Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

I co w tym złego? Skoro im się tak podoba, to niech noszą, geez... To akurat jest dobre, może pewnego dnia im ktoś podpowie skąd taka czapka i zaczną oglądać NBA? Zresztą to zawsze jakaś kasa dla klubu.

 

Nie powiedzialem, ze cos w tym zlego tylko przedstawilem realia, na to co kto nosi mama totalnie wywalone, moze sobie reklame na czole wytatuowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna ludzie noszą ciuchy bez świadomości, co na nich się znajduje. Burzenie się, że ktoś ma czapkę Bulls czy Nets i nie wie, co to za logotypy, przypomina mi święte oburzenie metali na koszulki Slayer, Motorhead czy innych Iron Maiden obecne w sklepach sieciowych typu H&M. Takie czasy, to jest zresztą sukces marketingowców, a nie porażka :rugby:  Mercz to rodzaj reklamy, a nie żadne święte artefakty zarezerwowane dla maniaków.

 

jay z wiedzial co robi i zrobil kawal dobrej roboty:)

na tym konczy sie wszystko to, co dobre na brooklinie, najgorsze jest to, ze gdyby jeszcze zaczeli wygrywac ich ciuchy bylyby kultowe.

Jeszcze wszystko przed nimi, gorzej już nie będzie, a może być lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna ludzie noszą ciuchy bez świadomości, co na nich się znajduje. Burzenie się, że ktoś ma czapkę Bulls czy Nets i nie wie, co to za logotypy, przypomina mi święte oburzenie metali na koszulki Slayer, Motorhead czy innych Iron Maiden obecne w sklepach sieciowych typu H&M.

 

Nie wspomnę już o Nirvanie..

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Nirvana to chyba najbardziej wyświechtany zespół pod tym względem. Od lat koszulki z ich logo są nawet na bazarach.

 

Wracając do sportu, to nie jest nowe zjawisko. Np. u nas w latach 90ych było pełno czapek (także zimowych) Hornets, Magic, Redskins. Niektórzy noszący je ludzie nawet nie wiedzieli, że to są kluby sportowe.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ( lata 90 poczatek 2000) denerwowalo mnie jak widzialem kolesia w koszulce np Toola lub Nirvany, który znal z ich tworczosci tylko jeden lub dwa single. Obecnie, tak jak Andy wspomnial, juz mnie to nie rusza. Koszulki sa dostepne wszedzie i naprawde kazdy moze je kupic. Sieczka dla mas. Kiedys tak nie bylo. Podobnie jest z czapkami z logo klubow. Praktycznie w kazdym sklepie z ciuchami skate itp. Podoba sie? Kupujesz. Proste. Nie ma sie co oburzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kiedyś ( lata 90 poczatek 2000) denerwowalo mnie jak widzialem kolesia w koszulce np Toola lub Nirvany, który znal z ich tworczosci tylko jeden lub dwa single.

 

Aż przypomina mi się tekst spotkany kiedyś w internecie na koszulce z logiem Nirvany - "Smells like.. The only one Nirvana song you know". :D

 

Ale wracając w Polsce najpopularniejsze były czapki itp. z logiem Magic, Hornets i mimo wszystko Bulls. Lakers zdobyli swoją popularność dużo później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam w moim regionie jeszcze popularne były czapeczki z logo San Jose Sharks no i był też kolega, który miał z logo Warriors (już z tym po 1997 roku), którą widziałem jeden jedyny raz właśnie u niego na głowie, nigdzie indziej się z takową nie spotkałem. Ja sam miałem czapkę Bullsów, ale cholera niestety się nie zachowała do czasów dzisiejszych a szkoda.

 

Conrad na ccslc tajemniczo zasugerował jakoby Indiana Pacers miała w planach zmianę strojów, ale nic więcej nie napisał na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż przypomina mi się tekst spotkany kiedyś w internecie na koszulce z logiem Nirvany - "Smells like.. The only one Nirvana song you know". :D

 

Ale wracając w Polsce najpopularniejsze były czapki itp. z logiem Magic, Hornets i mimo wszystko Bulls. Lakers zdobyli swoją popularność dużo później.

Podobnie bylo z Metallica. Jak nie gorzej :) Enter sandman usłyszane i już jestem metalem :)

 

Co do czapeczek. Masz rację z tym hornets, orlando i bulls. One były przede wszystkim popularne. Do dzisiaj widuję takie stare czapki zimowe z lat 90 tych na głowach starszych panów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czapeczek. Masz rację z tym hornets, orlando i bulls. One były przede wszystkim popularne. Do dzisiaj widuję takie stare czapki zimowe z lat 90 tych na głowach starszych panów :)

 

Lub panów których spotkać najłatwiej pod monopolowym. Poznasz ich po tym, że prócz takowej czapki zwracają się do Ciebie per "Kierowniku" :)

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj taka ciekawostka. Już dawno miałem wrzucić. :D

 

Loga NBA pojawiają się w najmniej spodziewanych miejscach. Tutaj na przykład sklep ogólnospożywczy w mojej małej miejscowości. (Zdjęcie z Google stąd taka jakość, ale aktualne, bo przechodzę tam codziennie).

 

P.S. Tak. To jest logo Bulls :Da20bdb0e07b23bd8187fa0c50b393052.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj taka ciekawostka. Już dawno miałem wrzucić. :D

 

Loga NBA pojawiają się w najmniej spodziewanych miejscach. Tutaj na przykład sklep ogólnospożywczy w mojej małej miejscowości. (Zdjęcie z Google stąd taka jakość, ale aktualne, bo przechodzę tam codziennie).

 

P.S. Tak. To jest logo Bulls :Da20bdb0e07b23bd8187fa0c50b393052.jpg

Weź sprawdź, może na zapleczu siedzi Jerry Reinsdorf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi znajomy ze szkoly plastycznej namalowal wielkiego byka na tablicy do kosza:) to bylo w mid90s:D

 

co do pacers, maja swietne kolory, ich stroje zawszy byly ok. te obecne niby mi sie troche przejadly ale... sa bardoz ok jakby sie przyjrzec.

 

co do czapeczek, na poczatku 90s w lodzi na piotrkowskiej byl 1 czy 2 sklepy z rzeczami startera. pamietam, ze mialem czapeczki supersonics i knicks.

 

mniej wiecej cos takiego

$_1.JPG

z tylu nad dziura byla chyba nazwa miasta lub logo startera juz nie pamietam, to bylo cos, papierowe metki z hologramami nba...

poz niej bylo dostepnych troche fejkow

z ogromnymi logotypami na cala czapke

cos takiego

22482f6ad8816c1086f4424375f3e956.jpg

byly taaakie

0ce39b01205079fe3beb074f3c8a4081.jpg

takie i mase innych

$_1.JPG

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sixers zmienią w przyszłym sezonie parkiet na taki:

image.jpg.f34fdf6bd0ad4a0124fa902b9001b8

 

Dla mnie badziew w porównaniu do obecnego, dziwi mnie, że pozbyto się lini uniwersyteckich w trumnie (choć liga ponoć naciska aby je usuwać), bo nie słyszałem aby Villanova miała przestać rozgrywać część meczów w Wells Fargo Center. Na dodatek te linie w przypadku Sixers dawały ładny efekt w postaci czerwonego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten parkiet bardzo przypominal mi ten z 90s

ale ten tez jest ok. moze troche zbyt stonowany i prosty ale jest ok, ladnie

faktycznie liga cisnie by wszedzie pomalowane bylo w 1 kolorze i by nie bylo linii uniwersyteckich.

zreszta teraz wymogi sponsorow powoduja, ze kazdy team ma swoj parkiet wiec, faktycznie moze i dobrze, ze od tego odeszli

 

skoro bucks maja 2 parkiety to... nie zdziwie sie jak coraz wiecej ekip bedzie robilo dodatkowe

 

btw. pistons wyslali podobno informacje prasowe do mediow i wreszcie uzyli oficjalnie nowego logotypu

jestem na tak!

logo jest praktycznie takie samo jak w 90s, zmienila sie tylko czcionka napisow. luubie to

 

btw. nike juz by cos moglo pokazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.