Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Conrad dodatkowo potwierdził, że to był ostatni sezon w którym Clippers wyglądali jak zaprojektowani w MS Wordzie.

Jeszcze jedno (choć nie wiem czy nie pisałem już o tym), czapeczki playoffowe jak i draftowe będzie robiła New Era a nie Nike czyli tak samo jak to ma miejsce w NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conrad doprecyzował swoją wypowiedź, wg niego Clippers mają zmienić tylko stroje, logo niestety nadal ma być w użyciu to co jest obecnie. Rozczarowujące ehh. Potwierdził za to zmianę strojów w Pacers, dodatkowo tak ma wyglądać ich nowe alternatywne logo:

pacers-alt-1718.png

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jakiekolwiek zmiany czy innowacji. :) Ludzie od PR'u na pewno dobrze prześledzili rynki i stwierdzili, że tego typu zabieg zwiększy np. sprzedaż koszulek (ze względu na nowe logo). I wiele, wiele więcej powodów.

 

A co do samego loga to jak najbardziej na plus. Podoba mi się mimo, że zmiana raczej kosmetyczna (nie jak w przypadku Wolves). Na pewno dodaje to świeżości. :)

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jakiekolwiek zmiany czy innowacji. :smile: Ludzie od PR'u na pewno dobrze prześledzili rynki i stwierdzili, że tego typu zabieg zwiększy np. sprzedaż koszulek (ze względu na nowe logo). I wiele, wiele więcej powodów.

 

A co do samego loga to jak najbardziej na plus. Podoba mi się mimo, że zmiana raczej kosmetyczna (nie jak w przypadku Wolves) to dodaje świeżości. :smile:

 

Zdziwiłbyś się jak te wielkie firmy od PR'u działają i 'śledzą' rynki. Ile to gaf takie firmy wypuszczają? Po prostu robią coś na pałę i dają klientowi - jak pasuje to git, a jak nie to poprawki. A dopiero jak to wypłynie i się siara robi to srają pod siebie, bo zrobili bubel. Nie ma tam 'badania rynku' i tyle. Także na zachodzie czy nawet w juesej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii koszulek, logotypów Blazers obok Lakers , Bostonu są chyba najbardziej zachowawcza organizacją. Mnie się ten konserwatyzm podoba. Nie szalejąc ze zmianami łatwiej o identyfikację z klubem, budowanie tożsamości. Jako fan Blazers nie wyobrażam  sobie , ze Portland kiedykolwiek rezygnuje z pinwheel. Jeden z najlepszych abstrakcyjnych logotypów  w sportowych organizacjach ever. dlatego ta kosmetyczna zmiana jest jak najbardziej ok. Najwazniejsze, ze zniknął ten koszmarny równoległobok. Teraz czekamy na wygląd koszulek, ale to chyba dopiero pod koniec lata.

Edytowane przez ptb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywne Pacers okropne, ale patriotyzm lokalny w USA jest naprawdę duży, a Indiana pod tym względem to podobno czołówka

Za to ich główne logo, i tu mogę być osamotniony, zawsze mi się bardzo podobało i fajnie ze go nie ruszają

Jest takies info jak mają wyglądać jerseye?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma nic na temat Pacers, W przypadku Blazers natomiast zmiany w domowym i wyjazdowym mają być nie wielkie za to w trzecim puszczą wodzę fantazji i zrobią go całkowicie od nowa. Przy okazji świetny gif:

IMG_3978.GIF.4ba0ff8a2354c8514b7f5f6ed6f

 

Oraz prawdopodobny wygląd wordmarków na koszulkach (podejrzewam, że dojdzie do tego jakiś obrys jeszcze):

IMG_3972.JPG.0e6612ccd2e432937ba6b6ffdb8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alt logo pacers imo jest jakims dramatem. gdyby poszli w realny kontur stanu, jak to zrobili bucks czy warriors byloby spoko. a tak... nieogarnieci fani moga nie wiedziec ocb....

 

 

poki co im dluzej patrze, tym bardziej mi sie podoba

bardziej podobne do tego z 90s

niby kosmetyka ale zmiana tych kolorow (czerwone na gorze) robi robote, widze 90s, wiec jestem na tak

 

wordmarki ok, choc marzy mi sie cos takiego...

C_ZYm2vXsAMOwz3.jpg

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe logo pistons też już chyba drugi czy trzeci raz wyciekło, wszystko wskazuje na to, że można traktować jako oficjalny powrót do loga z lat 1980-95, z kosmetycznymi ale chyba fajnymi zmianami 

 

http://www.detroitbadboys.com/2017/5/8/15584244/detroit-pistons-new-logo-leaked

 

teraz jeszcze poproszę secondary logo z płonącym kuniem i na koszulkach zamianę tego mdłego ostrego niebieskiego na bardziej ciemnoniebieski wchodzący w granat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.