Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja pierdolca dostaję, ilekroć oglądam mecze rozgrywane w Denver albo Nowym Orleanie? Chodzi mi niby o drobnostkę, ale strasznie mnie wnerwia, że paint jest niepomalowany. XD W ogóle nie powinno być tak, że w strefa podkoszowa powinna być jakoś pomalowana, żeby nawet sędzia miał łatwiej w ocenie sytuacji? Strasznie irytujące to jest.

O tak, mnie też to mocno wkurza... Moim wykolejonym marzeniem jest to aby wszystkie drużyny wróciły do malowania jakie występowały w latach 90 tych czyli w czasach największego bumu na NBA w Polsce i .... naszej młodości. Tak więc biała trumna do Portland, brązowa do Denver, zielona do Dallas i czarna do Miami :smile::):smile:

Edytowane przez MarcelW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

C1aslIVWgAECL-X.jpg

 

Szczerze mówiąc widziałem już te koszulki wcześniej, gdyż pojawił się przeciek w 2k17. Sądziłem jednak, że są to jakieś tymczasowe, wygenerowane stroje z racji tego całego zamieszania związanego ze zmianą gospodarza ASG, koniec końców, przeciek okazuje się być prawdziwym i w tych właśnie koszulkach zawodnicy wybiegną na parkiet w lutym. Ehh, nie ma Nowy Orlean szczęścia do koszulek. Najpierw te dwustronne, ciężko czytelne koszulki w 2008 roku, potem szaleństwo z rękawkami w 2014 roku a teraz kompletna bezpłciowość. Brzydko się adidas żegna z NBA, brzydko.

 

Logo dla East i West:

CzkYDBUUkAA6Mr1.jpg

CzkYD-mVQAAGJlr.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie było od c***a paneli dyskusyjnych, badania rynku, telemarketingu, śledzenia wybranych ludzi przez drony i czytanie ich maili i smsów, by w końcu wybrać takie a nie inne kolory, ale moim zdaniem ktoś w korpo wybrał numer wewnętrzny do magazynu w piwnicy budynku, zapytał o to jakich kolorów materiału mają najwięcej i klapnął to przed przerwą na lunch wybawiając firmę od zwrotu nadmiaru towaru + dał jeszcze jej zarobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.