zdanie ze komus sie kojarzyly 3 paski z dresiarstwem

 

 

jersey warriors, ktory krazyl to byl swingman i to prawdopodobnie projekt a nie autentyk, ktory zobaczylismy wczoraj

wiesz jak obecnie jest wykonana koszulka warriors? mnie nie podoba sie opcja tej naklejki ale wyglada to duzo lzej niz to co jest na koszulkach adidasa. mam autentyka curry'ego i wykonanie przodu koszulki psuje lekkosc tych koszulek. duzo wyszyc, materialow powoduje, ze z przodu czlowiek ma wrazenie, ze jest jakas tarcza.

 

to co zrobil nike wyglada duzo lzej choc nie wyglada fajnie. niemniej kazda firma polozyla by projekt koszulkli warriors, bo technologicznie, bez uzycia sublimacji jest to nie do zrobienia. naklejenie samych liter odpada, za mala plaszczyzna i po wielu praniach/meczach te literki moglyby zwyczajnie odpasc.

 

tak wiec nie ocenialbym calosci przez pryzmat koszulki warriors.

poczekam na inne teamy i przede wszystkim chce miec to w lapie, zeby odniesc sie i porownac z adidasem...

 

 

co do cen,

obecnie retail za autentyka adidasa to 300$

w nike to bedzie ok 175$ (spodenki odpowiednio 150 -> ok 90)

 

swingmany pozostana na tym samym pulapie, lub tez beda tansze, wiec nie wiem w czym masz problem. repliki wygladaja fatalnie, slabo sie sprzedaja. obecne swingmany adidasa tez sa juz w pelni wyklejane.

 

teraz po kolei

sam piszesz "wyglada lżej ale mi sie nie podoba opcja tej naklejki"

o tym pisze i ja, ta naklejka wyglada po prostu zle

 

potem piszesz ze nie ocenialbys tego przez pryzmat koszulki GSW i poczekal na inne

to ja odpowiem - wrzucili koszulke warriors, to czemu mam nie oceniac? to co mi pokazali, to oceniam. poki co jest marnie

 

co do cen, ktore podales, to przeciez to sie mniej wiecej miesci w widelkach ktore podalem, wiec o co chodzi? napisalem ze autentyk 700-900 zl nas wyniesie i tak jest, to ze adidasa byla drozsza to inna kwestia, o tym nie pisalem, pisalem o tym ze mamy wybor albo wyszywany autentyk ktory jest drogi, albo ich swingman (bo jak pisalem wczesniej replik nie beda mieli, maja tylko 2 wersje koszulek) ktory na tych pogladowych zdjeciach wyglada slabo, jedna wielka naklejka na srodku przyklejona wyglada dla mnie zle.

 

 

takze nie rozumiem Twojej napinki. 

ale okej, racja, zobaczymy

 

dla mnie poki co wiekszoszc informacji i to co widze jest na minus, oni beda starac sie to zrobic jak najprosciej i jak najtaniej, wole nastawic sie negatywnie jak teraz i sie poztywynie zaskoczyc niz odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BadBoys2, wygląda mi to na perforację, ale nie jestem pewny, swoją drogą są głosy, że to może być zapowiedź ich retro, ale jedyne znane mi retro gdzie numery miały u nich cień to te koszulki z lat 1991-1994.

 

Danny, każdy zespół będzie miał biały strój, ale to jaki komplet będą zakładać u siebie zależy od widzimisię klubu. Czyli na przykład Celtics mogą cały sezon grać u siebie na zielono a reszta zespołów będzie się musiała do tego dopasować, jednakże nie oznacza to z góry narzucenia białych uniformów w takiej sytuacji, bo przykładowo Lakers wyskoczą w purpurze i mamy wtedy tzw Kolor vs Kolor (co podejrzewam będzie się zdarzać często).

 

Rockets wyglądają słabo, cała ich koszulka polegała na tym, że boki poprzez ramiona się łączyły ze sobą a teraz mamy jakieś dwa łuki zostawione same sobie. Zobaczymy może nowy właściciel zarządzi rebranding.

 

Jest też plotka, że nike ponoć zastanawia się nad żółtym strojem dla Jazz, a Thunder mają zrezygnować z pomarańczowych koszulek (ponoć cały nowy zestaw dostaną).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rockets wyglądają słabo, cała ich koszulka polegała na tym, że boki poprzez ramiona się łączyły ze sobą a teraz mamy jakieś dwa łuki zostawione same sobie. Zobaczymy może nowy właściciel zarządzi rebranding.

 

 

 

Rockets to w ogóle potrzebują pilnego rebrandu, brzydkie i nudne te ich bazowe stroje - w zeszłym roku za to najlepszy był ten czarny alternate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka screenów z 2k oraz z aplikacji Kings:

DFgxrsgUwAAWCIX.jpg

DFgxr3FVwAAtT8O.jpg

DFgxsAHVwAAhYba.jpg

fmCfoBp.png

 

Jak widać Thunder dodali OKC na gumkę, mamy też spojrzenie na plecy, wygląda na to iż meczówki (bo na tych fotkach katalogowych swingmany nie mają tego) będą miały jakąś dziwną przerwę na plecach, na tym screenie z Thomasem widać to najlepiej, bo nawet jeszcze pokazuje w to miejsce. Najgorsze jest to, że ciężko to potwierdzić, bo ani na zdjęciu Hardena w koszulce Rockets ani na zdjęciach Kings czy tej koszulce Warriors dobrze tego nie widać, mamy jedynie komputerowe grafiki i nic więcej.

 

Tutaj: http://www.fanatics.com/search/Round%20About macie zdjęcia nowych numerów Sixers, Cavs, Wolves i alternatywnej Warriors.

 

Dodatkowo (to już stary news, ale nie pisałem o tym) samo NBA lekko zmodyfikowało logo:

New-NBA-Logo-Compare.png

 

Jednak z tego co piszą to w tym sezonie na koszulkach ma być jeszcze to poprzednie.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up, ta czcionka jest po prostu slaba i nie rozumiem po co zmieniac w ogole cos na tyle ikonicznego jak logo ktore ma niemal 50 lat. Znaczy rozumiem jesli logo wyglada jak robione przez 11 latka albo jest strasznie outdated, ale logo NBA jest schludne, nieprzekombinowane i no nie wiem jak mozna by jeszcze opisac ale po prostu dobre

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.