Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sam robiłeś? To jakaś aplikacja? NBA 2K? Czy po prostu grafika z neta?

 

Sam składałem w Corel Draw, jest trochę łopatologicznego dłubania z trace'owaniem niektórych elementów i nakładaniem warstw, żeby się nie posypało. Ale czaszek i tłoków nie rysowałem tylko ukradłem z gotowej grafiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera przecież to były najładniejsze koszulki w całej NBA a nawet TOP5 all time

 

ale mówimy o tych?

 

61eCUmCl5IL._SY355_.jpg

 

 

bo niedawno mieli jednak jakieś czarne ale brzydkie raczej imo, jak treningowe wyglądały...w ogóle obecne designy suns mi się średnio podobają, przydałby im się lifting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam składałem w Corel Draw, jest trochę łopatologicznego dłubania z trace'owaniem niektórych elementów i nakładaniem warstw, żeby się nie posypało. Ale czaszek i tłoków nie rysowałem tylko ukradłem z gotowej grafiki ;)

Mimo wszystko szacuneczek, bo wiem, że trochę dłubania przy tym miałeś.

 

Podeślij im na maila projekt. Może kiedyś powstanie taki parkiet (tylko czachy trochę zmień) i w podziękowaniu otrzymasz od nich koszyk fana z kubkiem, długopisem i notesikiem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówimy o tych?

61eCUmCl5IL._SY355_.jpg

 

 

bo niedawno mieli jednak jakieś czarne ale brzydkie raczej imo, jak treningowe wyglądały...w ogóle obecne designy suns mi się średnio podobają, przydałby im się lifting

Boże, dla mnie to jest najpiekniejsza koszulka Suns jaka kiedykolwiek istniała. W białej wersji też ujdą. Te obecne są takie jakieś...nijakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis odchodząc od tego dzwiedzia oryginalnego zrobiło mega źle imo. Ten wygląda świetnie plus ten las na parkiecie bomba.

 

Ja tam jestem nadal fanem odświeżenia trochę Knicks, bo są mocno bez wyrazu. 

 

Najbardziej mi się podoba takie logo:

 

N3V8khc.png

 

za dużo szarego i nie wiem po co dwa odcienie szarości? motyw z empire state za to fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z bizonem średnio mi się podoba, raz że jak bizon to niech zmienią nazwę, dwa te kolory zerżnięte z grizzlies imo

 

tem drugi z kolei zbyt jaskrawo-knicksowo-dleaguowo

 

mi się z OKC najbardziej ten rebrand podoba tylko nie wiem po co to piórko tam wstawił, dałby piorun i by było git ;)

 

https://www.behance.net/gallery/33112253/Oklahoma-City-Thunder-Rebrand

 

z OKC jest ten problem, że ich zestaw kolorów jest zbyt generic i zbyt podobny do NYK - im mniej będą przywiązani do niego tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe secondary loga pistons - "DP" nawet spoko, ale to z piłką to jakaś  zgroza...

 

edit: chociaż nie cofam, DP jest jednak też c***owe, za bardzo klipers przypomina, powoli jestem załamany nowym designem

 

dyRhTQe.jpg

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to i to DP i to z pilka slabe bardzo

 

po prostu do DP kompletnie mi nie mowi ze to jest logo jakiegos klubu koszykowki, ani nic takiego

wyglada jak logo jakiegos sklepu typu Cropp, tylko jakby nazwa byla 2 czlonowa i ofc jedno sie zaczynalo na D drugie na P

 

a to z pilka po prostu paskudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich zmian jak Detroit nie rozumiem. Nie chodzi nawet o to, że to brzydkie, tylko o to, że to w ogóle nie kojarzy się z Pistons. Totalnie miałkie, nijakie i bez pomysłu, praktycznie każdy może mieć taką grafikę na logo.

 

To było zajefajne:

pistons6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich zmian jak Detroit nie rozumiem. Nie chodzi nawet o to, że to brzydkie, tylko o to, że to w ogóle nie kojarzy się z Pistons. Totalnie miałkie, nijakie i bez pomysłu, praktycznie każdy może mieć taką grafikę na logo.

 

To było zajefajne:

pistons6.jpg

 

dokładnie - oddawać kunia kuurwaaa!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.