Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

wbT, ale to jasna sprawa, że będą gameplany, ale co z tego ze ja w moim gameplanie założe, że Dwight ograniczy mi każdego centra, jak w odpowiedzi dostanę, że nie, bo mój center rozwali twojego dwighta... to będzie zwykłe przeprzykiwanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być wg niektórych gwóźdź do trumny. jednak legendarny 3 point shooter jest wykurwistym fitem dla d-wade. nie potrzebuje piły, rzuca najlepiej w historii za łuku, jest mega klacz. tylko obrony brak. ale stwierdziłem, że zrobię sobie zajebistą ofensywę, potem dobiorę kołka z obroną na C i SF plus niskiego broniącego na ławę i kogoś kto ładnie poda, żeby nie było pi****lenia ;)

 

spejsing mam na razie ok, ma kto zdobywać pts, obronę zostawiam na potem. ewentualnie brakuje post offense, dobrego passera, ale reszta mi się podoba. a. i sentymenty wzięły górę. biorę tych co widziałem i którymi się jarałem. nie ściągam PO 78 bo nie mam czasu

 

mam jeszcze pięć picków które muszę użyć tak, by zatuszować ww braki. czyli do zrobienia chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to imo Twój skład P_M jest najlepszy.

Pamiętajcie, że najważniejsza jest obrona zespołowa, którą i Hakeema można ograniczyć. P_M ma genialnego Pipa i Gino, przydałby się jeszcze jakiś elite 1-1 defender na PF/C żeby Drwal nie musiał latać za Hakeemem, a mógł polować na to w czym jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uniknąć całkowicie wątpliwości pt. "jak oni by grali dzisiaj" trzeba by zrobić draft z ostatniej dekady, ew ostatnich dwóch. Jak dla mnie z dystansem trzeba podchodzić do rywalizacji graczy z dawnej epoki z dzisiejszymi, żeby potem nie wyszło, że Bill Walton jest na poziomie Gasola (swoją drogą Walton był ponoć lżejszy i miał podobnie pojebaną technike rzutu). Shaqu ma racje, każdy sport idzie do przodu.

 

Wybierając Ervinga miałem na uwadze zarówno faktyczne umiejętności jak i legendę zawodnika. Erving był w końcu poprzednikiem Jordana jeśli chodzi o bycie wizytówką ligi, gdyby za jego czasów media i marketing były tak rozwinięte to pewnie jaranoby sie nim podobnie, dość powiedzieć, że w all-time drafcie na realgm był wybrany z nr3 po wyłączeniu top 9, czyli w praktyce z nr 11. Z jednej strony nie można przypisywać graczom z dawnych lat umiejętności których ewidentnie nie mieli, typu Dr J słabo rzucał za 3 kiedy nie trzeba było tego robić, więc przyjmujemy że dobrze rzuca teraz, ale też niesprawiedliwe byłoby stwierdzenie, że dzisiaj byłby gorszy od Iguodali bo jest mniej atletyczny.

 

Generalnie zastanawiam sie, dlaczego Tim poszedł nad Shaqiem. Wiadomo, zajebista kariera, ale przecież Shaq w prime to była maszyna ofensywna nie do zatrzymania, która w takim stopniu pochłaniała obrone, że posiadanie elitarnego obwodowego, których w tym drafcie jest od groma, dawałoby potężne kombo. Ale największy WTF to Mutombo w drugich rundach obu draftów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_M - Zamiast Gino osobiście wybrałbym T-Maca, choć faktycznie ktoś zarzuciłby mu brak jajec, to jednak łatwością zdobywania punktów przewyższa Manu wyraźnie, a właśnie taka opcja byłaby Ci bardzo przydatna w zespole obok Howarda i Pippena. Miałbyś wtedy zajebisty zespół zarówno w obronie jak i w ataku. Gdyby jeszcze udało Ci sie wziąć Kidda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quester myślałem o nim, ale Kidd w ogóle nie ma trójki, i lorak i bast zrobiłby mi tu taką krucjatę jakim to JKidd jest beznadziejnym kreatorem w Half-court offense ze poległbym od razu.

 

TMaca też rozważałem, ale lider bez jaj to coś co dyskwalifikuje, zespół w tej grze.

A Gino też jest full package w ataku, więc o atak się nie boję, poza tym Gino Pip, to świetny obwód już sam w sobie. Pip ułomkiem w ataku nie jest, nawet za 3 ładnie sieka przy około 4 do 5 rzutów na mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, porozdawajcie swoje numery sąsiadującym i po problemie. A przyśpieszenie jest, ale to wciąż mało.

 

Sam proponowałem 12 h na wybór, bez nocnego ograniczenia. Propozycja Loraka ma sens. Zresztą, czy wy codziennie chodzicie na balety??? Jeśli tak to pogratulować zdrowia i braku obowiązków.

 

Argument, że e-basket wystartował wcześniej też nic nie znaczy. My się po prostu za bardzo pieprzymy z pewnymi wyborami bądź też cześć robi łaskę że gra. Tak to widzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje, że na mój nastepny pick poczekam chyba z tydzień...

 

adamac a o jakichs lepszych defenderach to możesz chyba zapomnieć... tak się zastanawiam 16 17 33 i potem 64 pick ... a z drugiej strony to jest 1 32 48 49 ...

IMO widać kto jest bardziej uprzywilejowany... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje, że na mój nastepny pick poczekam chyba z tydzień...

 

adamac a o jakichs lepszych defenderach to możesz chyba zapomnieć... tak się zastanawiam 16 17 33 i potem 64 pick ... a z drugiej strony to jest 1 32 48 49 ...

IMO widać kto jest bardziej uprzywilejowany... :D

Mam kilka opcji. Obserwując wybory e-basketu mam nadzieję, że jednak dotrwają moi murzyni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór najpierw Mutombo a potem Moncriefa uważam za gruby nietakt. No cóż czas na opcję C, choć wybór pewno dopiero jutro wieczorem (i nie chodzi o to, że będę miał ytrudniony dostęp do netu, tylko o miśki które się nie śpieszą, bo po co...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.