Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Iglo13, 

troche zle na to patrzysz.

Pracuje w drukarni (co prawda robimy tylko papierowe rzeczy) i przyciecie loga, czy lekkie zmiany to zaden problem. Wiadomo, ze jak chcesz miec w logo 15 kolorow, a niektore elementy maja 1mm wielkosci, to sa problemy, ale ogolnie to nie ma znaczenia w kwestii wyceny i naniesienia tego na material.

Tu bardziej bym sie przychylal do zdania, ze proste loga na niektorych rzeczach typu kubki wygladaja lepiej (i przy okazji sa trwalsze na zmazywanie itp).

ja myslałem o prostych logach na rzeczach typu portfele itp. Ale wielkim specem nie jestem, po prostu dla mnie logo, jeśli ma spełniać funkcje marketingową, powinno byc proste, napaćkanie kolorów i kształtów na paru cm2 zawsze wyglada średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prosto i ładnie. Bez zbędnego "przepychu i fajerwerek". Dla mnie na plus.

 

jest ok, choć ja bym te kolory przyciemnił delikatnie bardziej w stronę ciemnoczerwonego i granatowego jak w erze badboys - za bardzo przypominają sixers jak dla mnie i są nieco zbyt jaskrawe

 

nie wiem też czy fajniej by się nie komponowały niebieskie bandy i czerwone trumny, jakoś mi to tym czerwonym świeci za bardzo  po oczach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda mogłyby być troszkę ciemniejsze ale sam kokcept zły nie jest.

 

Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że będą mieli jeden z ładniejszych parkietów w NBA. :smile:

 

Bez chwili namysłu wymieniłbym kilkukrotnie "brzydsze" parkiety.

 

Wymień :) Mnie tylko Nets i Clippers przychodzą do głowy. Netsów wygląda jak linoleum w starym mieszkaniu (tylko boazerii brakuje), a Clippersów trudno nawet skomentować, jak cały rebranding zresztą :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wymienił w pierwszej kolejności cały zestaw Thunder - parkiet, logo, koszulki wszystko podrzeć, spalić, zasypać wapnem i wysłać men in black, żeby powymazywali ludziom z pamięci, że takie gówno ktoś w ogóle w NBA kiedyś wymyślił ;)

 

To samo Clippersi, ale u nich bym chyba jeszcze nazwę zmienił. 

 

magic i pelicans są na kolejnym miejscu mojej listy do odstrzelenia jeśli chodzi o stroje

 

A jeśli chodzi o parkiet to chyba Minnesota ma jeden z najbardziej obrzydliwych.

 

za to uwielbiam parkiet Nugets, te kilofy i góry, ładne kolory jak dla mnie jest zajebisty, nie wiem czy nie nr 1 estetycznie 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjedzony ale na pierwszym miejscu jeśli chodzi o najbrzydszy parkiet w NBA wymienię Boston Celtics.. To żadna nienawiść w relacji Lakers vs Celtics po prostu od zawsze ten motyw parkietu uważałem za brzydki.

 

Do tego dojdzie na pewno Nets, Hornets (kolejne wymyślne wzorki na parkiecie), no i to w sumie moja topka.

 

A u was jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjedzony ale na pierwszym miejscu jeśli chodzi o najbrzydszy parkiet w NBA wymienię Boston Celtics.. To żadna nienawiść w relacji Lakers vs Celtics po prostu od zawsze ten motyw parkietu uważałem za brzydki.

 

Do tego dojdzie na pewno Nets, Hornets (kolejne wymyślne wzorki na parkiecie), no i to w sumie moja topka.

 

A u was jak to wygląda?

Hornets mają jeden z ładniejszych parkietów przecież..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się oldskul Nets i Celtics podoba akurat,  Hornets też bo zawsze byłem fanem logo szerszenia

 

jak dla mnie najgorzej wypadają parkiety z dwoma różnymi kolorami desek za linią 3 pt i na reszcie boiska - czyli Wolves, Suns i Wizards

 

w dalszej kolejności Grizzles, Magic i Mavs które są dla mnie totalnie nijakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjedzony ale na pierwszym miejscu jeśli chodzi o najbrzydszy parkiet w NBA wymienię Boston Celtics.. To żadna nienawiść w relacji Lakers vs Celtics po prostu od zawsze ten motyw parkietu uważałem za brzydki.

 

Do tego dojdzie na pewno Nets, Hornets (kolejne wymyślne wzorki na parkiecie), no i to w sumie moja topka.

 

A u was jak to wygląda?

 

Odnośnie Bostonu mam zupełnie odmienne zdanie. Dla mnie jest to jeden z ładniejszych, podobnie jak wspomnianych wcześniej Nuggets.

 

Nets i Hornets paskudne, Clippers to dramat, ale nie podoba mi się też powszechnie chwalony na forum rework wizualny Bucks. Nowy kozioł jest taki smętny a kolory zgniłe i ciemne.

 

Za to podoba mi się, że Atlanta wróciła do tego ciekawego logo, bo normalny "jaszczomb" był groteskowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brooklynie smutne są te przyboczne nawiązania do Nowojorskiego metra, a w rzeczywistości wygląda to jak kafelki z kibla ruskiego oligarchy  :rolleyes-new:

 

Kiedyś ich parkiet mnie drażnił, ale teraz nawet nie przeszkadza. 

 

Natomiast jak widzę te puste trumny w Denver i Nowym Orleanie to mi się robi smutno. 

 

PTB powinno wrócić do Rose Garden, bo to jedyna "Róża" godna NBA  :rolleyes-new:

 

Reszta chyba ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie podoba się w zasadzie tylko dobór kolorów i "intensywność przekazu" w Minnesocie. Jasne, ciemne, stylizowane na stare dechy, biało-szary wilk na środku, niebieskie, czarne, alternatywne wilki obok trumny... chaos, brakuje jeszcze portretu Garnetta po drugiej stronie trumny.

 

Podobnie sądzę o kafelkach Nets. Pomysł bardzo fajny, wykonanie już mniej. Ale parkiet ogólnie spoko, podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.