Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Krzywdzące uogólnienie. Chodzę w Nike'ach dla skateboarderów, bo mi takie pasują na stópkę 47-48. Mam się wstydzić? :smile:

no oczywiście. w ramach jednego koncernu mogłeś consy wybrać albo klasycznie vansy. 

pewnie, że jak każde uogólnienie jest krzywdzące. ale jek dostałem czapkę nike w prezencie to wyprułem łyżwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic podpisali jednoroczną umowę z Disney'em w ramach reklamy na koszulkach:

061517_disney_magic_gb17836_0.jpg?itok=F

 

Timberwolves natomiast podpisali taką umowę (wieloletnią) z Fitbitem, ale z wiadomych względów nie udostępnili zdjęć jak to będzie wyglądało na koszulkach.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic podpisali jednoroczną umowę z Disney'em w ramach reklamy na koszulkach:

 

Timberwolves natomiast podpisali taką umowę (wieloletnią) z Fitbitem, ale z wiadomych względów nie udostępnili zdjęć jak to będzie wyglądało na koszulkach.

 

Od najbliższego sezonu to rusza?

 

Ja rozumiem powiązanie Orlando z Walt Disney World Resort.. Ale Disney na koszulkach? Serio?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś chodziła Fama, że adikowe buty dla koszykarzy są ble, dowodami były urazy rosea czy tmaca.

Nie woem jak się cała sprawa zakończyła, czy była inspirowana przez konkurencję ale fak jest faktem

 

Ja znów czytałem, że Derrick sobie lubi skoczyć do maca coś na szybko opitolić. I tak raz za razem. Przy takich obciążeniach  i opieraniu na byle czym żarcia to nie dziwota, że organizm bardziej podatny na urazy, zwłaszcza mięśniowe. But jak but. Taki do gry w kosza pewnie uratuje w kilku sytuacjach, gdzie zwykłe trampki zawiodą, ale bez przesady. Jak ma ACL pójść to i tak pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph, tak daleko bym nie wyciagal wnioskow...

goscie graja w antach czy innych chinskich gownach i kostek nie lamia.

thabo sefolosha gra w air maxach

gettyimages-667846966.jpg

 

wiec to chyba nie kwestia butow.

tym bardziej, ze sa zabezpieczani tape'ami czy ochraniaczami kostek. imo mamy tu kwestie pecha + naturalne predyspozycje czy zmeczenie materialu.

 

hej czy tylko mnie nike wkurza tym, ze nic wciaz nie pokazali?

mowi sie, ze w lidze letniej beda grali w strojach adidasa, wiec niewykluczone, ze poczekamy do media day... suck u nike...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno (nie wiem na ile jest to prawdziwe) to dlatego, że adidas ma kontrakt do września. Jeżeli to prawda to się nieźle skubańcy zabezpieczyli. Z drugiej strony jednak Wolves napisali, że swoje stroje pokażą "Later this summer". Z trzeciej strony wrzesień to jeszcze lato.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bb2 ja nie twierdzę że to ma wpływ, wspomniałem jedynie ze jakiś czas temu chodziła taka Fama, być może to czarny PR konkurencji czy coś w tym stylu

 

Wiem natomiast jedno- ja już nigdy adidasa nic nie kupię, raz ze ich ciuchy są dla mnie "dresiarskie", dwa- zerealem w t-macach acl, więc mam uraz psychiczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.