Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem :P nie wiem kiedy coś wybiorę. Gratuluję wyboru Coopera i Granta ;)

Waham się między dwoma graczami ...

 

No i wybralem Boba, Dwight jest troszkę drewniany i potrzeba duzego impactu w ataku, Bob to daje plus praktycznie identyczna defensywę jak ówcześni all defensive, no i Bob jest też dobrym podającym i równie świetnym zbierającym, praktycznie nie mam słabych punktów i jestem niemalże pewny, że mój ostatni grajek z S5 dotrwa do mojego wyboru i 6thmana tez mam już obranego, tak więc luz blues i do przodu :)

Będzie idealnie zbilansowana drużyna.

 

Zacytuje sobie na koniec pewnych Łosi "Miodzio" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mogliby uzupełnić składy w odpowiednim topicu. Łatwiej by się dyskuciło :) .

 

Póki co najbardziej podoba mi się (oczywiście poza moim 8) ) skład Lukiego. Jest świetna obrona pomalowanego 1-1 i helpD, Ray i Billups dają przyzwoitą obronę na obwodzie i cholernie mocny spacing. Brakuje na pewno jakiegoś super stoppera, ale takich jeszcze kilku zostało i kreatora, bo przeciętny w tym względzie Chauncey to za mało.

 

McAdoo do składu P-M wydaje się niezłym fitem. Obrony i zbiórki bym nie przeceniał. Nigdy potworem w obronie nie był i jest niski jak na standardy tego draftu, brak osiągnieć w PO, ale przy Howardzie pkt. Boba się przydadzą.

 

Skład badboys2 wydaje mi się totalnie undersized. Mimo dużego SG i SF, to frontcourt jest mały na grę PO, gdzie gra się jak najwięcej pod obręcz.

 

Po obejrzeniu dokumentu "Rock Yao" na TVN7 chyba żałuję, że nie wziąłem jednak małego, pociesznego żółtka zamiast Gasola:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaqu jego staty obronne są na poziomie Cowensa ówczesnego All-defensive 1st :)

Facet ma 6-9 więc na PF idealnie ... Cowens niższy od niego wiec nie widzę problemu :)

Poza tym ja go wzialem przede wszystkim dla ataku z pomalowanego i jumpera ktory bedzie wyciagal kogos z srodka zeby Dwight mial wiecej miejsca... Koleś całą swoją karierę robił 50 FG%

przy czym głównie jumpshotował i miał swietna technikę rzutu, jak dla mnie mega steal w drafcie i w dodatku w drugiej grupie nikt go nie wybrał, co jest dla mnie mega szokiem...

 

Co do Po facet zdobył 2 mistrzostwa w Lakers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo uznali, ze sa lepsi a mcadoo byl juz po swoich najlepszych sezonach :) No 2 mistrzostwa mial, aczkolwiek nie grajac 1 skrzypiec w teamie ;) Swoja droga jednak do 80 gral bardzo dobrze wiec tez sie zdziwilem, ze tam nie poszedl a poszly jakies pajace nic niewarte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to jest kwestia tego ze McAdoo dostał skład z samymi pierwszoroczniakami i nie mial motywacji ale facet byl wtedy w swoim prime.

I byl naprawdę graczem ofensywnie zajebistym, Magic go określił jako "Magic before Magic" w ogóle wystarczy trochę poczytać o Bobie :)

Fantastyczny zawodnik, a oglada sie jego gre z przyjemnoscią;)

 

Edit: w ogóle co tu komentować to jest HOF pełną gębą i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to cała nasza zabawa padnie...a szkoda. Z drugiej strony jednak reguły były jasne - 24h na wybór, więc cierpliwości, a będzie nam wynagrodzone:).

E-basket pędzi jak szalony, ale mam wrażenie, że część forumowiczów cały dzień spędza "na" NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tak późny wybór ale nie byłem osiągalny w weekend z powodu świętowania dnia kobiet i innych pierdół.

 

Przedłuża się ja jednak wysyłam swój numer 3 osobom bo czasem nie mam wpływu na to, że mnie nie ma a głupio się czuje przedłużając zabawę.

 

Proponuje sie wymienic telefonami z paroma osobami- zawsze latwiej i szybciej pojdzie.

 

Co do wyboru to ponieważ czas naglił mnie jak widze to Glen Rice. Nie wymyśliłbym nic innego na SF. Do tego solidny rzut za 3 i nie jest dziurą w obronie. Wpasowuje się poza tym w system. Każdy z moich graczy jest równy i każdy ma inny styl gry i każdy może przejac kontrole nad grą. Do tego zajebista obrona mimo wszystko. A mam pomysł na killera w VI rundzie tylko nie wiem czy dotrwa. To co trochę kuleje to spacing ale i tak z Ripem i Glenem nie można odpuszczac w obronie i kryc jak Rondo (tak sobie wmawiam ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkins słabo mi pasuje, ale musiałem brać tego człowieka. Zrobię z niego 6th mana i nagroda idzie do mnie. Miałem troszkę inny plan, ale brałem w tej chwili najlepszego gracza na składzie z koksem. Podmieniłem lata, by miał lepszą trójkę, więcej asyst i mniejszy Usage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo go brac jak wrzucal najwiecej ;-) Pilka do Nique i ten leci juz na kosz ;-)

Sam go chcialem wzial na 6th mana, no to wezme bardziej uniwersalnego goscia jako 6stke ;)

Musiałem brać Wilkinsa z mniejszym usg%, lepszą trójką. Mam kim zdobywać punkty, a potrzebowałem solidnego scorera z ławki, który by polatał do kontr. W tej chwili średni usg mam 28 %, i 25 ppg :) W kolejnych rundach muszę to zrównoważyć, by zachować bilans w każdej kluczowej materii. Póki co się nie martwię o nazwiska, bo przede mną jeszcze koło 20 wyborów i tygodnia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.