Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tak na poważnie?

 

https://www.statista.com/statistics/193707/operating-income-of-national-basketball-association-teams-in-2010/

 

a to dane jeszcze sprzed wejście w życie nowej lukratywnej umowy telewizyjnej po której jakoś nie sądze żeby sytuacja klubów sie pogorszyła ;)

 

Podałeś linka do strony, na której trzeba mieć wykupiony dostęp, żeby cokolwiek sprawdzić. Jak masz to podziel się tymi danymi ze wszystkimi.

 

update:

 

Już nieważne. Znalazłem sobie dane w najnowszym raporcie Forbesa. Trzy drużyny są na minusie, jedna wychodzi na zero. Liczby w melonach dolarów oczywiście.

 

ZilwhcY.png

https://www.forbes.com/nba-valuations/#2df8c1eb6db6

Revenue and operating income are for 2014-15 season and net of revenue sharing and arena debt service.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś linka do strony, na której trzeba mieć wykupiony dostęp, żeby cokolwiek sprawdzić. Jak masz to podziel się tymi danymi ze wszystkimi.

 

A to dziwne, ja nic nie wykupowałem i mi sie wyświetlało (może dlatego że nie jestem na polskim IP ?)

 

Najbardziej skrajny jest sposób zdobywania i wykorzystywania mistrzostw -> Warriors +70, Cavs -40 mln

 

A mnie osobiście cieszy że Dubs kompletnie nie straszne będzie kilka melonów w luxury tax by utrzymać BIG4 + Iggy lub/i Livingstone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te obecne stroje timberwolves nie sa zle

myslalemn, ze jeszcze je potrzymaja ale widze, ze przejscie z adidasa do nike jest impulsem dla niektorych klubow by odswiezyc image

 

logo

jest kilka ciekawych opcji w necie

niemniej obecne trendy i wytyczne(podobno liga prosila, by kluby mozliwie mocno nawiazywaly do pilki do kosza...)

pozwalaja mi sadzic, ze wolves zrobia cos z kolem i nawiaza do pierwszego logotypu ale z nowymi kolorami

alternatywne logo twolves jest bardzo fajne, niewykluczone, ze moze sie skonczyc mixem 1 logo z alternatywnym obecnym...

d0af767715bf5fae2a473bfa6996d16e.0.jpg

cos takiego niezle sie prezentuje, wystarczyloby dodac nazwe i miasto/stan

 

podobaja mi sie nowe kolory

i fajnie, ze nawiazano do granic stanu. wolves to jeden z niewielu klubow, ktory nosi w nazwie klubu stan a nie miasto, wiec to wydaje sie logiczne, choc mocno skopiowane od milwaukee. niemniej na plus.

 

czekamy na reszte. moze wyjsc bardzo fajnie:)

btw. niewykluczony, ze taki wzorek gdzies sie pojawi? kto wie, moze na numerach/sciagaczach?

 Capture.JPG.49ab1ff0edd6fe9e64d6545ae11b

 

mam tylko nadzieje, ze nike nie bedzie nic upraszczal zbytnio. wolves dosc mocno stracili, gdy zmieniono im numery na meshowe. te stare mialy klimat, te meshowe, dosc uproszczone, bez szalu. podobnie jak nuggets czy grizzlies. adidas odebral ich strojom sporo okrajajac numery z charakterystycznych dodatkow, ktore dawaly im klimat.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zly ten logotyp... choc szkoda, ze motywem przewodnim jest... gwiazda. jeszcze zeby to byla gwiazda z alei gwiazd czy cos...

 

niemniej najfajniejsze logotypy asw imo to

minny, phoenix x2, san antonio, la 04, washington...

dowolnosc kolejna. generalnei fajnie gdy logotyp nawiazuje do miasta. gdy jest tylko nawiazanie do gwiazdy... to slabo imo.

 

co do strojow, beda to pierwsze stroje nike'a. moze nie spieprza:) czas pokaze...

 

tegoroczne bardzo slabe.

zeszloroczne byly duuuzo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a co z logo nba? coś mi się przewinęło że jest rozważana zmiana? MJ miałby być? czy kto?

a może to plota w ogóle? :P

To raczej było coś w rodzaju sugestii od samego Jerry Westa, że nie miałby nic przeciw zmianie. I sam powiedział, że naturalnym kandydatem byłby MJ. Tylko czy daliby na logo właściciela jednej z drużyn? Nawet jeśli to Jordan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej było coś w rodzaju sugestii od samego Jerry Westa, że nie miałby nic przeciw zmianie. I sam powiedział, że naturalnym kandydatem byłby MJ. Tylko czy daliby na logo właściciela jednej z drużyn? Nawet jeśli to Jordan?

ale wlasnie daltego ze to jest MJ by go dali  :D

 

PR-owo by im to na dobre wyszło, Jordana kazdy kojarzy Westa już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku. MJ to się na czapki dla młodych lanserów w rurkach o obniżonym kroku nadaje.

Co ty pierdolisz?

 

Osobiście uważam że ewentualna zmiana jest bez sensuu, ale co to że brednie o lanserach w rurkach?

Wyobraź sobie że nie noszę rurek a czapki, buty i tshirty z logiem noszę i nie czuje się z tym jakoś lansersko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.