Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Allen za wyreczenie :)

W pracy nie mam dostepu do YT wiec nie moglem tej akcji poszukac :) + Bill Walton też był zajebisty w defensywie w latach które wybrałem i wybierany do NBA all-defensive first team - zbierał, blokował, rzucał, podawał - cały pakiet :) (innych lat chyba by nikt nie wybrał swoją drogą). Więc nie wiem co jest nie tak z tą defensywą w tym wypadku.

Ja narazie podążam w stronę wszechstronności... czego Barkleyowi napewno nie można zarzucić... ba... jest najlepszym albo jednym z 2/3 najlepszych zawodników jeśli chodzi o ten aspekt ;)

 

PS. Szkoda, że kontuzja spieprzyła Bllowi karierę bo byłby z pewnością wyżej we wszelkich rankingach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego też miałem dylemat... bo tak sądzę, że zawodnicy z końca 70's i początku 80's będą tu niedoceniani :) Szczególnie Ci nie będący gwiazdami 1 formatu :) Ale w końcu to Fantasy no to poniesie mnie fantazja :D

 

Szkoda jedynie, że nasz draft się tak ciągnie... my nie jesteśmy w połowie 2 rundy a tam już 4tą kończą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że go nie doceniam, po prostu nie jestem w stanie pod niego ułożyć gameplanu bo jako zawodnika Billa praktycznie w ogóle nie znam, a highlighty to za mało, by potem móc jakoś połączyć z innymi graczami swoją drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie nie napisałem, że nie doceniasz ;)

Po prostu miałem dylemat między 2 centrami z lat 90'tych a nim. Skusiłem się na niego i wydaje mi się, że wiem co robię :) Zobaczymy dalej z pickami... jeśli uda mi się zebrać w 3 i 4 rundzie tego kogo chcę , nie będę narzekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiany sobie darujmy. Na początku był taki pomysł i upadł.

Wystarczająco długo nam to idzie.

 

Zastanawia mnie kwestia game planu. Czy ma to być ogólny zarys co chcemy grać naszym zespołem, czy szczegółowy opis każdego aspektu gry - ofensywa, defensywa, zmiany, konkretne zagrywki, szczegółowy podział possession, % oddawanych rzutów, itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysl o tym... bo tak myslimy to moze w przyszlym roku dojdizemy do 1 meczy :lol:

Na powaznie to sadze, ze ogolne rozstawienie i po krotce kazdy aspekt gry + zmiany starczy... jak bedziemy sie tak rozwodzic nad kazdym pojedynkiem to to bedzie masakra i niekonczace sie klotnie :)

 

No to mhmmozesz wzial mojego ulubienca i gdyby nie walton to sam był Zo wzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Antek swoim wyborem nie zmusi mnie budowania intrygującego dziwoląga.

 

EDIT: Mimo wszystko nie zdecydowałem się na Stocktona. Dwóch wybitnych PG w drużynie to zbyt dużo, szczególnie że piłka jest tylko jedna.

Dirk wg mnie dobrze pasuje do Magica (do niego zasadniczo dużo graczy pasuje). Teraz tylko realizować swoje typy, choć widząc nasze tempo e-basket wyłoni zwycięzcę, a my nawet pierwszych piątek nie skompletujemy. Może by tak zrobić ograniczenie 12 h???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichutko w naszym drafcie, oni zapełniają 51 stronę, a my do dwucyfrówki nie dobili.

Jak dla mnie najgorsze wygląda Wbt i mam nadzieję, że na niego nie wpadnę w drabince. Walton w II rundzie to mega steal. Ponadto Antek ze swoim bardzo mocnym frontcourtem mnie martwi. Z kolei Isiaha w II rundzie dla mnie za wcześnie, zobaczymy jak będzie z resztą składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 12h ograniczenie to niezbyt dobre - np. ktoś wybierze wieczorem a już rano ktoś musi... jednak przydałoby się sprężyć dupy i ruszyć się do roboty. Nawet dyskusji u nas nie ma - ciężko coś dyskutować zresztą jak nawet połowa teamów nie ma 2 zawodników wybranych + nie mamy bastka itd. w naszych szeregach :mrgreen:

Swoją drogą mam teraz tyle pomysłów, że hoho... tylko pytanie kogo brać priorytetowo szybciej od innych...

 

PS. Dzięki Rappar ale to dopiero 2 picki... 3ci jeszcze całkiem przyzwoity mogę zrobić natomiast tak jak mówiłem ludzie mniej więcej od miejsc 9 do 14 mają najgorzej z wyborem - hipotetycznie nie mają szans na tych najlepszych + nie mogą pokombinować połączyć picka nr 1 i 2 bo ktoś może im już podebrać kogoś ;) na 4 czy 5 i dalsze mogę się modlić żeby nie polecieli Ci których chcę bo będę wybierać naprawdę późno :)

 

Przeczytałem na początku od razu to "najgorzej wygląda" i mówię sobie: WTF? :? resztę dopiero potem doczytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zaszokował Mal... biorąc TYLKO Webbera... ja bym podał paru a w szczególności jednego lepszego no ale co będę się wychylać... jak zostanie dalej to go biorę do składu i będzie rotacja :D

Specem od historii nie jestem. Brałem co znałem i co mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.