Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wina, ze go nikt nie wzial? z 5 osob moglo go w drugiej rundzie wziac i nie wzielo. Sam o malo Alonzo Mourninga nie wzialem :P Za to zostal jeszcze moj jeden faworyt ale sadze, ze niestety zniknie z rynku ;)

P_M Wyluzuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Yao jako najlepszy imo pick. Zastanawiałem się nad Parishem ale jednak stawiam na chińczyka. Kocepcja była trochę inna ale nie jest źle, mam pick blisko powinno mi się ostać co chce i lajt.

 

Mam istne twin towers, których jestem przeciwnikiem. Ale udało się załatwić dobrą obronę pomalowanego plus punkty plus dobry ball movement bo obaj potrafią podać. No i zbiórka. Teraz skombinuje gościa który mi załatwi ten...no...aaaaaaaa....spejsing :)

 

Wolałbym Artesta i Bena coprawda zamiast Yao ale trudno :D Marzył mi się najlepszy defensywny team ever ale przeżyje też zbilansowana drużyne jak Boston.

 

Lece na pysk wiec ide lulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Yao jako najlepszy imo pick. Zastanawiałem się nad Parishem ale jednak stawiam na chińczyka. Kocepcja była trochę inna ale nie jest źle, mam pick blisko powinno mi się ostać co chce i lajt.

 

Mam istne twin towers, których jestem przeciwnikiem. Ale udało się załatwić dobrą obronę pomalowanego plus punkty plus dobry ball movement bo obaj potrafią podać. No i zbiórka. Teraz skombinuje gościa który mi załatwi ten...no...aaaaaaaa....spejsing :)

 

Wolałbym Artesta i Bena coprawda zamiast Yao ale trudno :D Marzył mi się najlepszy defensywny team ever ale przeżyje też zbilansowana drużyne jak Boston.

 

Lece na pysk wiec ide lulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domysliłem sie :]

 

Myslalem o pg ale stwierdzilem ze pozniej cos wybiore. Derona nie bedzie ale zostało jeszcze paru ktorzy pewnie sie ostaną do kolejnego wyboru.

Treraz lepiej uzbroic sie pod koszem bo para Rodman-Mutambo daje good D, ale w ataku całe 2ppg. Z Sampsonem wyglada to juz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki dzieki za rasheeda!

jak tak dalej pojdzie to pozostanie mi brian cook

Haha :D

Wiesz co, nawet przez dłuższy czas miałem brać Sheeda w piątej, ale coś mnie tknęło. ;] Pocieszę Cię, że kilka moich picków też zostało przystealowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.