Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie dziwne leci ebasket, tez to zauwazylem. Sporo "perelek" zostalo ominietych. Ale coz, moze po prostu nie pasuja ludziom do koncepcji :)

Nie mowie, ze zamiast dirka, fakt... Sid to taki idealny pick nr 3 :) nie za wczesnie, nie za pozno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Links: Sorry za Paytona. Nie mogłem się oprzeć tak jak w przypadku Tima.

 

Ogólnie Tim nad Shaqiem z 2 względów:

 

1. Defense

2. Moja sympatia.

 

Ogólnie martwię się o to co PM, że jak wszyscy wytoczą argumenty typu "on i tak was rozjebie i rzuci 40 punktów" to ja śmiało uderzam w tej rundzie po Iversona. pi****le w prime to jest taka maszynka ofensywna, że żaedn obrońca obwodowy go nie zatrzyma.

 

Co do 12h- okej ja swój numer dam dwóm gościom koło mnie bo taki reappear jest częściej niż ja i jak pójdzie pick przede mną niech śmiało wali telefon czy tam sms-a i nie ma problemu dla mnie. Pytanie czy każdy podzieli się bądź o bądź prywantymi danymi z ludźmi, których nie zna. Na e-baskecie znacie się osobiście (przynajmniej część) więc nie ma problemu. Sam również nie widzę przeszkód i wtedy jestem za ograniczeniem czasowym.

 

Tak na balety codziennie nie ale tak sobie gdybam, że jak pracujesz/uczysz sie to czasami nie ma cie w domu od rana 12h więc tracisz automatycznie pick :)

 

Poza tempem draftu wszystko jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadźmy te 12 czy 6 h bo takie oczekiwanie jak teraz całkowicie rozpieprza zabawę. Sorry, ale spieszyłem się rano z wyborem i pewno zjebałem, ale już powinno pójść z 3/4 wybory. REWELACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jedną godzine?

 

Chyba kazdy ma swoje zycie i jesli raz na dzien wchodzi na forum to jest dobrze. Spokojnie, wyluzujcie, nie ma sie gdzie spieszyc. Po za tym kazdy ma prace (szkole?) i nie zawsze ma czas tu wchodzic. eBasket idze szybciej- widocznie oni maja wiecej czasu na forum, co zreszta widac po dyskusji.

 

Juz troche wkurzajace jest to ciagłe poganianie. Trzeba było sie ustawic na online draft jak w fb, pare godzin i bysmy mieli składy. A nie teraz marudzic. Jest 24h na wybór i tego sie trzymajmy. Ja ostatnio ledwo zdążyłem :mrgreen: bo akurat mnie w domu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jedną godzine?

 

Chyba kazdy ma swoje zycie i jesli raz na dzien wchodzi na forum to jest dobrze. Spokojnie, wyluzujcie, nie ma sie gdzie spieszyc. Po za tym kazdy ma prace (szkole?) i nie zawsze ma czas tu wchodzic. eBasket idze szybciej- widocznie oni maja wiecej czasu na forum, co zreszta widac po dyskusji.

 

Juz troche wkurzajace jest to ciagłe poganianie. Trzeba było sie ustawic na online draft jak w fb, pare godzin i bysmy mieli składy. A nie teraz marudzic. Jest 24h na wybór i tego sie trzymajmy. Ja ostatnio ledwo zdążyłem :mrgreen: bo akurat mnie w domu nie bylo.

Rozumie, że to że e-basket skończy grać a my nie będziemy mieli jeszcze pełnych składów, nie przeszkadza ci, tak???

 

Każdy ma swoje życie, ja np. rodzinę, dwie prace plus studia. I jakoś znajdę te 5 minut, żeby wejść i sprawdzić czy komuś nie psuję zabawy. A parę razy rezygnowałem z różnych zabaw, nieobowiązkowych bo wiedziałem, że albo się zaangażuje na 100% albo komuś będę psuł tą zabawę.

 

I jakoś tak się złożyło, że e-basket się bawi, mimo rodzin, pracy, innych obowiązków. A my się nie bawimy. I jeśli ktoś mając 24 h na wybór ledwo się z tego wywiązuje, na przyszłość niech się z daleka trzyma od zabawy. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje życie, ja np. rodzinę, dwie prace plus studia. I jakoś znajdę te 5 minut, żeby wejść i sprawdzić czy komuś nie psuję zabawy. A parę razy rezygnowałem z różnych zabaw, nieobowiązkowych bo wiedziałem, że albo się zaangażuje na 100% albo komuś będę psuł tą zabawę.

 

I jakoś tak się złożyło, że e-basket się bawi, mimo rodzin, pracy, innych obowiązków. A my się nie bawimy. I jeśli ktoś mając 24 h na wybór ledwo się z tego wywiązuje, na przyszłość niech się z daleka trzyma od zabawy. Proste.

tak - to proste i kazdy powinien to wziac pod uwage, dlatego ja oddalem moj pick dla antka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie, że to że e-basket skończy grać a my nie będziemy mieli jeszcze pełnych składów, nie przeszkadza ci, tak???

 

Każdy ma swoje życie, ja np. rodzinę, dwie prace plus studia. I jakoś znajdę te 5 minut, żeby wejść i sprawdzić czy komuś nie psuję zabawy. A parę razy rezygnowałem z różnych zabaw, nieobowiązkowych bo wiedziałem, że albo się zaangażuje na 100% albo komuś będę psuł tą zabawę.

 

I jakoś tak się złożyło, że e-basket się bawi, mimo rodzin, pracy, innych obowiązków. A my się nie bawimy. I jeśli ktoś mając 24 h na wybór ledwo się z tego wywiązuje, na przyszłość niech się z daleka trzyma od zabawy. Proste.

 

Kto komu psuje zabawe? Przeciez z góry było ustalone ile czasu kazdy ma na wybór. Poki co chyba kazdy sie z tego wywiazuje. Jak czujesz sie pokrzywdzony i nie odczuwasz juz frajdy z tej gry bo ktos wybiera 10 a nie 7 godzin to sorry.

 

Ja rozumiem ze im szybciej tym lepiej, ale ludzie- troche wyrozumiałości. Jesli ktoś nie moze wczesniej to trzeba to zrozumiec. Gdyby ebasket tak szybko nie wybierał to zaloze sie ze nikt by tutaj nie wspomniał ze wolno nam to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.