Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko taką głupią prośbę pilnumy jednak kolejki bo to trochę żenujące moim zdaniem jako człowieka, którego pominięto, mimo że nie minęło 12h od wyboru lukiego. Zdaje sobie sprawę, że chcemy podgonić tempo ale to może ja już podam skład do końca i wara co?

 

k**** raper ty to jesteś napalony jak szczerbaty na sucharę. Podpierdoliłbym ci pick ale, że spieprzyłeś wybór to tego nie zrobię. Hayes? Najlepszy sezon miał w 76/77 a my gramy od 77/78 chyba. Poza tym 6-9 chcesz go na Centra czy PF? Nie przetrzyma matchupu z większością podkoszowych z tego draftu. Statystykami się nie sugeruj za bardzo o w tamtych latach nie było takich wybryków natury jak w ostatnich dwudziestu latach, więc nie będzie ci dawał 12 zbiórek od tak. Takie moje zdanie ale łatwo jest krytykować cudze wybory, zwłaszcza gościa, który cię wkurwia, więc może się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo, ja wiedziałem , że byłem po bb2, więc skoro on wybrał to ja szybciutko by przepchnąć ten cały draft.

 

Osobiście potrzebowałem PG, po skompletowaniu frontcourtu. Kevin Johnson nadaje się idealnie. Teraz trzeba poszukać brakujących elementów do tego core. Oby mojego następnego picku nikt nie buchnął. Z tym mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pilnujcie kolejki, albo mniej pijcie, żeby jakiś plamek przed oczami nie było.

 

Powiem tak, wybory idą zdecydowanie inaczej niż w e-baskecie. I znowu będę miał dylemat, kogo wybrać, bo się ostanie większość moich typów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie u nas dominuja narazie zawodnicy z ostatnich 10 lat. Wyjatkowo prosze was o przedluzenie jednorazowo mojego picku do 24 h. Obecnie jestem w szpitalu. Wychodze jutro jak cos. Oczywiscie jesli dopiero jutro dojdzie do mojego picku to normalnie 12 h ale jesli jakims cudem uda sie wam dzisiaj wybrac do mojego picku to posilbym o 24 h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie u nas dominuja narazie zawodnicy z ostatnich 10 lat. Wyjatkowo prosze was o przedluzenie jednorazowo mojego picku do 24 h. Obecnie jestem w szpitalu. Wychodze jutro jak cos. Oczywiscie jesli dopiero jutro dojdzie do mojego picku to normalnie 12 h ale jesli jakims cudem uda sie wam dzisiaj wybrac do mojego picku to posilbym o 24 h ;)

Dla mnie nie ma problemu. Zresztą takie usprawiedliwienie jak coś winno być standardem działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry wowo ale pretensje 3ba miec do rappara, ja patrze tylko czy jako ostatni wybieral on badz mal i wybieram dalej, bo wychodze z zalozenia, ze kazdy wie kiedy ma glosowac i nie sprawdzilem czy rappar slusznie zapickowal czy nie...

 

plan mialem taki, ze chcialem odtworzyc najlepsza defensywe jaka w zyciu widzialem (pistons'04) ale podprowadzono mi zarowno billupsa jak i sheeda. szczerze mowiac nie spodziewalem sie tego. na szczescie jest sporo zamiennikow:)

 

rodman i artest tez dosc szybko poszli. rona chcialem jako plastra z lawki. rodman bylby swietny przy kobe'm i durancie (duzo rzutow-> duzo zbiorek) ale przy nim potrzebowalbym ofensywnego centra. w najgorszym wypadku davida robinsona. ale, ze niemal wszyscy centrzy poszli w 1 rundzie to trzeba bylo zmieniac plan.

 

co do wyborow graczy z poprzedniej dekady (nie lat 90, tylko 70-80) to uwazam po 1, ze fizycnie nie wszyscy daliby rade takim koksom z jakimi mamy do czynienia dzisiaj to raz a dwa, ze tych gosci poprostu nie widzialem, wiec nawet nie zamierzam sie silic.

 

20 lat, to jest moj zakres i tego zamierzam sie 3mac.

 

mam troche undersized frontcourt (ben 206, larry ok 200) ale kilogramowo i defensywnie to sa bestie na swoich pozycjach i mysle, ze swoje zrobia. oczywiscie planuje do rotacji wciaz kogos z 215 zeby nie bylo:)

 

poczatkowo w ogole zastanawialem sie nad mutombo-sheed ale mutombo mial 1 minus. nie nadawal sie do krycia shaqa. co innego ben wallace:) zreszta ben w swoim prime imo lepszym obronca od mutombo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych zasadach NBA to akurat te chuderlaki z lat 70-80 spisałyby się na medal.... co go ktoś dotknie to FT :D

Ja już mam swoje 3 typy na next rundy ale sądzę, że niestety mogą nie dotrwać :? - a nawet jestem tego pewien bo niektorzy mi chyba w myslach czytaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką głupią prośbę pilnumy jednak kolejki bo to trochę żenujące moim zdaniem jako człowieka, którego pominięto, mimo że nie minęło 12h od wyboru lukiego. Zdaje sobie sprawę, że chcemy podgonić tempo ale to może ja już podam skład do końca i wara co?

 

k**** raper ty to jesteś napalony jak szczerbaty na sucharę. Podpierdoliłbym ci pick ale, że spieprzyłeś wybór to tego nie zrobię. Hayes? Najlepszy sezon miał w 76/77 a my gramy od 77/78 chyba. Poza tym 6-9 chcesz go na Centra czy PF? Nie przetrzyma matchupu z większością podkoszowych z tego draftu. Statystykami się nie sugeruj za bardzo o w tamtych latach nie było takich wybryków natury jak w ostatnich dwudziestu latach, więc nie będzie ci dawał 12 zbiórek od tak. Takie moje zdanie ale łatwo jest krytykować cudze wybory, zwłaszcza gościa, który cię wkurwia, więc może się mylę :)

Mój błąd, bo ostatnio przegapiłem wybór i mi dopiero pm przypomniał.

Gramy od 76/77 to raz. 2 - chyba zakładamy, że dadzą sobie radę starsi gracze w obecnych czasach? Inaczej by nie było sensu brać Birda czy Magica, bo można użyć tego samego argumentu.

Bardziej bym sie martwil o Ripa - dobry pick. Na 5/6 rundę.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że z graczy na których obecnie się czaję, a chciałem ich wybrać jeszcze w poprzedniej rundzie, zostało dwóch, czyli jeden będzie bez wątpienia mój. Wolałbym tego starszego, ale na młodszego także się nie obrażę.

 

W następnych rundach także moje typy wciąż się kumulują, a wybieracie graczy o których nawet nie myślę. Gorzej, jeśli nagle się okaże, że te typy wciąż nie zostały wybrane, wtedy będę miał dylemat.

 

Jeśli obi nie wybierze do 1 w nocy (dobrze przeczytałem?), wybiorę niezwłocznie z rana, po 7 kiedy będę już w pracy. O 1 zazwyczaj śpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2, o ile wybór Johnsona popieram, to za cholerę nie kumam czemu wziąłeś sezon 95-96. LJ był już po poważnej kontuzji kręgosłupa, stracił dynamikę, siadł w obronie, uczył się de facto nowej gry.

Poza tym zespołowo Hornets osiągnęli wówczas mniej niż w sezonie 92-93, kiedy LJ był prawdziwym potworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodem jest trojka. nie oszukujmy sie, jest za niski by dac mi punkty z pomalowanego przy zalozeniu, ze 80% bedzie gralo na twin towers.

dlatego dobrze miec go przy wjezdzajacym durancie czy kb, zeby czasami tym wysokim niemobilnym czworkom trojke sieknal:)

 

w 92/93 tak nierzucal, bazowal tylko na dunkach i power move'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką głupią prośbę pilnumy jednak kolejki bo to trochę żenujące moim zdaniem jako człowieka, którego pominięto, mimo że nie minęło 12h od wyboru lukiego. Zdaje sobie sprawę, że chcemy podgonić tempo ale to może ja już podam skład do końca i wara co?

 

k**** raper ty to jesteś napalony jak szczerbaty na sucharę. Podpierdoliłbym ci pick ale, że spieprzyłeś wybór to tego nie zrobię. Hayes? Najlepszy sezon miał w 76/77 a my gramy od 77/78 chyba. Poza tym 6-9 chcesz go na Centra czy PF? Nie przetrzyma matchupu z większością podkoszowych z tego draftu. Statystykami się nie sugeruj za bardzo o w tamtych latach nie było takich wybryków natury jak w ostatnich dwudziestu latach, więc nie będzie ci dawał 12 zbiórek od tak. Takie moje zdanie ale łatwo jest krytykować cudze wybory, zwłaszcza gościa, który cię wkurwia, więc może się mylę :)

Mój błąd, bo ostatnio przegapiłem wybór i mi dopiero pm przypomniał.

Gramy od 76/77 to raz. 2 - chyba zakładamy, że dadzą sobie radę starsi gracze w obecnych czasach? Inaczej by nie było sensu brać Birda czy Magica, bo można użyć tego samego argumentu.

Bardziej bym sie martwil o Ripa - dobry pick. Na 5/6 rundę.,

 

Ja bym to widział, że musisz udowodnić dlaczego uważasz, że się sprawdzi w starciu z takim Barkleyem cz Duncanem na 4. Bo moim zdaniem go zmiotą. Co do RIP-a to wiesz, zależy co chcesz. Ja byłem raczej nastawiony od początku na T-maca obok Paytona ale poszedł zdecydowanie za szybko i c***. Potem planowałem ultimate defense ale odpadło z Ronem i Benem. Teraz mam obronę zajebistą na obwodzie i zajebistą w pomalowanym i pewne punkty. Do tego RIP gra bez piłki, więc ciężko go kryć. Ball movement jest. Brakuje tylko kogoś kto by karcił za 3 jak skurwsyn. A swojego 6th mana mam upatrzonego i nie zatrzymacie go ani nei zabierzecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką głupią prośbę pilnumy jednak kolejki bo to trochę żenujące moim zdaniem jako człowieka, którego pominięto, mimo że nie minęło 12h od wyboru lukiego. Zdaje sobie sprawę, że chcemy podgonić tempo ale to może ja już podam skład do końca i wara co?

 

k**** raper ty to jesteś napalony jak szczerbaty na sucharę. Podpierdoliłbym ci pick ale, że spieprzyłeś wybór to tego nie zrobię. Hayes? Najlepszy sezon miał w 76/77 a my gramy od 77/78 chyba. Poza tym 6-9 chcesz go na Centra czy PF? Nie przetrzyma matchupu z większością podkoszowych z tego draftu. Statystykami się nie sugeruj za bardzo o w tamtych latach nie było takich wybryków natury jak w ostatnich dwudziestu latach, więc nie będzie ci dawał 12 zbiórek od tak. Takie moje zdanie ale łatwo jest krytykować cudze wybory, zwłaszcza gościa, który cię wkurwia, więc może się mylę :)

Mój błąd, bo ostatnio przegapiłem wybór i mi dopiero pm przypomniał.

Gramy od 76/77 to raz. 2 - chyba zakładamy, że dadzą sobie radę starsi gracze w obecnych czasach? Inaczej by nie było sensu brać Birda czy Magica, bo można użyć tego samego argumentu.

Bardziej bym sie martwil o Ripa - dobry pick. Na 5/6 rundę.,

Edit: Co do starszych graczy to jakoś nie mam przekonania co do większości poza tymi największego kalibru.

 

 

Ja bym to widział, że musisz udowodnić dlaczego uważasz, że się sprawdzi w starciu z takim Barkleyem cz Duncanem na 4. Bo moim zdaniem go zmiotą. Co do RIP-a to wiesz, zależy co chcesz. Ja byłem raczej nastawiony od początku na T-maca obok Paytona ale poszedł zdecydowanie za szybko i c***. Potem planowałem ultimate defense ale odpadło z Ronem i Benem. Teraz mam obronę zajebistą na obwodzie i zajebistą w pomalowanym i pewne punkty. Do tego RIP gra bez piłki, więc ciężko go kryć. Ball movement jest. Brakuje tylko kogoś kto by karcił za 3 jak skurwsyn. A swojego 6th mana mam upatrzonego i nie zatrzymacie go ani nei zabierzecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Mullina, był moim typem na kolejną rundę.

 

Pod koszem jestem ustawiony. Choć problemem będzie obrona, ale atak wygląda bardzo dobrze. Na zbiórce pomoże Magic. A w ataku chyba wyjdzie show time II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.