Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Sam obrys by wystarczył szczególnie na wyjazdowej to dobrze wygląda:

dIvaXgI.jpg

 

Na marginesie to prócz koszulek dzięki tej prezentacji dowiedzieliśmy się, że koszt koszulek ma być tańszy niż autentyki adidasa. Swoosh, logo NBA oraz logo Blazers na spodenkach będą gumowo/plastikowe a nie wyszyte (czyli coś co Nike zaczął robić w swoich koszulkach piłkarskich). Materiał na wordmarkach, numerach oraz nazwiskach ma być cieńszy niż na koszulkach adidasa celem zredukowania wagi.

Numery po tym zdjęciu widać, że podobnie jak adidas to zrobił w NHL są perforowane:

20170616_ely_11135.jpg?itok=PdcMGbfn

 

Ciekaw jestem tylko jednego, czy wszystkie drużyny takie dostaną (na razie tak to wygląda)? W przypadku NHL zespoły miały wybór czy zostać przy tradycyjnych czy wziąć nowe (większość została przy tradycyjnych).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic czyli imo dotychczasowi posiadacze najbrzydszych strojów będą chyba mieli teraz najładniejsze

 

no CUDOWNE

 

edit: aaa sory tak się podpaliłem że wrzuciłem fan design - no nic, czyli pewnie wrócą te obrzygane pasiaki...ble 

 

 

74cBnGX3fdO7p1qiJC9B9OBFwNm_j8zf-aQNVG6t

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :surprise:  Jednak Nike jak chce to potrafi.

 

no właśnie nie do końca jednak :)

DGI6Z_FV0AAgm-7.jpg

DGI5596V0AAheYE.jpg

 

to logo stubhub jest tak niedojebane, że ja nie wiem, wygląda jak karteczka dolepiona na klej do papieru

 

kwestia tych reklam została imo strasznie c***owo rozwiązana przez ligę albo designerzy nie mają wyczucia, bo w większości przypadków z bardzo te loga walą w oczy - zazwyczaj jest to kwestia niedobranego koloru albo wciśnięcia jakiejś nieforemnej figury w ciasne miejsce jak w ww. przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic czyli imo dotychczasowi posiadacze najbrzydszych strojów będą chyba mieli teraz najładniejsze

Myślałem, że o Magic można powiedzieć wszystko, ale nie że mają najbrzydsze stroje :). Ale to chyba kwestia gustu, bo naprawdę nie wiem czym się zachwycasz w przypadku tego zdjęcia, które wrzuciłeś. Praktycznie identyczne mieli na przełomie wieków i to były chyba najmniej udane w ich historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że o Magic można powiedzieć wszystko, ale nie że mają najbrzydsze stroje :smile:. Ale to chyba kwestia gustu, bo naprawdę nie wiem czym się zachwycasz w przypadku tego zdjęcia, które wrzuciłeś. Praktycznie identyczne mieli na przełomie wieków i to były chyba najmniej udane w ich historii.

 

no kwestia gustu, niektórzy kochają paseczki, ale dla mnie obecne stroje magic są najgorsze z najgorszych, w zasadzie każdy element mi się nie podoba: gówniane czcionki, kwadratowy modernistyczny design kłócący się z tymi paskami, które są jakby retro, ogólna kolorystyka tj połączenie zgniłego niebieskiego z czarnym w zbyt dużej ilości, boczne wcięcia, które są zdecydowanie za duże...

 

no mogę długo tak, ale wiadomo, że to kwestia gustu - niektórym nie podobają się obecne stroje Bucks i Hawks a ja je uwielbiam 

 

edt/

 

te stare pasiaki były świetne i już wiem dlaczego - pasków było więcej i gęściej dlatego ładnie się komponowały, a na obecnych koszulkach jest tych pasków niewiele, przez co tylko drażnią moje oko

 

no i nie było tych brzydkich wcięć z boku

 

 

Jersey-Swingman-32-Orlando-Magic-1994-95

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie do końca jednak :smile:

 

to logo stubhub jest tak niedojebane, że ja nie wiem, wygląda jak karteczka dolepiona na klej do papieru

 

kwestia tych reklam została imo strasznie c***owo rozwiązana przez ligę albo designerzy nie mają wyczucia, bo w większości przypadków z bardzo te loga walą w oczy - zazwyczaj jest to kwestia niedobranego koloru albo wciśnięcia jakiejś nieforemnej figury w ciasne miejsce jak w ww. przypadku

Ja pierd****e ale ten świat się zmienia, kiedyś naszym jedynym zmartwieniem było to jaki mecz puszczą na DSF i czy dwa dni później nie puszczą tego samego na TVN - ie. A to czcionka nie taka, a to " naklejona karteczka, za nisko znaczek ... Wy jeszcze oglądacie mecze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd****e ale ten świat się zmienia, kiedyś naszym jedynym zmartwieniem było to jaki mecz puszczą na DSF i czy dwa dni później nie puszczą tego samego na TVN - ie. A to czcionka nie taka, a to " naklejona karteczka, za nisko znaczek ... Wy jeszcze oglądacie mecze ? 

 

no niektórzy mają wyostrzoną wrażliwość estetyczną i nic nie zrobisz

 

ostatnio byłem w jednej miejscowości, w której panował totalny rozpiździej planistyczny i też nie mogłem się powstrzymać, żeby na głos rzec: "k****, ale tu brzydko" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcel, ogladamy mecze, niemniej stroje dla niektorych sa konikiem i te wszystkie pierdoly delikatnie mowiac nas jaraja. taki fetysh. jednych jaraja grube, innych chude, jednych tylki, innych nogi lub cycki. nas(przynajmnije kilku) stroje...

 

wracajac do tematu:

hornets: imo kosmetyczne zmiany ale robia robote. szkoa, ze zabrano napis charlotte ale kolnierzyki to duzy upgrade. teraz te stroje wygladaja. wciaz mam maly problem ze spodenkami ale jest ok generalnie. sam jumpman robi +10 tym  uniformom:D

 

phila: tez kosmetyczna zmiana, nie wiem czy te cienie sa tej samej wielkosci wordmark-numery ale generalnei fajnie, ze to dodali bo calosc nabrala klimatu

 

blazers: dramat jesli chodzi o wordmark. mam nadzieje, ze kilka klubow sie jerknie i powroci do wordmarkow w 2/3 kolorach, bo w 1 wyglada to slabo przy numerze, ktory ma 2/3 kolory.

 

nuggets: na ktorejs fotce z przeciekow widac bylo, ze wordmark nuggets ma blekitny... choc bylotez info, ze ten jersey uzyty podczas konfy prezentujacej logo to nie jest oficjalna koszulka na sezon 17/18.

 

lakers: nie ma fotek strojow ale jest fota lonzo balla i fultza z 2k18. wciaz nie wiadomo czy bedzie sponsor, bo wybrano zdjecie, gdzie ball zakrywa te czesc koszulki reka. widac natomiast, ze tez nie bedzie sciagacza na plecach, jak we wszystkich koszulkach i na srodku sciagacza dojdzie logo lakersow. niestety wychodzi na to, ze wszystkie kluby dostana ten kwadracik z grafika na srodku spodenek. wiekszosc ekip ma jakis prosty wzor, 1/2 kolorowy, ktory swietnie wyglada w tym miejscu (chocby hornets) ale w przypadku lakers cale logo wyglada w tym miejscu slabo... eLki zpilka dac nie mogli, bo jest na bokach spodenek... moze najwyzsza pora na powrot do LA czcionka z wordmarku stylizowanego na LA dodgersow? to by sie niezle w tym miejscu komponowalo...

 

kilka ekip zyskalo wyszycie nad metka. zrezygnowano z metekm z haslami, sa za to wyszycia.

 

co do numerow, wyglada na to, ze dziurki w materiale sa robione po wycieciu numeru, bo nie dotykaja ramek numerow. oznacza to, ze moze byc duzy problem z personalizacja, chyba, ze nike da mozliwosc kujpienia sobie oficjalnych numerow

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Hornets z miejsca stają się TOP koszulek w całej lidze. Nie tylko chodzi mi o logo Jordana(choć to też, chyba wiadomo jakie poważanie na świecie ma ta firma), ale o wykonanie koszulki. Bez większych udziwnień, piękny odcień błękitu(taki cyjankowy, kozak, uwielbiam ten kolor) i prosty wzór, to się ceni. Oby tylko załatwili sobie jakieś normalne logo sponsora po tej drugiej stronie, który będzie miał podobne barwy albo pozwoli przemalować na takie barwy. Bo złe logo może zepsuć odbiór koszulki(patrz Nets).

Edytowane przez Rijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat, chociaż czemu nie, skoro jest luźny i pogadankowy. Oglądam NBA od All-Star Weekendu, wcześniej nie obejrzałem ani jednego meczu, ani kawałka. Od tamtego czasu zacząłem powoli ogarniać nazwiska, kluby i w ogóle całą otoczkę i zasady. Z jednym mam problem - szukam jakiegoś widowiskowego zespołu, żeby się go fajnie po prostu oglądało. Z racji tego. że oglądam max 1 mecz (i to z tych o ludzkich porach) nie miałem szans zapoznać się ze stylem gry wszystkich zespołów. Wyrobiłem sobie zdanie jedynie o Rockets, bo lubię Hardena oraz o Nets bo wpadła mi w oko energia Trevora Bookera, może i koszykarzem jest słabym ale go lubię. Czy są jakieś drużyny, które odznaczają się właśnie takim efektownym (niekoniecznie musi być efektywny) stylem gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy13, wygląda na to, że się porozumieli i logo infora będzie biało-czarne:

DEdEDN5XgAEHpjT.jpg

 

Badboys2, ta koszulka Nuggets na prezentacji to jest adidasa tylko, że bez tego trójkąta na kołnierzu.

 

Wspomniana przez Badboysa fotka z 2k18:

DGLs2Q2UIAAIhbG.jpg

 

 

FajnyWojtek, raczej średnio ten temat do rozmawiania o stylach gry :smile:

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli plakietka Infora będzie b&w to spoko. Jeżeli jednak zostanie czerwona to będzie jak pieszczocha do sukni ślubnej.

 

No ja dotąd widywałem wersję z tym czerwonym znaczkiem, który nijak pasował. Ale jeśli zostanie przemalowany na czarno-biały, to jestem jak najbardziej na tak i Nets też będą w TOP strojów na najbliższy sezon(ale ten Russell będzie pięknie wyglądał, nie mogę się doczekać  :love_heart: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.