Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorszy jest ten kształt kołnierzyka.

 

To jest najciekawsze, bo przecież kołnierz typu Wishbone jak dobrze pamiętam był wymyślony przez Nike'a a teraz wygląda on dziwnie tak jakby był naklejony na koszulkę a nie w wkomponowany jak przy poprzednich koszulkach nike'a.

 

DFrK1nhXoAQA82l.jpg

DFrK1nUXUAEjH4o.jpg

IMG_6471.PNG.cc4e55b5ff77b1670cb3b97f900

 

 

Tragicznie wyglądają te ramiączka z tyłu, wiele klasycznych koszulek będzie wyglądać po prostu źle.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te ramiączka pewnie po coś są z funkcjonalnego punktu widzenia - koszykarze lubią nike chyba właśnie za to, że sport science tam jest na najwyższym poziomie, a to że wygląda tak a nie inaczej to już drugoplanowa rzecz

 

btw nie najgorsze te stroje detroit - zwłaszcza home wygląda nieźle mimo tej czerwonej wkurzającej nalepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tyle było płaczu na adidasa, tyle nadziei ze Nike wszystko poprawi. Jak narazie te stroje wygladają biednie. I Cavs, i Houston tragedia

ja pisalem od poczatku ze jestem negatywnie nastawiony i wole sie pozytywnie zaskoczyc, niestety poki co wyglada na to ze bedzie lipa. Najpierw to zdjecie koszulki GSW mnie odrzucily a potem wszedzie widzialem i slyszalem nawet (w radio polskim normalnie) o tym ze przy produkcji uzywaja plastikowych butelek. Nie wiem moze mam cos z glowa ale od razu pomyslalem ze sie chwala recyklingiem, ale przeciez produkcja ma byc jak najtansza, wiec sama jakosc bedzie taka raczej slaba + teraz wizualnie jeszcze wygladaja jak wygladaja... poczekam az na zywo podotykam i zobacze ale jako ze mnie osobiscie nie stac na meczowki tylko te tansze wersje to wydaje mi sie ze kupujac koszulke ebay bedzie grany i sieganie po adidasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs były pokazane ledwie dwie strony wcześniej. ;)

W przypadku Hornets to będzie ich retro czy "Claasic edition" jak to nike nazywa. 8 drużyn ma takowe dostać, wiadomo, że jedną z nich są Hornets, drugą będą Kings o reszcie nie wiadomo jeszcze.

W sobotę swoje stroje mają zaprezentować Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze na ten jersey charlotte i widze..., ze nie widze sciagacza z tylu:D

widac, ze jest "uciety"  pod pacha

a zatem te klasyczne stroje nie beda idealnym odzwierciedleniem starych koszulek.

beda robione na modle tego co teraz widzimy. niektorym moze sie nie spodobac brak sciagacza z tylu w strojach retro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety będzie dotyczyć wszystkich koszulek dlatego pisałem, że, funkcjonalność funkcjonalnością, ale niech też to jakoś wygląda.

 

Wracając do Pistons ja tego nie zauważyłem na początku, ale na CCSLC dobrze zwrócili uwagę, iż na białej paski są zamienione ze sobą tzn. dotychczas na przodzie były czerwone a na plecach niebieskie, teraz są na odwrót.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulki jeszcze jako tako, bardzo fajne, broni je glownie fonty, numery, ramiaczka

natomiast spodenki to jakis dramat. sa nijakie.

imo chocby te west virginii.....j Nike-Hyper-Elite-Uniform-West-Virginia-S

 

motyw na spodenka rozciagnalbym na dole, zrobil w ksztalcie piramidy, nawiazal w ten sposob do flo jo a tak...

szkoda. za to jersey nosilbym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe stroje Spurs sztosik, jaram sie. Jak ktos sie nadzial to niechaj zarzuci, bo pisze z tel.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Podłączam się do prośby, jeśli ktoś znalazł niech wrzuci nowy stroje SAS. Co do reszty, to oprócz koszulek Cavs i Indiany ,jestem mocno rozczarowany tym co Nike prezentuje. Liczyłem gdzieś po cichu że będą chcieli wejść na rynek na pełnej,a wygląda to jakby lecieli po kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka innych fotek:

IMG_3201.JPG.bd45da8dc58da91daa4b59bcb81

IMG_3205.thumb.JPG.d35aa2f62356d3dd1b144

IMG_3207.thumb.JPG.5e6863d436aadbbaf4b0a

 

Trochę nie do końca jestem fanem zmiany kołnierzyka na serek, ale ogólnie nie spieprzyli tego. Dodatkowo "Athlete" (dawna alternatywna) będzie czerwona a "Community" (czyli w sumie dawna Pride) będzie szara.

 

Co do SAS to jeszcze nie ma fotek ich strojów.

 

Nie oceniałem Pacers, więc przytoczę swój cytat, że dla mnie wyglądają oni jak uwspółcześniona drużyna NCAA z lat 50/60-tych, co w sumie nie jest złym, bo koszykówka w Indianie wywodzi się głównie właśnie z rozgrywek szkolno-uczelnianych i tak jeszcze dodam, że jak na początku mi się średnio podobały tak co raz bardziej dojrzewają we mnie stroje.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem ze spodenkami pacers. nijak mi sie matc***a z koszulkami...

 

portland, nie kupuje wordmarku w 1 kolorze wyglada imo slabo i w ogole nie pasuje do calego stroju.

moze gdyby napis zrobili pod katem nad liniami a numer na ramiaczku, moze to byc cos zmienilo?

choc zeby nie bylo, ze tylko narzekam, nie wyglada to az tak fatalnie, calosc calkiem przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.