Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

PR-owo by im to na dobre wyszło, Jordana kazdy kojarzy Westa już nie

Moim zdaniem logo ligi kojarzy każdy zainteresowany choć trochę koszem, taka zmiana byłaby bardzo na minus. 

 

Co musieliby zrobić, żeby dało się poznać, że Jordan jest na logo? Dać jumpmana? Obecne logo jest neutralne, nie ma sensu wprowadzać zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem logo ligi kojarzy każdy zainteresowany choć trochę koszem, taka zmiana byłaby bardzo na minus. 

 

Co musieliby zrobić, żeby dało się poznać, że Jordan jest na logo? Dać jumpmana? Obecne logo jest neutralne, nie ma sensu wprowadzać zamieszania.

Ja nie mówię, że muszą zmianiać logo

 

tylko rozważam jeśli by już zmieniali to na jakie było by najsensowniej, myślę że w takim rozrachunku MJ jest najlepsza opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mnie drzew. Co do strojów to pewnie gdzieś w okolicach draftu będą kiedy wygaśnie kontrakt z adidasem i wejdzie w życie umowa z nike'm. Ptaszki ćwierkają, że na jednej z koszulek ma być napis SOTA co dla mnie jest niezbyt trafionym pomysłem, ale nie oceniam póki nie zobaczę.

 

West natomiast zapewne tak gada, bo NBA nie chce mu wypłacać kasy w ramach tego, że to on jest na tym logo (NBA oficjalnie nie rozpoznaje go jako modela).

 

Jeszcze mała ciekawostka z jednego filmiu o Wolves (oryginalnie zamieścił to Juugoo z CCSLC):

RareClips.png.09d3259465efcb9bc4866fd2d6

 

Nie wiadomo do końca co to oznacza aczkolwiek Clippers też podobno mają przejść rebranding przed sezonem.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ten ich rebranding to nic pewnego jeszcze nie jest aczkolwiek mają w tej chwili chyba jeszcze gorszy wygląd niż Thunder (bo Ballmer przyoszczędził i wolał zrobić loga sam w wordzie ;) ), dlatego zdecydowanie by im się przydał.

 

Na razie pewni są TImberwolves, którzy już zaprezentowali nowe logo, Blazers również przebąkiwali o zmianie przed tym sezonem, ale większych szczegółów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers znowu rebranding? Przecież niedawno robili. Fakt, że dziwnie to wygląda ale nie trochę za często te zmiany?

 

Bardzo ładne to nowe logo Wilków. Moda na okręgi wciąż trwa.

 

to nie tylko moda to jest wymog ligi, zeby logo glowne albo alternatywne bylo okragle

dlatego np Kings ktrzy niedawno mieli rebranding i takie maja teraz logo

logo-new.png

 

to alternatywne maja jeszcze takie

2016-Sacramento-Kings-logo-design-NBA-4.

 

Tam dokladnie szczegolow nie pamietam, ale to ma zwiazek z Nike i nowymi jerseyami w przyszlosci, ogolnie jak widac przy tym Kings ze jednak nie jest calkowicie okragle + sa druzyny, ktore sa objete wyjatkiem (np Bulls)

ale ogolnie prawie wszyscy w najblizszym czasie jesli nie maja okraglych beda musieli zmienic albo chociaz dodac alternatywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak zalias pisze, liga ma pewne wytyczne i z tego co sie orientuje to wyslali je do wszystkich klubow kilka lat temu, zeby te uwzglednily te wytyczne przy rebrandingach. nic narzucic oczywiscie nie moga ale zalozenie jest takie by kazdy probowal tworzyc okrogle logo i by znajdowala sie w nim pilka w miare mozliwosci.

 

chyba wszystkie ostatnie logotypy ida wg tych standardow...

 

nowe logo twolves calkiem ok

im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie podoba, tylko nie wiem, czy nie jest za ciemne...

wilk moglby byc bialy... choc widzalem gdzies fotke gdzie ten szary jest srebrnym kolorem, wiec moze srebrny bedzie na strojach jako dodatek...

 

spurs podobno maja przejsc rebranding

pistons chyba juz przeszli na nowe/stare logo

za miesiac losowanie pileczek, powinno juz byc cos wiadomo do tego momentu...

 

czyzby tak miala wygladac czcionka numerow wolves?

TWOLVES_TOWNS_NAVY_POSSESION_NN_TEE_BACK

czyzby nowe logo rockets?

C9Y_odrXoAAwfLB.jpg

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs mają poprawić stroje (podejrzewam, że będzie to po prostu powrót do okrągłego kołnierza i być może wzoru na gumce od spodenek).

 

Jeżeli chodzi o wytyczne to żadnych dotyczących kształtu logo nie ma a przynajmniej ja nigdzie o takowych nie słyszałem. Wiem na pewno, że są dwa wymogi.

Pierwszy to taki aby któryś z logotypów zawierał piłkę (nie musi to być główne logo, może być alternatywne albo trzecie).

Drugi to aby główne logo zawierało zarówno nazwę klubu jak i miasta.

 

Oczywiście tzw "Grandfather clause" jest zachowana, a same regulacje weszły gdzieś między 2010 a 2013 rokiem przy czym o ile się nie mylę w przypadku rekoloryzacji logo Dziadkowa klauzula również ma zastosowanie.

No i jeszcze jedno Clippers oficjalnie są jako LA nie Los Angeles to tak jakby ktoś pytał dlaczego nie ma pełnej nazwy miasta na logo. :smile:

 

Nowe informacje na temat Blazers się pojawiły, po zakończeniu playoffów ponoć pokazą logo natomiast stroje mają prezentować stopniowo najpierw podstawowe a potem alternatywne.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanserzy to chyba noszą z logiem BKN

bo takie nowe i fajnie wygląda (pewnie nie wiedzą co się dzieje w tym klubie)

 

W UK glownie nosza murzyni i tak nie maja pojecia, ze to zespol, raz nie wytrzymalem i zagadalem do goscia to powiedzial, ze fajny napis i kojarzy sie z NY Brooklyn gangsta itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK glownie nosza murzyni i tak nie maja pojecia, ze to zespol, raz nie wytrzymalem i zagadalem do goscia to powiedzial, ze fajny napis i kojarzy sie z NY Brooklyn gangsta itd.

I co w tym złego? Skoro im się tak podoba, to niech noszą, geez... To akurat jest dobre, może pewnego dnia im ktoś podpowie skąd taka czapka i zaczną oglądać NBA? Zresztą to zawsze jakaś kasa dla klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.