Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, też myślałem od Durancie ale jest paru nawet lepszych do wzięcia bez problemu więc dziwie się, że Durant już poszedł. Spodziewałem się brania go raczej w 3 rundzie.

 

bb2 - 2 sezony nie 3 ;) rozumiem, że chodzi o 2009-2010 i 2010-2011?

 

PS. Rappar nie rób nam tego !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam, że to jeszcze nie czas na Duranta.

 

Co do mojego wyboru ZO to taką miałem plan mieć jakiegoś dpoty centra ( 2 sezony które wybrałem 2xDPOTY) przy okazji nie jest on statystą w ataku więc nie będzie tego problemu, że 4 na 5 w ataku. Długo myślałem nad Dirkiem bo by do Lebrona dobrze pasował ale w 3 rundzie mam daleki pick i bałem się, że wysocy pójdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk ma jaja, do tego jest zajebisty w clutch z tego powodu, że jest najbardziej nieograniczalnym zawodniku, jego styl nawet w skali all-time idealnie pasuje. Ogólnie Dirk byłby graczem na I rundę w ofensywie, powiedziałbym nawet top5, tylko że problemy będą z każdymi 2 wieżami, bo nie ma go jak ukryć w 1v1 na post upie ze świniakami.

Durant może i jest pussy, ale znowu - jego styl gry nie ogranicza reszty drużyny.

Shaq jest killer machine - na post upie, pod koszem 1 na 1 jebie wszystkich, nawet HO czy DR, ale muszę mu rozciągnąć grę by go nie potrajali(parę drużyn ma na tyle dobrych C, że wystarczałyby nawet podwojenia).

Shaq to co pisałem - są problemy z dobraniem supportu, ale mimo wszystko wybrałem go, bo jego dominacja w pomalowanym to jest coś z czego mimo wszystko nie można zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie rozsmieszajcie mnie.

obecny durant to top 5 niskich z ostatnich 25 lat jezeli chodzi o latwosc zdobywania punktow i trudnosc w zatrzymaniu go.

 

wczesny mj, kobe sprzed 5 lat, baylor, gervin, timak w 1 sezonie

w latach 90 nie przypominam sobie gosci tak trudnych do powstrzymania na pozycjach 1-3 i dak dominujacych warunkami fizycznymi.

 

swoje mam. zgromadzilem 2 zadla w ataku, ktore co noc sa w stanie dac mi 60 ppg. teraz pora na reszte planu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam człowieka, którego chciałem od początku i teraz już nie ma c***a we wsi. Gary Payton z sezonów, w których najbardziej rozpierdalał w PO na niezłej skuteczności.

 

Plus obrona niedowyjebania. Specjalnie pooglądałem sobie Seattle z tego okresu. Payton to jeden z najlepszych obrońców ever.

 

Kobe to będzie mógł mu pałe ojebać conajwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie wowo... podjebales mi 3rd pick :) chociaz mozna bylo sie spodziewac, ze do 3 rundy nie dotrwa.

Gosc ktory mial wszystko poza trojka. I jako jedyny w serii finalowej zatrzymal Jordana ponizej sredniej 30pkt ;)

No jedynie musisz mu teraz dorzucic kogos patrnerowania, bo z calym szacunkiem dla Duncana - ni cholery nie pasuje do Paytona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zastanawiam się nad pickiem dopóki nie nadejdzie moja kolej, bo tylko się wkurwiam, że ktoś mnie uprzedził ;)

z grubsza wiem co chcę, musi być wszechstronnie w ataku i solidnie w obronie. ballhoga z wjazdem mam, wysokiego scorera i dobrego obrońcę mam. jeszcze shotblocker, 3 point shooter i all around swingman. a na ławę to zobaczymy co zostanie w puli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy waszym zdaniem DH i Pip są w stanie pociągnąc druzyne do mistrzostwa?

Wg mnie nie. Jako opcja nr 2/3 w drużynie ok, ale jakiś generał by się do tego przydał.

 

Patrze na wybory i jestem zaskoczony niektórymi z nich. No, ale to wszystko zależy od koncepcji. Miło, że cześć zachwyca się Dirkiem, w duecie z Magiciem to jest maszynka trudna do zatrzymania w ataku. Teraz jednak czas postawić na obronę, choć z drugiej strony atakiem także można spróbować wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.