Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry temat, chociaż czemu nie, skoro jest luźny i pogadankowy. Oglądam NBA od All-Star Weekendu, wcześniej nie obejrzałem ani jednego meczu, ani kawałka. Od tamtego czasu zacząłem powoli ogarniać nazwiska, kluby i w ogóle całą otoczkę i zasady. Z jednym mam problem - szukam jakiegoś widowiskowego zespołu, żeby się go fajnie po prostu oglądało. Z racji tego. że oglądam max 1 mecz (i to z tych o ludzkich porach) nie miałem szans zapoznać się ze stylem gry wszystkich zespołów. Wyrobiłem sobie zdanie jedynie o Rockets, bo lubię Hardena oraz o Nets bo wpadła mi w oko energia Trevora Bookera, może i koszykarzem jest słabym ale go lubię. Czy są jakieś drużyny, które odznaczają się właśnie takim efektownym (niekoniecznie musi być efektywny) stylem gry?

Nets w nowym sezonie będą grali jeszcze bardziej wesoły basket :D Bookera też cenię. Z widowiskowych ekip polecam Clippers, chociaż to zależy czy Teodosić będzie rzucał Jordanowi takie piłki jak CP3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze kilka ekip moze sobie pozwolic na to by nie grac w reklamach...

 

do poki nie wyskoczy jakas firma, ktora wylozy masakryczne pieniadze.

 

te gwiazdki moim zdaniem rujnuja wszystko w strojach bulls.  masakra. oczywiscie rozumiem nawiazanie do flagi itd ale moim zdaniem totalnie to nie pasuje do calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen z 2k18 dodatkowo potwierdza to co wcześniej pisałem o Nets:

DGRbFLUUIAAgb33.jpg

 

 

Co do Bulls to skoro już wszyscy dostają logo na gumce to nie wiem czy nie byłoby lepiej gdyby zamieniono ze sobą kolory tej przerwy tzn czerwona na białych spodenkach a biała na czerwonych.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atl kolejny sezon i kolejne zmiany... ciekawi mnie jak zmienia sie stroje odlando. widze, ze nike nie wszystkie wzorki na koszulkach jest w stanie przerobic.

na hawks nie widac trojkatow...

moze wroci pasek na numerach grizzlies?

wychodzi na to, ze wszystkie stroje w tym roku dostaja jakies minimalne zmiany...

 

timberwolves wygladaja tragicznie poki co, ale brak grafiki na pasie spodenek pozwala przypuszczac, ze to wczesny projekt i moze tak jak przy brooklinie niekoniecznie bedzie tym ostatecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.