Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Kolory się nie zmienią, tutaj to jest kwestia oświetlenia, zresztą w przypadku Cavs jest w tym problem, że w zależności od tego jak światło padnie to kolor zmienia się od czerwonego to bordowego.

 

To akurat prawda. Bardzo zdziwiłbym się gdyby Cavs nagle zmienili kolorystykę, która tak bardzo nam się z nimi kojarzy..

 

Według mnie to kąt padania światła tak jak wspominał Pepis21.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki ten napis NBA, strasznie rozciągnięty. Nie ma zupełnie różnicy w całości, tylko czcionke zmienili i to na gorszą. Zero sensu.

 

Up, ta czcionka jest po prostu slaba i nie rozumiem po co zmieniac w ogole cos na tyle ikonicznego jak logo ktore ma niemal 50 lat. Znaczy rozumiem jesli logo wyglada jak robione przez 11 latka albo jest strasznie outdated, ale logo NBA jest schludne, nieprzekombinowane i no nie wiem jak mozna by jeszcze opisac ale po prostu dobre

 

Z projektowo-estetycznego punktu widzenia zdecydowanie nowy font lepiej się komponuje z formą i kształtem samego sygnetu tego znaku, więc wg mnie na plus, choć jak wspomniał matek - jest to zmiana kosmetyczna, mały lifting po prostu. Większość albo się nie zorientuje, albo za 4 miesiące zapomni, jak wyglądał stary napis "NBA" na logo.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku logo NBA to kolory są akurat lekko zmienione, może na tym obrazku ze sportslogos nie widać tego dobrze, ale od colorwerxa już tak: https://twitter.com/ColorWerx/status/881310775847071746

 

Pacers zmieniają (nareszcie) parkiet:

IMG_6446.JPG.363503df196516feeef126d675c

IMG_6447.JPG.f18aa983dd9ebb3d3f041fce90c

 

Dodatkowo, jeden z użytkowników reddita podał informację jakoby w piątek Pacers mieli zaprezentować nam swoje uniformy. Mają być: białe, granatowe, żółte oraz Hickory. Hickory ma zostać zmienione na wersję białą natomiast podstawowe komplety wg niego będą zawierać całą nazwę klubu zamiast zwyczajowo Pacers albo Indiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs wygladaja jak Atlanta, tragedia! Jesli takie maja byc nowe stroje nike, to niech spierdalaja, naprawdw. Cavs mieli jedne z fajniekszych uniforms, praktycznie kazde, z moim fav granatowym I CAVS centralnie. Gowno gowno gowno poprostu:

https://mobile.twitter.com/AmNotEvan/status/890016332212838400/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wygląda słabo, ale wolę poczekać na więcej fotek. Na każdej jednak łyżwa wydaje mi się za duża w stosunku do umiejscowienia. Wprowadza to jakiś dziwny chaos, widać to na koszulce Detroit. Mała przestrzeń i różne kształty, czcionki, wielkości... nawet symetria jest zaburzona przez to, że łyżwa jest wyższa niż reklama.

 

Kolor reklamy na koszulkach Pistons ujdzie, pasuje do całości. Ciekawy jestem czy Brooklyn będzie miał jednak czarno-białą reklamę (jak niedawno było mówione) czy też czerwoną, jak było ogłoszone na początku :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.