Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

no Biskupils szybko poszedł coś. fajnie jakbyśmy na bieżąco uzupełniali składy, bo lorak, wiadomo, nie siedzie 24h na kompie. a poza tym w temacie "składy" wszystko fajnie przejrzyście widać.

 

@P_M ale punkty też musi mieć kto zdobywać. lider musi być.

tej, ale z drugiej strony masz zaraz picka więc możesz jeszcze zrobić nam wszystkim kuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że możesz wziac bardzo dobrego g2g o ile nie pójdzie do twojego picku ale pomagac ci nie bede :)

 

@wbt: Gary i TD może i super nie pasują ale jest i zajebista obrona i dobry scoring. Dobrac scorera pełną geba, dwoch defensorów i ławke i okej. Defense przede wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym chciał brać dzikusów to bym poleciał duetem Iverson-Arenas na początek. Dwóch świrów. Byliby tak dobrzy, że trenować by nie musieli. :)

 

Gary z TD to fundament. Teraz wybiore swojego człowieka, który was rozpiździ wszystkich :) Liczę też po cichu, że ludzie będą brali Gasola jako starting pf co automatycznie kasuje ich z pola rywalizacji. Może ktoś się na Rosa 2010/2011 skusi? Ktoś tu g2g nie miał? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi P_M rozwalił całą koncepcję. Wyobrażacie sobie te łatwe pkt. dla wysokich przy backcourt Penny - Gino?

 

Byłem przekonany, że Manu spokojnie się ostatnie do mojego picku. Ciężko będzie dobrać kogoś tak genialnego - lider, pierścienie, świetny w obronie, genialny w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi P_M rozwalił całą koncepcję. Wyobrażacie sobie te łatwe pkt. dla wysokich przy backcourt Penny - Gino?

 

Byłem przekonany, że Manu spokojnie się ostatnie do mojego picku. Ciężko będzie dobrać kogoś tak genialnego - lider, pierścienie, świetny w obronie, genialny w ataku.

 

Sorry xD

 

Cieszę się, że podobają się moje picki. Jeszcze mam jedną taką ciekawą opcję która w drugiej grupie się w ogóle nie pojawila, pomimo odleglych pickow ktore zostaly juz wybrane. Chyba uda mi się zrobić skład bez dziury w D i idealnie zbilansowanej w ataku z clutchyzmem i na dodatek swietnej a zbiorce. Bo póki co wszyscy w moim składzie są czołowymi zbierającymi na swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu już teraz??? Wg mnie zbyt szybko.

 

Gdyby porównać dwa drafty, to mam wrażenie że u nas przecenia się czas dzisiejszy, a w e-basket czas wczorajszy. Choć to przecenianie czasu wczorajszego, przy mniejszej ilości graczy i drużyn, przy zajebistej technice ich, co dziś wcale nie jest takie oczywiste, może się okazać nie przecenianiem, ale idealnymi wyborami.

 

Szkoda, że poszedł Mutombo, celowałem w niego. Teraz mam dylemat, ale na nic się nie napalam, żeby się nie rozczarować.

 

Wkurwia mnie tempo wyborów, e-basket w sobotni wieczór potrafi zrobić kilka picków, a my pieprzymy się z tym jak nie wiadomo co. Jak ktoś nie ma czasu na draft, to po cholerę pcha się do zabawy. To psuje zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.